Гарантії в стоматології

«Клініка Дубнової “Стоматолог і я” надає своїм клієнтам розширені гарантії на матеріали та послуги.

Гарантійний термін – це період, протягом якого клієнт стоматологічної клініки має право вимагати безкоштовного усунення недоліків виконаної роботи або зменшення ціни на виконану роботу в разі виявлення недоліків у виконаній роботі.

Наші ГАРАНТІЇ на ПЛОМБИ (реставрації зубів)

Вид пломби Термін гарантії
Пломба з фотополімеру 3 роки
Пломба зі склоіономеру 2 роки

Наші ГАРАНТІЇ на ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ

Вид зубного протезування Термін гарантії
Металокерамічна коронка 3 роки
Цирконієва коронка 3 роки
Знімна конструкція 2 роки

Претензії пацієнтів стоматологічної клініки, передбачені чинним законодавством України про захист прав споживачів, можуть бути подані протягом гарантійного терміну за умови, що пацієнт дотримувався таких рекомендацій і вимог лікаря-стоматолога:

 • дотримання правил особистої гігієни порожнини рота (гігієнічний індекс <2);
 • відсутність екстремальних умов для зубів (травми, розколювання горіхів, розгризання кісток і т.п.);
 • регулярне відвідування лікаря-стоматолога з профілактичною метою – 2 рази в рік (частота відвідувань може бути скоригована лікарем виходячи з індивідуальної ситуації пацієнта);
 • негайне звернення до стоматологічної клініки в разі появи ускладнень лікування або зламу зубних протезів.

У разі невиконання всіх вищеописаних вимог і рекомендацій або отримання стоматологічних послуг в інших стоматологічних закладах (або самолікування), «Клініка Дубнової “Стоматолог і я” залишає за собою право перегляду гарантійних зобов’язань на надані послуги.

Наші ГАРАНТІЇ на зубні ІМПЛАНТАТИ

Згідно зі світовою статистикою (приблизно у 1,5% випадків) може мати місце неприживлення (або безпричинна втрата) імплантату. В таких випадках у «Клініці Дубнової “Стоматолог і я” виконується безкоштовна заміна зубного імплантату.

У разі механічного зламу зубного імплантату ми замінимо його абсолютно безкоштовно в будь-який період часу, оскільки на механічну цілісність імплантату діє довічна гарантія виробника. Гарантія поширюється на всі зубні імплантати, що встановлюються в нашій клініці.

Наші ГАРАНТІЇ на ЛІКУВАННЯ ЗУБНИХ КАНАЛІВ, ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ та інші хірургічні процедури

На процедури лікування зубних каналів, видалення зубів та інші хірургічні стоматологічні процедури існує тільки «прогноз лікування» (ймовірність успіху лікування зубів).

Успіх лікування зубного каналу (ендодонтичного лікування), видалення зуба та іншого хірургічного стоматологічного лікування залежить від таких факторів:

 • стан імунної системи пацієнта;
 • виконання стоматологом протоколу лікування;
 • якість матеріалу, що використовується стоматологом в процесі лікування;
 • анатомічні особливості організму пацієнта;
 • склад мікрофлори порожнини рота пацієнта.

Приблизно 50% успіху лікування зубного каналу, видалення зуба чи іншого хірургічного стоматологічного лікування залежить від індивідуальних особливостей організму та стану імунної системи пацієнта.

Ми гарантуємо виконання сучасних міжнародних протоколів лікування (США та Європи) та якість матеріалів, використовуваних лікарями нашої клініки.

Наші ГАРАНТІЇ на ДИТЯЧУ СТОМАТОЛОГІЮ

Наші гарантії на послуги дитячої стоматології поширюються на лікування тимчасових (молочних) і постійних зубів. Обов’язковими вимогами для дії гарантій є:

 1. Дотримання правил індивідуальної гігієни ротової порожнини дитини.
 2. Проф.огляд у стоматолога з періодичністю 1 раз в 3-6 міс. (згідно з рекомендацією вашого лікаря, що вказано у медичному висновку).
 3. Контроль індивідуальної гігієни та проведення професійної гігієнічної чистки ротової порожнини (за необхідності) із періодичністю не рідше 1 разу на 6 місяців.

У разі невиконання всіх вищеописаних обов’язкових вимог або отримання стоматологічних послуг в інших стоматологічних закладах (або самолікування), «Клініка Дубнової “Стоматологія” залишає за собою право перегляду гарантійних зобов’язань на надані послуги.

Вид стоматологічного лікуванняТермін гарантії
Пломба молочного зуба, фотополімер2 роки
Пломба молочного зуба, склоіономер6 місяців
Коронка на молочний зуб3 роки
Пломба постійного зуба, фотополімер3 роки
Пломба постійного зуба, склоіономер2 роки

Детальний опис гарантій міститься в документі «Положення про Виконання гарантійних зобов’язань на ОКРЕМІ стоматологічні послуги (роботи) у ТОВ «Клініка Дубнової «Стоматолог і я», з яким ви можете ознайомитися в куточку покупця, що знаходиться поруч зі стійкою адміністраторів клініки.