Подільчук Денис Вікторович

Заступник головного лікаря, стоматолог-ендодонтист

Заступник головного лікаря Клініки. Лікар стоматолог-ендодонтист, член Асоціації стоматологів та ендодонтистів України, спывзасновник Української Ендодонтичної Спільноти (УЕС), лектор міжнародного рівня, ментор першої в Украині приватної резидентури з ендодонтії у Dental Education Clinic, автор курсу ServiceDay

У 2008 році закінчив  стоматологічний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2008-2010 – інтернатура з загальної стоматології в Чернігівській обласній стоматологічній поліклініці.

Із  2009 року працює у “Клініці Дубнової “Стоматолог і Я”. Уважно стежить за появою інноваційних методик і матеріалів у стоматології. Відвідував стоматологічні виставки в Європі та Китаї.

Професійно розвивається в напрямку мікроскопічної та малоінвазивної стоматології та хірургічної ендодонтії (зубозберігаючі операції).

Автор статей “Скільки коштує лікування каналів?” и “Звідкит береться інструмент у зубному каналі?”

Брав участь у конференціях і курсах, що проходили в Італії, Польщі, Португалії, Китаї та Росії. Є активним користувачем професійних інтернет-ресурсів. Проводить навчальний курс для стоматологів на базі клініки. Читає лекції з сучасних методик в ендодонтії.

Вільно розмовляє англійською.

У вільний час захоплюється різними видами спорту (плавання, бадмінтон), любить собак, вивчає іноземні мови, але більш за все любить проводити час із друзями.

Портфоліо робіт

Пацієнт був направлений стоматологом з іншої клініки для лікування каналів. На етапі діагностики нами був виявлений зламаний інструмент, який випадково вивели в гайморову пазуху. Для того щоб зберегти зуб або уникнути операції ми взялися за лікування в результаті якого нам вдалося дістати уламок інструменту, що стирчить з кореня зуба в гайморову пазуху. На фото праворуч – витягнутий нами уламок інструменту. Знизу праворуч-знімок зуба після закінчення лікування і вже без інструменту.

За направленням отоларингологу зі скаргами на часті гайморити звернувся пацієнт, який раніше обслуговувався в іншій стоматології. На зрізі комп’ютерної томографії чітко видно, що із-за запалення на корені зуба виникли проблеми в гайморової пазусі і зруйнувалася кістка. На правому знімку, зробленому через 6 міс. після проведеного нами лікування каналів, кістка відновилася, а стан гайморової пазухи нормалізувався.

В зубі цього пацієнта виникло рідкісне захворювання: внутрішня резорбція кореня зуба. Це захворювання, при якому запалений нерв “з’їдає” частина зуба зсередини. З-за резорбції в зубі утворилася порожнина, яка продірявив стінку зуба і вийшла в кістку. Нами було успішно проведено рідкісне і технічно складне лікування. На правому знімку представлений результат лікування, проведеного в нашій клініці: запломбована порожнина каналу і тепер пацієнтові не доведеться видаляти передній зуб!

Перед Вами на знімках зуб, в якому при виконанні лікування в іншій стоматології зламали інструмент в каналі зуба і не знайшли 4-й канал. Через це в зубі виникло запалення і гострий біль, з якою і звернувся в нашу клініку даний пацієнт. Крім іншого, нами був виявлений встановлений в каналі скловолоконний штифт (встановлюється в канал для утримання пломби в зубі), наявність якого перешкоджає переліковування каналів. Ми успішно витягли вказаний штифт, знайшли 4-й канал і перелічили і запломбували всі канали. На лінійці ви можете побачити витягнутий нами уламок інструменту. На наступних фотографіях представлені знімки ПІСЛЯ лікування каналів в нашій клініці: заново запломбовані 4 каналу.

Пацієнт прийшов з іншої стоматології зі скаргами на гострий біль в зубі. На жаль, лікарю-эндодонтисту іншої клініки (працює під мікроскопом) не вдалося пройти канал через його склерозування на глибині 16 мм. Ми успішно пройшли та пролікували вказаний канал зуба та на другому візиті він був запломбований. На фото ситуація ДО та ПІСЛЯ лікування каналів.

Для збереження коронки зуба проведено лікування 3 каналів через отвір в кілька міліметрів. Результат: проліковані канали та збережена коронка зуба (не знадобилося переробляти коронку).

При комбінації знань та досвіду лікування каналів з кривиною 90 градусів – не проблема! Перед вами на фото ситуація ПІСЛЯ проведеного лікування каналів.

