Салтиков Ілля Олегович

Стоматолог-ортодонт

saltykov ilja olegovich 738x1024 - Салтиков Ілля Олегович

Лікар стоматолог-ортодонт, член Асоціації ортодонтів України (АОУ)

У 2014 році закінчив стоматологічний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2014 – 2016 рр. – інтернатура з загальної стоматології на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Із 2016 року – лікар-стоматолог-ортодонт стоматологія «ЗубОК».

Із 2017 року – лікар-стоматолог-ортодонт у «Mom’s: стоматологія для дітей і майбутніх мам» та стоматології «NanoClinic».

Із жовтня 2017 року органічно влився в професійну команду «Клініки Дубнової «Стоматолог і Я».

Серед ключових пріоритетів лікаря:

• ортодонтичне лікування дітей;

• виправлення патологій прикусу за допомогою різних брекет-систем і елайнерів;

• лікування патологій скронево-нижньощелепного суглобу;

• ортодонтична підготовка до імплантації та протезування.

Ілля Олегович із тих малочисельних лікарів, про яких із захопленням кажуть «фанат своєї справи»: лікар може годинами розбирати окремий клінічний випадок, прагнучи підібрати оптимальний варіант лікування для конкретного пацієнта. Ортодонт працює із інноваційними механіками лікування, які застосовуються провідними клініками в різних країнах світу. Тому багато пацієнтів ортодонта, які вже почали лікування в іншій країні, без проблем продовжують його в Іллі Олеговича.

Лікар любить і вміє працювати з дітьми, що вміє робити далеко не кожен лікар-ортодонт, адже ця цільова аудиторія має свої особливості: її не можна змусити, але можна мотивувати! Не дарма у нього проходить лікування багато юних пацієнтів у віці від 6 до 12 років. У роботі з цією віковою групою лікар-ортодонт використовує корекції знімними та незнімними апаратами: біоблоками (методика доктора Мью), Hyrax, Haas by Marco Rosa і постійно вдосконалює свої знання і навички, вивчаючи іноземну ортодонтичну літературу, відвідуючи різні курси, симпозіуми, семінари тощо.

Вільний час присвячує поглибленому вивченню англійської мови (в тому числі її сучасним тенденціям), читанню профільної та художньої літератури. Лікар веде професійну сторінку в інстаграм @dr.saltykov

Портфоліо робіт

Маша, 8 років, м. Київ

Початкова ситуація: на прийомі у дитячого ортодонта була виявлена проблема прикусу (патологія прикусу III-го класу по Енглю). portfolio 2 300x134 - Салтиков Ілля Олегович portfolio 3 300x188 - Салтиков Ілля Олегович portfolio 4 300x209 - Салтиков Ілля Олегович Оцінка ситуації: для визначення причини аномалії прикусу (скелетна або зубодеснева) проведена ортодонтична функціональна діагностика із розшифровкою рентгенівських знімків (ТРГ і ОПТГ). portvolio 5 300x124 - Салтиков Ілля Олегович Проведене лікування:

  1. Знято відбитки та встановлені гумки між зубів (сепаратори) для фіксації пластинки на верхню щелепу (апарату Haas by Marco Rosa).
  2. За допомогою цієї пластинки, яку Марійка носила в денний час доби, було проведено розширення верхньої щелепи.
  3. В кінці лікування була видана друга пластинка (ретенційний апарат) для нічного носіння та задля закріплення результатів лікування.

Результат: все лікування зайняло 8 місяців та проходило комфортно та з інтересом для пацієнтки. Тепер у Марійки зубки знаходяться в правильному положенні та є місце для прорізування нових (постійних) зубчиків portfolio 6 300x109 - Салтиков Ілля Олегович А ще у Марійки тепер є улюблений ортодонт Ілля, до якого вона із задоволенням приходить на контрольні огляди. portfolio 7 200x300 - Салтиков Ілля Олегович

Маша, 8 лет

Батьки привели мою нову пацієнтку зі скаргою на криве прорізування верхніх зубів. Після контрольного огляду ми з’ясували, що не всім зубам вистачає місця для прорізування. Через це два центральних верхніх різця почали повертатися по осі в сторону неба. Разом з батьками ми вирішили поставити апарат для розширення верхньої щелепи. Головним завданням апарату було скорегувати скелетний ріст і зафіксувати його. Тому протягом восьми місяців ми займалися розширенням щелепи і чекали остаточного прорізування перших чотирьох верхніх різців. Сама пластинка не може впливати на рівний ріст зубів, тому після етапу розширення ми зняли апарат і поставили чотири брекета на центральні верхні зуби. Саме брекети розгорнули зуби по осі в правильне положення. Цей процес зайняв у нас ще 3,5 місяці, після ми замінили брекети на ретейнер, щоб зафіксувати результат. В процесі лікування нам дуже пощастило з прикусом пацієнтки, тому наше лікування було направлено тільки на корекцію ширини щелепи і естетику, щоб дитина росла з гарною посмішкою. saltykov5 300x300 - Салтиков Ілля Олегович saltykov6 300x300 - Салтиков Ілля Олегович saltykov4 300x300 - Салтиков Ілля Олегович saltykov7 300x300 - Салтиков Ілля Олегович

Сертифікати

Previous Next

Відгуки про лікаря

Volodymyr Biriukov

Год назад мне прилетела фраза: «О, а у тебя проблемы!», после – перечень всех траблов, которые реально были у меня с прикусом и зубами в целом. Эту реплику сказал ортодонтический экстрасенс или зубной Ванга (называйте как хотите) Илья Салтыков. Я знал о проблемах, но откладывал это много лет! Через неделю… я посетил клинику. Ещё через неделю- две обзавёлся гаджетом в виде брекетов. Потом пошли: резинки, накладки и много других непонятных мне на то время слов;) Специфика моей работы не позволяла носить брекеты так, что бы они были сразу заметны! Хоть эта движуха на ТВ и Радио набирает обороты;) Задача для доктора – закрепить все так, что бы было малозаметно, но эффективно. Дедлайн на крутую улыбку и фикс всех проблем – год! Я был скептически настроен, правда… Но, не прошло ещё 365 дней, как результат достигнут(!) Кто-то вообще не понял, что у меня были брекеты все это время;)))
Теперь у меня не только либа до ушей, но и замечательные друзья и настоящие профи, к которым приходить раз в месяц было настоящим праздником! Отдельная благодарность Tanyshka Zharkova за атмосферу, работу и юмор;)
Ребята, спасибо Вам за терпение и крутой год! Но, отсутствие брекетов не освобождает Вас от моих дружеских визитов;))) До скорого!

Fatima Islamova

Мы в восторге от клиники, начиная от администраторов. Наш врач – ортодонт Илья Олегович -профессионал своего дела!!! Хирурги, анестезиологи-все просто профессионалы, асы своего дела!!! Огромное им спасибо за их труд!!!Желаем процветания клинике,будьте всегда на таком высоком уровне!!!!
dafgjsfkdul

Бирюков

Прихожу сюда, как на праздник!
Большое спасибо ортодонту Илье и ассистенту Танюше за то, что смогли расположить к себе и любой прием превратить в небольшой праздник!
Очень рад, что лечусь именно у Вас! Так как все доверие – оправдано 🙂
Пускай у вас будет как можно больше хороших пациентов
А Вы в свою очередь помогали людям широко и красиво улыбаться.
09-03-19

Мойсієнко Коля

Дякуємо позитивному і доброму лікарю Іллі! Бажаємо успіхів!
🙂
20-02-18

Загрузить ещё