Відбілювання зубів

Іноді здається, що в сучасному світі не вистачає позитиву. А людина, яка часто посміхається, притягує в своє життя позитивну енергетику й cама, як сонце, випромінює її. На неї приємно дивитися, з нею цікаво спілкуватися, вести справи, будувати бізнес. Так, голлівудська посмішка й білі красиві зуби, які помічають одразу, коли ми говоримо, сміємося, снідаємо, обідаємо або вечеряємо, можуть розповісти багато про що. Наприклад, про те, що їх щасливий господар стежить за своїм здоров’ям, добре і правильно харчується, він чарівний, напевно, успішний, та й виглядає набагато молодше однолітків! Однак далеко не всі можуть похвалитися тим, що у них чарівна посмішка та ідеальні білі зуби, адже навіть ретельне дотримання правил гігієни ротової порожнини, на жаль, не запобігає появі нальоту, жовтизни на зубах.

Саме тому сьогодні закордоном та в Україні набирають популярність сучасні технології відбілювання зубів, які проводяться в різних стоматологічних клініках. Право обирати, кого вшанувати своєю присутністю, звичайно, за вами, але якщо ви віддаєте перевагу якісному відбілюванню зубів у Києві, напевно, варто звернутися в «Клініку Дубнової “Стоматолог і я”. І правильно зробите!

У «Клініці Дубнової “працюють виключно професіонали, які надають поний комплекс стоматологічних послуг, в тому числі лазерне відбілювання зубів, сучасну систему відбілювання ZOOM-4. Ця новітня система дозволяє отримати природну білизну і блиск зубів лице за 1 годину, а ефект від неї зберігається протягом 3-5 років! При цьому, вся процедура відбілювання зубів ZOOM-3 абсолютно безболісна і безпечна (шкідливу дію гелю зведено до нуля за рахунок спеціальних добавок, які минерализуют емаль і мінімального термічного впливу на зуби). Як, втім, безболісні і безпечні для вашого гаманця ціни на відбілювання зубів в «Клініці Дубнової” Стоматологія “. Приходьте і переконайтеся самі! Ми зустрінемо вас білосніжною посмішкою!

У поліпшенні іміджу ніщо так не допомагає, як здорова білосніжна посмішка! 
Вдалого дня і впевненої посмішки!

Статті по темі:

Вартість

  • Відбілювання 7 800 ₴

    (Phillips Zoom)

Наші лікарі

Приклади наших робіт

До Після

Відгуки