Історія створення Клініки

file0002 1024x679 - Історія

Екскурс в історію створення Клініки

Наприкінці 90-х років державні стоматологічні установи відчували певні обмеження в засобах, що, в свою чергу, не завжди дозволяло лікарям повною мірою застосовувати нові технології та розвиватися в галузі сучасної стоматології. Прагнучи бути на передовій стоматологічних технологій, забезпечувати клієнтам найвищий рівень сервісу й досягати відмінних результатів, у 1997 році Леся Юріївна Дубнова заснувала авторський стоматологічний центр «Клініка Дубнової “СТОМАТОЛОГіЯ”. У той час в Клініці було два стоматологічних кабінети, в яких працювали чотири людини (2 лікаря та 2 асистента).

За минулі роки (а це 20 років) Клініка збільшилася в розмірах у 3 рази й сьогодні пропонує своїм клієнтам повний спектр стоматологічних послуг, починаючи від дитячого прийому і лікування під мікроскопом, та закінчуючи найскладнішими хірургічними операціями під загальним знеболенням. Команда Клініки також зросла у 8 разів і на сьогодні складає 52 людини: 22 лікаря, 16 асистентів, 1зубний технік, 1 гігієніст і 15 осіб обслуговуючого персоналу.

Багато фахівців пройшло стажування в закордонних клініках, університетах, кафедрах і мають відповідні дипломи й не тільки мають практику в Клініці, а й ведуть різні курси по вдосконаленню стоматологічної майстерності, діляться теоретичними знаннями та досвідом із молодими лікарями й колегами-стоматологами. 3 спеціалісти Клініки є лідерами професійної думки в своїх областях. У клініці працює 1 доктор медичних наук і 1 кандидат медичних наук.

istorija kliniki 1024x683 - Історія

Основне досягнення Клініки за час її роботи – це люди, команда однодумців, об’єднана спільною метою: забезпечити роботу на кінцевий результат, яким є для нас високоестетична і функціональна посмішка при відмінному сервісі.

file0001 1024x655 - Історія

Клініка пишається відсутністю плинності кадрів, адже велика частина нашого колективу працює в Клініці понад 15 років. Ми уважно відбираємо нових членів нашої команди, щоб зберегти звичну атмосферу та унікальний підхід, який так цінується нашими клієнтами. Ми намагаємося не тільки працювати разом, але і проводити спільно вільний час у подорожах, на тренінгах і корпоративних заходах.

За час роботи у співробітників Клініки народилося 16 дітей. Співробітники, які йшли в декретну відпустку, повернулися на свої робочі місця. З’явилися і нові медичні та адміністративні кадри, частину яких виростили наші фахівці в стінах Клініки, а частина – це кращі лікарі, які бачать свій розвиток у стінах однієї з кращих стоматологічних приватних клінік Києва та України.

Окремою гордістю Клініки є її клієнтська база, яка виросла в кілька десятків разів. Серед поточних клієнтів Клініки чимало тих, хто звертається в Клініку з дня її відкриття, ми дуже пишаємося нашою співпрацею. 70% Клієнтів Клініки відвідують її не менше 5-ти років, а 30% відвідують її не менше 10-ти років! За минулий час наші «маленькі» пацієнти виросли й привели в Клініку своїх діток. Із багатьма клієнтами за роки роботи клініки склалися по-справжньому дружні стосунки.

Ми пишаємося своїми клієнтами і їх довірою до нас!