Лікування каналів

Термін „ендодонтія” не зовсім зрозумілий людині, яка не має медичної освіти. Хоча в житті всі ми доволі часто вдаємося до лікування пульпи, пломбування зубних каналів або, як говорять у народі, позбавлення від „нерва”. Це і є лікування зубних каналів (у Києві його можна пройти в нашій Клініці), без якого сьогодні навряд чи вдасться обійтися. Спрямоване воно на зцілення зуба з можливим його протезуванням і реставрацією. Саме така послідовна терапія дає можливість зберегти зуб і не втратити його остаточно.

Крім того, своєчасне звернення до лікаря та якісно надана допомога дозволять вам позбутися багатьох неприємностей, яких завдає хворий зуб, що потребує ендодонтичного лікування: ви більше не будете зазнавати болю під час надкушування, прокидатися серед ночі від гострого болю в зубі, страждати від неприємних відчуттів після чищення зубів, ваші ясна припинять набрякати та боліти, реагувати на гарячу та холодну їжу.

dsc08542 200x300 - Лікування каналівУсі ці проблеми вирішаться при грамотному поетапному чищенні зубних каналів, необхідність у якому може виникнути не лише в процесі лікування зубних каналів у Києві, але й при травмах або коли з каріозної порожнини інфекція проникає до нервів і судин, що розташовані всередині зуба.

 1. Щоб лікування було комфортним для вас і не викликало неприємних відчуттів, спочатку наш лікар індивідуально підбере знеболююче.
 2. Коли чутливість знизиться, ми починаємо працювати з пульпою.
 3. Далі чистимо зубні канали спеціальними інструментами та речовинами (механічно та за допомогою медикаментів).
 4. Коли канал очищений і підготовлений, приступаємо до пломбування зубних каналів сучасним методом „тривимірної обтурації”.

У „Клініці Дубнової „Стоматолог і я” ми робимо це за допомогою приладів System B та Obtura. Їх перевага в тому, що після застосування кореневий канал буде герметично закритий! Відповідно це попередить повторне інфікування, а також процес загоєння тканин пройде швидко. У деяких пацієнтів лікування пошкодженого зуба може закінчитися навіть за одне відвідування! Однак не варто забувати про те, що протягом місяця після ендодонтичного лікування зуб необхідно буде покрити коронкою або реставрувати. Іще в 2010 році для лікування зубних каналів у „Клініці „Дубнової „Стоматолог і я” (м. Київ) відкрився ендодонтичний кабінет, оснащений найновішим обладнанням (мікроскоп «KarlKaps» та ін.), яке періодично оновлюється, що в багато разів підвищує ефективність діагностики та лікування пошкоджених тканин навіть у найбільш важкодоступних місцях зуба. До речі, в роботі техніки та наших професійних спеціалістів ви можете переконатися самостійно, адже після проведеної терапії ми продемонструємо вам фото, на яких можна буде простежити за всіма етапами лікування.

Планове переліковування каналів 46 та 47 зубів. Діагноз: хронічний апікальний періодонтит 46 та 47 зубів.

За результатами КТ: є видимим запалення у верхівок коренів, канали були раніше пломбовані неповноцінно.

Стара пломбувальна маса в зубі

Після очищення каналів зуба

Після пломбування каналів

Рентген після лікування каналів

Діагноз: гострий пульпіт 37 зуба. Дуже криві канали.

Діагностичний знімок

Контроль пломбування

Після остаточного пломбування каналів

Видалення зламаного інструмента.

Знімок з уламком інструмента в каналі

Знімки після видалення уламку

Після пломбування

Лікування центрального зуба з двома каналами (в 99% таких зубів зустрічається один канал). Нерв у зубі загинув унаслідок травми. В наявності зміна кольору зуба.

Діагностичний знімок

Знімок із інструментами

Фінальний знімок

У мікроскопі видно розгалуження

Статті по темі:

Вартість

 • Лікування каналів 4 290 - 6 150 ₴

  переднього зуба (1 канал)

 • Лікування каналів 6 650 - 9 220 ₴

  бокового зуба (2 канали)

 • Лікування каналів 8 590 - 11 870 ₴

  бокового зуба (3 канали)

Наші лікарі

Приклади наших робіт

До Після

Відгуки