Сертифікати

Відгуки про лікаря

Мартиненко В.

Огромное спасибо доктору Подильчуку Денису Викторовичу за его работу и профессионализм. Желаю ему и всем его коллегам доброго здравия!

Юлия Селещук

Щаслива, що у нас є такі клініки, дійсно з професійними стоматологами та найкращим підходом для клієнта Я не часто пишу відгуки, але тут не можу не поділитись, так як комусь можливо допоможу з вибором, адже сама шукала лікаря, читаючи відгуки. Отже, після того як в іншій стоматологічній клініці лікар, який мав вилікувати запалення, сказав, що там можливо тріщина в корені зуба, і для того, щоб не витрачати кошти та час на операцію, він пропонує відразу видаляти передній зуб і ставити імплант, я зі сльозами звідти пішла і прийшла на консультацію в клініку Дубнової до Подільчука Дениса Вікторовича. Він мене відразу заспокоїв, провів детальну консультацію, де розповів план лікування. І от сьогодні я вийшла з кабінету Дениса Вікторовича абсолютно щаслива та задоволена. Адже за 2 години лікар провів колосальну роботу і зберіг мій зуб

Богдан

Хотів б висловити свою вдячність клініці!!! Особливо таким лікарям ,як Палій Олександр Миколайович та Подільчук Денис Вікторович! Лікарі просто наче ювеліри! Ставлення до мене було настільки приємним, наче ми сто років знайомі! Особливе піклування під час втручання та навіть після надходять дзвінки з питаннями про самопочуття !!!! Діагностика і лікування абсолютно безболісні ,комфорт на найвищому…

Sergio Shershun

Хочу поблагодарить клинику Дубновой за её наличие прекрасных специалистов, особенно отметить хотел профессионализм врача эндодонтиста Дениса Подильчука, и Яночку. Ассы своего профиля

Катерина

Очень нравится клиника и ее заботливый подход работы с клиентами. Прекрасные администраторы, которые заранее напомнят о визите и постараются найти подходящее для вас время. Проходила лечение каналов у Дениса Викторовича – процедура прошла комфортно, постоянно спрашивали как я себя чувствую, детально рассказали что было сделано и какие дальнейшие шаги стоит предпринять. Удаляла зуб мудрости у Сергея Анатольевича – достаточно быстро удалили зуб, на следующий день не было не отека, ни синяков, выписали какие обезболивающие принимать. Спасибо за такие заботливые приемы!

Ярослава

Лечила каналы в этой клинике. Доктор Подильчук Денис проффесионал своего дела и кроме того очень внимательный и приятный. Почувствовала, что мне повезло лечится у него, спасибо ему большое. Клиника хорошая, единственный минус это очень плотная запись, кроме этого все понравилось
comment_image_reloaded_217513

Елена

Ура! Свершилось! Закончилось плановое лечение зубов, которое длилось постепенно, в течении года. Врачу – стоматологу – ортопеду Ивану Сергеевичу Тюрину и врачу -стоматологу – эндодонтисту Подильчуку Денису Викторовичу от меня в благодарность конечно же улыбка
otziv-fb

Анна Сазонова

Хочу сказать огромное спасибо клинике, в особенности Подильчуку Денису Викторовичу, очень профессионально, а главное абсолютно безболезненно пролечил каналы и спас другой зуб. Лечение стоит этих денег! Просто космическая стоматология и отличный сервис. P.S ребенок в это время ждал меня в детской комнате под присмотром. Очень рекомендую!
otziv_podilchuk

Горбачевский Михаил Борисович

Очень благодарен врачам Вашей клиники Подильчуку Денис Викторовичу и Костуре Константину Викторовичу отличную высококвалифицированную работу. А также персоналу и ресепшн за внимание и заботу.
Я зубной техник более 40 лет. Живу и работаю в США. Спасибо большое.
08-03-19

Наталія Патола

Щиро дякую Денису Вікторовичу Подильчуку за віртуозну роботу! Складність лікування мого зубчика була у надзвичайній близькості коренів до верхньощелепної пазухи. Права на помилку не було, особливо, враховуючи загальний стан організму і попередні неодноразові хірургічні втручання на цій пазусі. За один візит (2 години) все було зроблено високоточно і ідеально.
Окремо хочу подякувати за чисто людське розуміння, серйозний підхід, уважність і доброзичливість.
Якщо раніше ендодонтія у мене чітко асоціювалася з гестапо, то зараз — з професійним і якісним, абсолютно спокійним вирішенням проблеми :).