Відбілювання зубів

Іноді здається, що в сучасному світі не вистачає позитиву. А людина, яка часто посміхається, притягує в своє життя позитивну енергетику й cама, як сонце, випромінює її. На неї приємно дивитися, з нею цікаво спілкуватися, вести справи, будувати бізнес. Так, голлівудська посмішка й білі красиві зуби, які помічають одразу, коли ми говоримо, сміємося, снідаємо, обідаємо або вечеряємо, можуть розповісти багато про що. Наприклад, про те, що їх щасливий господар стежить за своїм здоров’ям, добре і правильно харчується, він чарівний, напевно, успішний, та й виглядає набагато молодше однолітків! Однак далеко не всі можуть похвалитися тим, що у них чарівна посмішка та ідеальні білі зуби, адже навіть ретельне дотримання правил гігієни ротової порожнини, на жаль, не запобігає появі нальоту, жовтизни на зубах.

Саме тому сьогодні закордоном та в Україні набирають популярність сучасні технології відбілювання зубів, які проводяться в різних стоматологічних клініках. Право обирати, кого вшанувати своєю присутністю, звичайно, за вами, але якщо ви віддаєте перевагу якісному відбілюванню зубів у Києві, напевно, варто звернутися в «Клініку Дубнової “Стоматолог і я”. І правильно зробите!

В «Клинике Дубновой «СТОМАТОЛОГиЯ» работают исключительно профессионалы, которые предоставляют целый комплекс стоматологических услуг, в том числе лазерное отбеливание зубов, современную систему отбеливания ZOOM-3. Эта новейшая система позволяет получить естественную белизну и блеск зубов всего за 1 час, а эффект от нее сохраняется в течение 3-5 лет! При этом, вся процедура отбеливания зубов ZOOM-3 (в Клинике вы сами можете выбрать их оттенок) абсолютно безболезненна и безопасна (вредное действие отбеливающего геля сведено к нулю за счет специальных добавок, которые минерализуют эмаль и минимального термического воздействия на зубы). Как, впрочем, безболезненны и безопасны для вашего кошелька цены на отбеливание зубов в «Клинике Дубновой «СТОМАТОЛОГиЯ». Приходите и убедитесь сами! Мы встретим вас белоснежной улыбкой!

У поліпшенні іміджу ніщо так не допомагає, як здорова білосніжна посмішка! 
Вдалого дня і впевненої посмішки!

otbelivanie - Відбілювання зубів
otbelivanie 2 - Відбілювання зубів

Статті по темі:

Вартість

  • Відбілювання 7 800 ₴

    (Phillips Zoom)

Наші лікарі

Приклади наших робіт

ДоПісля

Відгуки