Ортодонтія і установка брекетів

Причини патологій прикусу можуть брати свій початок у дитинстві – це звичка тривалий час смоктати палець, пустушку. Якщо у вас вкорочена вуздечка, періодично загострюються або загострювалися раніше аденоїди, ви часто хворієте ангінами і не можете повноцінно дихати, ковтати, вимовляти звуки – все це накладає відбиток на розвиток щелепно-лицьового апарату, як втім і спадкова схильність. Вирішити дану проблему допоможе якісне ортодонтичне лікування з використанням сучасних брекет-систем.

Керамічні брекети

Ви затятий курець або кавоман? Природно, всі ці шкідливі звички залишають слід на емалі ваших зубів… і вона темніє. В цьому випадку, швидше за все, фахівець порекомендує вам установку керамічних брекетів (у Києві це можна зробити в “Клініці Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ») або комбіновану систему, наприклад, коли керамічні брекети ставлять на передніх, а металеві – на бокових зубах. У чому плюси використання кераміки? Її можна підібрати під будь-який відтінок зубів і при цьому вона не буде виділятися (навіть не дивлячись на те, що керамічні брекети належать до вестибулярного типу і кріпляться з зовнішнього, помітного боку зубного ряду). Та й за міцністю керамічна брекет-система не гірша за ту, що зроблена з металу. Крім того, на відміну від сапфірових брекетів, які бувають виключно лігатурними, керамічні брекети представлені двома варіантами: і безлігатурні, і лігатурні, що дозволяє спеціалісту домогтися оптимізації індивідуально призначеного лікування і контролювати його аж до отримання результату. Тому цілком можливо, що в нашій прогресивній Клініці фахівці порекомендують вам встановити самолігуючі керамічні брекети – нову модифікацію брекет-систем, яка допомагає вирівняти зуби, виправити прикус, враховуючи при цьому всі пропорції лицевого скелета. Чим іще вирізняються самолігуючі керамічні брекети?

 • Лікарі помітили, що вони дають більш швидкий ефект у порівнянні з лігатурними, та й пацієнти до них швидше адаптуються завдяки зниженій силі тертя між дугою і пазом власне брекета.
 • При лікуванні самолігуючими брекетами не потрібно видаляти постійні зуби, оскільки задні відділи зубної дуги добре адаптуються до таких брекетів.
 • Терапія самолігуючими брекетами також допоможе заощадити ваш час і гроші, оскільки вимагає менше активацій, які проводить лікар і… відповідно ви рідше будете відвідувати Клініку.

До речі, про “ціну питання”. Вартість керамічних брекетів у Києві перевищує ціну на металеві, але вона нижче вартості сапфірових або лінгвальних брекетів. Хоча в більшості випадків розцінки залежать від ступеня складності ситуації, з якою ви звернулися в Клініку, від виробника та якості брекетів, професіоналізму лікаря, у якого ви будете проходити ортодонтичне лікування (чим він досвідченіший, тим менше часу триватиме терапія) і від багатьох інших факторів. Пропонуємо вам дізнатися про вартість ортодонтичного лікування в нашій клініці й гарантуємо, що приємно здивуємо оптимальним співвідношенням ціни та якості послуг, які вам будуть надані.

Закриття діастеми (отвору між зубами) за допомогою брекетів

Лінгвальні брекети

У нашій Клініці в Києві залежно від способу установки ми можемо запропонувати вам не тільки вестибулярні апарати, а й лінгвальні брекети. Лінгвальні брекет-системи на сьогоднішній день вважаються найбільш прогресивними, адже дозволяють провести невидиме для стороннього ока лікування прикусу. Яким чином? Весь секрет у тому, що встановлюються лінгвальні брекети на внутрішній поверхні зубного ряду, з боку язика, при цьому вони мають глибоке зубне розташування, що робить їх практично непомітними для оточуючих. За складом лінгвальні брекети ідеально підібрані таким чином, що вони не викликають окислювальних реакцій, алергічних процесів у ротовій порожнині, та й звикати до них нескладно (зазвичай це відбувається протягом першого тижня після установки). Більше того, лінгвальні брекети (у Києві їх можна встановити в нашій Клініці) виготовляються індивідуально за допомогою сучасних комп’ютерних технологій, які враховують структуру обличчя та інші фактори. А ще такі брекет-системи безпечні для емалі зубів і мають широке коло медичних показань.

Комбінована система: керамічні брекети на передніх і металевих на бічних зубах.

Оптимальний варіант ортодонтичного лікування Вам порекомендує наш професійний лікар-ортодонт, який оцінить ваші індивідуальні особливості та побажання. Адже бувають ситуації, коли заради блага пацієнта й оптимального результату є сенс вдатися до застосування більш старої методики, наприклад, у таких випадках:

 • при лікуванні дітей, які не зможуть повноцінно доглядати за такими брекет-системами,
 • при поєднанні брекетів із будь-якими апаратами, які кріпляться на піднебіння;
 • при яскраво вираженому скупченню зубів, яке не дозволяє встановити брекети з внутрішньої сторони зубів.

Ніяких протипоказань до установки лінгвальних брекетів лікар у вас не виявив? Тоді зовсім скоро вас можна буде привітати з тим, що через тиждень-другий (стільки часу може знадобитися для виготовлення лінгвальних брекетів) ви станете їх щасливим власником і зможете особисто оцінити всі їхні переваги. У нашій Клініці для ортодонтичного лікування застосовують лінгвальні брекет-системи провідних виробників, які мають сертифікати якості. Та й наші фахівці-ортодонти з багатим досвідом роботи та великими знаннями в цій галузі вам його гарантують! А щоб нашим пацієнтам було зручно, у вартість лінгівальних брекетів у Києві, в “Клініці Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ “включений пакет певних послуг: крім самої ціни на брекети в неї також входить їх фіксація, щомісячні прийоми для активації апарату, зняття брекетів і утримуючі апарати, які використовуються в процесі лікування.

Статті по темі:

Вартість

 • Консультація ортодонта 460 ₴

  первинна

 • Брекет система 18 500 ₴

  самолігуючі, металева, одна щелепа

 • Брекет система 28 900 - 34 680 ₴

  самолігуючі, естетична, одна щелепа

 • Контрольний огляд 1 200 ₴

  активація апаратури

Наші лікарі

Приклади наших робіт

До Після
До Після

Відгуки