Стоматологічне лікування під наркозом

У наш час у зв’язку з розвитком технології та фармакологічних препаратів будь-яка медична й, зокрема, стоматологічна маніпуляція може проводитися в стані медикаментозного сну (або під наркозом) і в «Клініці Дубнової “СТОМАТОЛОГіЯ” в Києві ми проводимо його професійно та безпечно.

Стоматологічне медикаментозне потенційоване знеболювання відрізняється від класичного поняття «наркозу». Під час медикаментозного сну анестезіологічна бригада використовуючи сучасні інструменти контролю всіх показників життєдіяльності вводить пацієнта в стан сну. Однак, на відміну від класичного наркозу, пацієнтові не «відключають» базові функції – дихання та безумовні рефлекси, що позитивно позначається на загальному стані пацієнта як під час, так і безпосередньо в період після проведення маніпуляцій.

Що ж це за процедура? Кому показано проведення стоматологічного лікування уві сні (під наркозом) і як проходить таке лікування? Як до нього готуватися? На ці та інші питання, що цікавлять пацієнтів у зв’язку з медикаментозним сном (наркозом), детально відповідає головний лікар-анестезіолог Дем’янюк Микола Васильович у цій статті.

Лікування зубів у дітей уві сні

У більшості випадків лікування зубів у дітей у Києві, в «Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» проходить швидко, ефективно й практично безболісно, ​​адже анатомічні особливості молочних зубів, у яких пульпа не настільки чутлива, як у постійних, цьому дуже сприяє. Як, втім, і професіоналізм, доброзичливість, знання дитячої психології наших фахівців, які вже не перший рік працюють із дітьми різних вікових груп. Однак у деяких випадках стоматолог може порекомендувати провести лікування зубів у дітей під наркозом (уві сні). Для лікування зубів у дітей під наркозом в нашій Клініці є технічна можливість.

У своєму інтерв’юнаш дитячий анестезіолог Павленко Віталій Ігорович дає відповіді на запитання батьків про лікування зубів у дітей під наркозом (в медикаментозному сні), а саме:

 • Що таке наркоз (медикаментозний сон)?
 • Коли наркоз (медикаментозний сон) може бути рекомендований дітям?
 • Чи може зашкодити дитині наркоз (медикаментозний сон)?
 • Наскільки безпечним є для дитини наркоз (медикаментозний сон)?
 • Які медичні обстеження необхідно зробити перед проведенням стоматологічного лікування дитини в умовах наркозу (медикаментозного сну)?
 • Чи потрібно готувати дитину до лікування під наркозом (у стані медикаментозного сну)?
 • Як відбувається стоматологічне лікування в умовах наркозу (медикаментозного сну)?
 • Скільки часу після такого лікування можна не звертатися до стоматолога?

Статті по темі:

Вартість

 • Консультація 460 ₴

  анестезіолога

 • Стоматологічне лікування от 2300 - 4900 ₴

  Стоматологічне лікування під наркозом (Ціни вказані за годину)

Наші лікарі

Відгуки