Писаренко Оксана Георгіївна

Гігієніст

pisarenko oksana georgievna 738x1024 - Писаренко Оксана Георгіївна

Лікар фізіолог-гігієніст, член Асоціації стоматологів України

У 1994 році закінчила біологічний факультет Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка.

1994-1997 рр – фізіолог лабораторії енцефалографії лікарні № 21 ім. І.П. Павлова.

Із 1997 року працювала асистентом у «Клініці Дубнової «Стоматолог і я».

Після закінчення Стоматологічного Коледжу № 1 м. Москви отримала диплом «Гігієніст стоматологічний» (2003 р.) і стала працювати лікарем-гігієністом нашої Клініки.

У 2006 році брала участь у міжнародній конференції «Роль гігієни ротової порожнини у профілактиці та лікуванні стоматологічних захворювань» у рамках форуму стоматологів «Сучасні досягнення стоматології».

У 2007 році закінчила практикум і майстер-клас Трейсі Ленеманн «Ефективне використання ручних інструментів у професійній гігієні та нехірургічній пародонтології», досконало опанувавши сучасну методику ручного скейлінгу.

У 2009 році пройшла курс навчання «Гігієна на дентальних імплантах» у рамках 4-ї Східноєвропейської конференції з питань стоматологічної імплантації.

Отримала сертифікат «iТОП» – програми індивідуального навчання гігієні порожнини рота, заснованої стоматологічним факультетом Гамбурзького університету та швейцарською компанією «Curaprox».

Регулярно бере участь у професійних семінарах, симпозіумах, майстер-класах, що проводять досвідчені гігієністи Європи й Америки.

У роботі керується принципом індивідуального підходу: кожному Клієнту потрібно підібрати методику чищення та засоби гігієни з урахуванням його індивідуальних особливостей, віку, прикусу та клінічної ситуації, що, в свою чергу, дозволить максимально зберегти стоматологічне здоров’я.

У вільний час любить подорожувати і бути разом із родиною та друзями.

Сертифікати

Previous Next

Відгуки про лікаря

Христя

Як завжди – чудова чистка! Одне з найприємніших у приїзді у Київ! Дякую
otziv-book2

Загрузить ещё