Оформлення через страхову компанію

Ми працюємо з багатьма українськими страховими компаніями за договорами прямого розрахунку (проводимо розрахунки безпосередньо зі страховою компанією, при цьому, Клієнту нічого оплачувати не потрібно).

Нижче Ви знайдете список страхових компаній, з якими ми співпрацюємо таким чином (список постійно поповнюється):

 1. “ARX”
 2. “АЛЬФА СТРАХУВАННЯ”
 3. “Європейський страховий альянс”
 4. “ІНГО Україна”
 5. “КРАЇНА” СК”
 6. “КНЯЖА”
 7. “МАРС АСИСТАНС”
 8. “ПРОВИДНА”
 9. “ПроСто страхування “
 10. “САВІТАР ГРУПП”
 11. “Смайл Асистанс”
 12. “Смарт-Ассистанс”
 13. “СОС Сервіс Україна”
 14. “Страхова Група “ТАС”
 15. “УАСК-АСКА”
 16. “Українська страхова група”
 17. “Універсальна”
 18. “УНІКА”
 19. “ЕКСПРЕС СТРАХУВАННЯ”

Для того, щоб авторизувати відшкодування послуг нашої клініки у вашій страхової компанії, будь ласка, дійте наступним чином:

 • Зверніться до колл-центру вашої страхової компанії, щоб отримати авторизацію витрат на стоматологічне обслуговування (включаючи зазначення суми ліміту);
 • Далі ви зможете залишити заявку на відвідування нашої клініки в колл-центрі вашої страхової компанії або зателефонувати безпосередньо в нашу клініку та записатися на прийом на зручну вам дату та час;
 • Страхова компанія зв’яжеться з нами для підтвердження суми страхового покриття вашого стоматологічного лікування. Після вашого візиту вам необхідно буде підписати акт виконаних робіт в якості підтвердження отриманих вами послуг. Оплата з вашого боку не потрібна. Ми проведемо прямий розрахунок зі страховою компанією. Якщо сума наданих вам послуг перевищує ліміт, встановлений вашою страховою компанією на стоматологічні послуги, ми проінформуємо вас про це завчасно.

Важливо! Якщо ви не знайшли свою страхову компанію в списку вище, але ваш страховий поліс має опцію «Стоматологія», будь ласка, повідомте нас про це перед відвідуванням лікаря під час першого візиту. Ми підготуємо до кінця вашого візиту усі документи, необхідні для виплати вам страхового відшкодування.

Ми також співпрацюємо з провідними світовими компаніями медичного страхування:

BUPA Global, Allianz Worlwidecare, Cigna, DavidShield, AXA і т.п. 

Ми підготуємо всі документи, необхідні для виплати страхового відшкодування своєчасно та акуратно. Будь ласка, повідомте нас про наявність у вас медичної страховки, що покриває стоматологічне лікування, перед відвідуванням лікаря під час першого візиту.

Якщо у вас немає такої страховки, наш партнер – компанія Global Prime Medicare – із задоволенням проконсультує вас і допоможе в його оформленні.

ЯКЩО У ВАС Є ПИТАННЯ ЧИ ВИ НЕ ВПЕВНЕНІ в лімітах або порядку оформлення страхового відшкодування на стоматологічне лікування, будь ласка,

зверніться до наших адміністраторів.

МИ БУДЕМО РАДІ ВАМ ДОПОМОГТИ!