Салтиков Ілля

Стоматолог-ортодонт

saltykov ilja olegovich 738x1024 - Салтиков Ілля

Лікар стоматолог-ортодонт, член Асоціації ортодонтів України (АОУ)

У 2014 році закінчив стоматологічний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2014 – 2016 рр. – інтернатура з загальної стоматології на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Із 2016 року – лікар-стоматолог-ортодонт стоматологія «ЗубОК».

Із 2017 року – лікар-стоматолог-ортодонт у «Mom’s: стоматологія для дітей і майбутніх мам» та стоматології «NanoClinic».

Із жовтня 2017 року органічно влився в професійну команду «Клініки Дубнової «Стоматолог і Я».

Серед ключових пріоритетів лікаря:

• ортодонтичне лікування дітей;

• виправлення патологій прикусу за допомогою різних брекет-систем і елайнерів;

• лікування патологій скронево-нижньощелепного суглобу;

• ортодонтична підготовка до імплантації та протезування.

Ілля Олегович із тих малочисельних лікарів, про яких із захопленням кажуть «фанат своєї справи»: лікар може годинами розбирати окремий клінічний випадок, прагнучи підібрати оптимальний варіант лікування для конкретного пацієнта. Ортодонт працює із інноваційними механіками лікування, які застосовуються провідними клініками в різних країнах світу. Тому багато пацієнтів ортодонта, які вже почали лікування в іншій країні, без проблем продовжують його в Іллі Олеговича.

Лікар любить і вміє працювати з дітьми, що вміє робити далеко не кожен лікар-ортодонт, адже ця цільова аудиторія має свої особливості: її не можна змусити, але можна мотивувати! Не дарма у нього проходить лікування багато юних пацієнтів у віці від 6 до 12 років. У роботі з цією віковою групою лікар-ортодонт використовує корекції знімними та незнімними апаратами: біоблоками (методика доктора Мью), Hyrax, Haas by Marco Rosa і постійно вдосконалює свої знання і навички, вивчаючи іноземну ортодонтичну літературу, відвідуючи різні курси, симпозіуми, семінари тощо.

Вільний час присвячує поглибленому вивченню англійської мови (в тому числі її сучасним тенденціям), читанню профільної та художньої літератури.

Портфоліо робіт

Початкова ситуація: на прийомі у дитячого ортодонта була виявлена проблема прикусу (патологія прикусу III-го класу по Енглю). portfolio 2 300x134 - Салтиков Ілля portfolio 3 300x188 - Салтиков Ілля portfolio 4 300x209 - Салтиков Ілля Оцінка ситуації: для визначення причини аномалії прикусу (скелетна або зубодеснева) проведена ортодонтична функціональна діагностика із розшифровкою рентгенівських знімків (ТРГ і ОПТГ). portvolio 5 300x124 - Салтиков Ілля Проведене лікування:

  1. Знято відбитки та встановлені гумки між зубів (сепаратори) для фіксації пластинки на верхню щелепу (апарату Haas by Marco Rosa).
  2. За допомогою цієї пластинки, яку Марійка носила в денний час доби, було проведено розширення верхньої щелепи.
  3. В кінці лікування була видана друга пластинка (ретенційний апарат) для нічного носіння та задля закріплення результатів лікування.

Результат: все лікування зайняло 8 місяців та проходило комфортно та з інтересом для пацієнтки. Тепер у Марійки зубки знаходяться в правильному положенні та є місце для прорізування нових (постійних) зубчиків portfolio 6 300x109 - Салтиков Ілля А ще у Марійки тепер є улюблений ортодонт Ілля, до якого вона із задоволенням приходить на контрольні огляди. portfolio 7 200x300 - Салтиков Ілля

Батьки привели мою нову пацієнтку зі скаргою на криве прорізування верхніх зубів. Після контрольного огляду ми з’ясували, що не всім зубам вистачає місця для прорізування. Через це два центральних верхніх різця почали повертатися по осі в сторону неба. Разом з батьками ми вирішили поставити апарат для розширення верхньої щелепи. Головним завданням апарату було скорегувати скелетний ріст і зафіксувати його. Тому протягом восьми місяців ми займалися розширенням щелепи і чекали остаточного прорізування перших чотирьох верхніх різців. Сама пластинка не може впливати на рівний ріст зубів, тому після етапу розширення ми зняли апарат і поставили чотири брекета на центральні верхні зуби. Саме брекети розгорнули зуби по осі в правильне положення. Цей процес зайняв у нас ще 3,5 місяці, після ми замінили брекети на ретейнер, щоб зафіксувати результат. В процесі лікування нам дуже пощастило з прикусом пацієнтки, тому наше лікування було направлено тільки на корекцію ширини щелепи і естетику, щоб дитина росла з гарною посмішкою. saltykov5 300x300 - Салтиков Ілля saltykov6 300x300 - Салтиков Ілля saltykov4 300x300 - Салтиков Ілля saltykov7 300x300 - Салтиков Ілля

Сертифікати

Відгуки про лікаря

Мойсієнко Коля

Дякуємо позитивному і доброму лікарю Іллі! Бажаємо успіхів!
🙂
20-02-18