Мiсце щасливих посмiшок!

Навіть наші найменші пацієнти не бояться стоматолога!
А для того щоб перша подорож малюка в Країну здорових зубів була комфортною, обов'язково прочитайте про підготовку до першого візиту.

Як підготуватися

23 роки

успішної і стабільної роботи

71%

пацієнтів прийшли за рекомендацією

35

вузькопрофільних лікарів-стоматологів

8000 +

сімей лікуються у нас вже декількома поколінням

Читайте наш корисний контент в соціальних мережах!

Понад 20 років лікуємо зубки малечі

Ми — дитяче відділення відомої клініки Дубнової, де завдяки особливій філософії об’єдналися найкваліфікованіші стоматологи Києва заради здоров’я зубів наших малюків і спокою батьків. Ми вміємо перетворити візит до стоматолога на цікаву гру, тож ваша дитина завжди буде рада повертатися до нас!

детская_1
детская_2

Лікування уві сні

Якщо ваш малюк відчуває страх або треба пролікувати багато зубок без стресу, тоді вам точно до нас! Ми знаємося на проведенні лікування будь-якої складності в медикаментозному сні. Ми ретельно готуємо малюка, заспокоюємо його й повністю контролюємо його стан під час лікування. Наші анестезіологи мають великий досвід роботи з дітьми, а клініку оснащено надсучасним анестезіологічним обладнанням.

Інклюзивне лікування

Лікування особливих діточок — наша спеціалізація. Ми маємо значний досвід і все потрібне обладнання та вміємо створювати атмосферу спокою та затишку. Дітки з ДЦП, синдромом Дауна, розладами аутичного спектра та іншими складними супутніми діагнозами почуваються в нас дуже комфортно, а їхні батьки впевнені в нашій кваліфікації. Ми беремося навіть за дуже складні випадки!

детская_3

Послуги

Наші лікарі

Відгуки

"Клиника Дубновой" - лучшая стоматология в нашем родном Киеве. Каждый прием в вашей клинике - праздник для моей семьи и для меня. Прекрасная атмосфера, улыбчивый коллектив, профессионализм докторов и персонала завоевывают при каждом приеме. Спасибо "Клинике Дубновой" за приятное лечение!!!

Шейхиан В.
Липень 20, 2020

Велика, щира подяка лікарю Вікторії Рябокінь за увагу, чутливість, підхід до дітей! Дякуємо персоналу на рецепції за гостинність і атмосферу, яку вони створюють на першому етапі зустрічі. Дякуємо всій клініці! Здоров'я вам і щастя!

Остап Качурін
Липень 20, 2020  Вартість послуг

  Дитяча стоматологія
  Консультація дитячого стоматолога 460 грн.
  Консультація дитячого ортодонта 460 грн.
  Комп’ютерна анестезія 290 грн.
  Дитяча пломба (без анестезії) 730 — 1 380 грн.
  Лікування каналів молочного зуба 1 460 — 2 100 грн.
  Видалення молочного зуба 380 — 940 грн.
  Естетична коронка молочного зуба 3 300 грн.

  Наша клініка

  Дитяча клініка Дубнової СТОМАТОЛОГіЯ була відкрита в осені 2018 року. Наша концепція: лікування зубів дітей повинно проходити в ігровій формі! Навіть найменші наші пацієнти не бояться стоматолога! В нашій клініці представлена ​​не тільки найкраща дитяча стоматологія, але й краща дитяча хірургічна стоматологія. При необхідності, всі заходи, пов’язані з хірургічним втручанням, ви зможете провести, не покидаючи стін «Клініки Дубнової СТОМАТОЛОГіЯ» (м. Київ). Наш девіз — якщо зубки вже пошкоджені, ми маємо зберегти їх за будь-яку ціну! Особливою нашою гордістю є новаторство у використанні стандартних коронок в дитячій стоматології, які успішно захищають дитячі зубки від руйнування і дозволяють зберегти місце для постійних зубів. За показаннями в дитячій стоматології Дубнової проводиться лікування дитячих зубів уві сні (в медикаментозному сні), для чого в дитячій стоматології Дубнової є не тільки все необхідне сучасне обладнання (включаючи BIS-моніторинг), але і чудові високопрофесійні лікарі-анестезіологи. Ми також маємо особливий підхід до діточок з особливими потребами: ми вміємо їх лікувати їх зубки якісно та з усією обережністю. Життя здорових зубів також починається з правильних навичок чищення, вибору дорового харчування і довіри до стоматолога. Об’єднавшись разом із вами, ми зможемо забезпечити, щоб ваша дитина мала яскраву посмішку!