Варивода Михайло Петрович

Лікар-анестезіолог

Лікар-анестезіолог, спеціалізація «анестезіологія-реаніматологія», «дитяча анестезіологія», член асоціації анестезіологів м.Києва та України

У 2013 році закінчив лікувальний факультет №1 Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.

2013-2015 – навчання у інтернатурі НДСЛ «Охматдит», відділення анестезіології;

2013-2015  – інтернатура за спеціальністю “Дитяча анестезіологія” в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

З серпня 2015 року – лікар-анестезіолог НДСЛ «Охматдит» відділення анестезіології;

З березня 2017 року- асистент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМУ ім. А.А. Богомольця.

З червня 2019 року  приєднався до до дружньої команди дитячого відділення Клініки Дубнової.

Основні напрямки діяльності:

  • Анестезіологічне забезпечення дітей при оперативних втручаннях (абдомінальна і торакальна хірургія, стоматологія, урологія, травматологія та ортопедія, гінекологія, оториноларингология, щелепно-лицьова хірургія, нейрохірургія) і діагностичних маніпуляцій (КТ, МРТ, ЕГДС, бронхоскопія, колоноскопія).
  • Володіє методиками регионарной анестезії, катетеризацією центральних вен УЗД-навігацією і по анатомічними орієнтирами.
  • Інтенсивна терапія критичних станів.

Лікар постійно вдосконалює свої знання та вміння, відвідує наукові конференції, є співавтором доповіді «Особливості безпеки анестезії у дітей. Інноваційний підхід» на 9-му Британо-українському симпозіумі у 2017 р. Брав участь в клінічному дослідженні APRICOT під егідою Європейської асоціації анестезіології. Відвідував тренінги та майстер-класи: “Складні дихальні шляхи”, “Імплантація підшкірних в / в порт-систем, Ukrainian Trauma Life Support.

Вільний час любить проводити з сім’єю, займається бігом, плаванням, їздою на велосипеді.

Відгуки про лікаря

Жанна Лисовская

Хочу выразить безграничную благодарность клинике Дубновой! Отдельную благодарность хочу выразить Александру, Михаилу и Татьяне! Благодаря Вам лечение зубов у ребёнка происходит с минимальным стрессом для всей семьи!

Мотрук О.

Делали процедуру у Тарасенко Н.В. и анестезиолога Вариводы Михаила. Очень довольны процедурой, подходом и заботой после. Будем рекомендовать вас всем друзьям! Спасибо большое!

Катерина Олейник

Хочется сказать спасибо большое Шафета Олег Борисович, Варывода Михаил Петрович, Демьянюк Николай Васильевич! И всем девочкам которые работают на рецепшине спасибо вам огромное.  

Алена

Остались довольны посещением данной клиники, с порога становится понятно что в ней работают профессионалы. Начиная от кассира , администраторов и до врачей и анастезиологов. Администратор Татьяна четко ответила на все вопросы и была на связи с нами. Удаляли ребёнку молочный зуб под местной анестезией. Анестезиологи Варывода Михаил Петрович и Демьяненко Николай очень бережно и тщательно…

Сім’я Качуріних

Шановним нашим рятівникам, лікарям з щирим, добрим серцем велика вдячність за допомогу, чутність, терпіння від бабусі Остапчика Качуріна – лікарю Ірині Миколаївні та анестезіологу Михайлу Петровичу та всьому колективу! Хай для вас і ваших діточок все буде добре!! Успіхів вам і благополуччя, ви того варті. Хай все, що ви робите доброго, повернеться вам сторицею. Ви дуже потрібні дітям і нам. Шануємо, цінуємо і дякуємо!
otzyvbook121

Вікторія і Марк

Дуже хочемо подякувати за здорові зубки , свіжий подих , бажання відвідувати «Надю» (Тарасенко Надію Вікторівну) просто щоб показати зубки .
І за якісний сон Вариводі Михайлу Петровичу ! За те що політ був вдалим та якісним !
І всім працівникам клініки ! За здоровими зубками тільки до Вас ! До зустрічі на огляді

Світлана

Вдячність. За професіоналізм кожному з лікарів, які 14.11.19 працювали з моєю дитиною. 3-річна дитина, лікували зуби під медикаментозним сном. Це взагалі було перше серйозне медичне втручання у моєїх дитини. Лікар-стоматолог Ірина Миколаївна якісно і акуратно зробила свою роботу, це найголовніше. Також дуууже важливо, наскільки вона терпляче і детально пояснила мені весь лікувальний процес і дала зрозумілі рекомендації на далі. Окрема вдячність анестезіологу Михайлу Петровичу! За професійне і якісне виконання своєї роботи! Як же це важливо, коли люди не помиляються з професією і добросовісні в ній! Як тривожна і емоційна мама я вдячна їм за їх лікарську роботу, за терпляче, чуйне ставлення з розумінням мого хвилювання і за добре ставлення до малюка. За увагу до малюка протягом дня після завершення процедури. Я розумію, що не помилилась з вибором клінікі.