Ортогнатична хірургія

Коли у вас неправильно замикаються зуби (чи навіть не замикаються зовсім), то це завжди відображається на зовнішності. Часто люди вважають, що такий стан речей (прикус) можна виправити за допомогою брекетів. Але брекети працюють лише в межах зубного ряду, ними неможливо пересунути кістки лицьового скелета, а багато проблем прикусу пов’язані саме з ним. Ортогнатична (щелепно-лицьова) хірургія виправляє положення щелеп і відновлює функціональність та естетику особи. Ваше відображення у дзеркалі стає гармонійним, ви можете краще жувати, дихати й розмовляти, рятуєтеся від хропіння.

До Після
До Після

Ортогнатична хірургія (або хірургія виправлення вроджених деформацій кісток лицьового скелета та прикусу) – це рішення, що дозволяє досягти бажаної естетичної та функціональної гармонії особи, усунути дисгармонію особи та прикусу. Незадоволені своїм прикусом? Відчуваєте складнощі або зовсім не можете надкушувати їжу? Турбує нічна задишка та хропіння? Зверніться за консультацією до ортогнатичного хірурга. В нашій клініці Ви можете проконсультуватися у такого фахівця. Прийом веде лікар щелепно-лицьовий та ортогнатичний хірург Дубнов А.В., записавшись до якого, Ви зможете отримати вичерпні відповіді на Ваші питання та практичне рішення ваших проблем. На базі нашої клініки працює спеціалізована клініка ортогнатичної хирургії OrthoGo. Більш детальу інформацію  про ортогнатичну хирургію ви можете  отримати на сайті orthogo.com.ua

Витяг із відгуку (Пацієнтка О., 33 роки): “Не подобалася картинка в дзеркалі, не подобалась картинка на фотографії. На фотографіях більше не подобалось … Така мрія – виправити прикус – вона була. Змінити в собі те, що мені не подобалося …”

Статті по темі:

Вартість

  • Консультація 1 500 ₴

    ортогнатіческій хірурга

Наші лікарі

Приклади наших робіт

До Після
До Після

Відгуки