Гігієна та профілактика

Професійна гігієнічна чистка - запорука стоматологічного здоров'я!

У кожного з нас є м’який зубний наліт, який складається з різного роду бактерій. Якщо його не видаляти, то через кілька діб наліт твердне й надалі перетворюється на так званий «зубний камінь», впоратися з яким буде значно складніше. А робити це необхідно, оскільки і м’який наліт, і твердий призводять до таких захворювань, як гінгівіт, пародонтит, а в подальшому навіть до розхитування та втрати зубів. Хіба потрібні вам такі проблеми?

Звичайно, при правильній гігієні порожнини рота видалити зубний наліт можна. Однак ідеально це зробити механічним шляхом наврядчи комусь із нас вдасться добре. Оптимальне рішення – регулярна (не рідше 1 разу на 6 місяців) професійна гігієнічна чистка зубів у стоматолога (в Києві в нашій Клініці).

Що таке професійна гігієнічна чистка?

Професійна гігієнічна чистка (або гігієна) – це комплекс заходів із видалення зубо-ясеневих відкладень (твердого та м’якого зубного нальоту), які проводить стоматологічний гігієніст (спеціально підготовлений фахівець) в умовах стоматологічної клініки з використанням спеціального обладнання та матеріалів.

У процесі виконання професійної гігієни лікар-гігієніст працює в зоні до 3,5-4 мм під яснами. Більш глибоке очищення зубо-ясеневих кишень проводиться лікарем-пародонтологом за показаннями.

gigiena 1 1 1024x683 - Гігієна та профілактика

Гігієну в нашій стоматологічній клініці ми робимо так:

1. Лікар-гігієніст проводить огляд порожнини рота, щоб виробити оптимальну для вас тактику видалення зубо-ясеневих відкладень, а також відзначає виявлені стоматологічні проблеми, які вимагають участі вашого стоматолога.

У першу чергу лікар знімає твердий зубний наліт чи зубний камінь. Для видалення зубного каменю в «Клініці Дубнової «Стоматолог і я» ми використовуємо найсучасніше обладнання, а саме звуковий скейлер фірми KAVO. Він створює звукові коливання, в результаті яких відбувається очищення твердих зубних відкладень (зубного каменю). Така технологія забезпечує чудову якість видалення твердого нальоту, але при цьому ви не відчуєте ніякого дискомфорту під час процедури. Сама чистка зубів у Клініці (в Києві) проходить без болю. Ми робимо все, щоб не травмувалася та не ушкоджувалася зубна емаль!

Сьогодні в нашій клініці в Києві ми можемо запропонувати своїм пацієнтам один із кращих способів професійної гігієни порожнини рота – звукову чистку зубів. Сучасна процедура – чистка зубів звуком – проводиться апаратом, який називається звуковий скейлер.

На відміну від ультразвукового скейлеру, він забезпечує чудову якість видалення твердого нальоту, але при цьому менше впливає на тканини зуба, що, в свою чергу, означає більш комфортну процедуру зняття зубного каменю для пацієнта та меншу чутливість зубів після закінчення процедури. Гігієніст, виходячи з ситуації, може використовувати ручні інструменти для зняття зубного каменю, що вважається вищим пілотажем у професійній гігієні. Наш гігієніст Писаренко О.Г. досконало володіє техніками ручного скейлінгу та успішно їх застосовує.

gigiena 2 1 1024x683 - Гігієна та профілактика

2. Далі гігієніст переходить до зняття м’якого зубного нальоту та полірування. На цьому етапі ми використовуємо піскоструминну технологію KAVO PROPHYflex.

Чистка зубов по технологии KAVO PROPHYflex поможет удалить не только мягкий налет с зубов, но и пигментацию (от кофе, вина, чая, соков, налет курильщика и налет от употребления некоторых БАД и медикаментов), а также отполировать зубы. Вместо соды для на этапе мы используем карбонат кальция или глицин. Молекулы карбоната кальция абсолютно круглые и поэтому он не раздражает (в отличие от соды) слизистую десен, губ и обладает лучшими полировочными свойствами.

При чистке зубов KAVO PROPHYflex (в Киеве эту процедуру можно провести в нашей Клинике) аппарат подает  струю из особой смеси карбоната кальция, воды и сжатого воздуха под давлением и таким образом снимает мягкий налет. Данный раствор подается под напором и абразивные частицы легко очищают зубы, межзубные пространства от бактерий даже в самых труднодоступных местах. Получается своеобразный пилинг для зубов. Но ведь они, как и ваша кожа, достойны особой заботы!

В качестве дополнительного полировочного средства гигиенист может использовать глицин. Глицин – это очень мелкодисперсный порошок, который обеспечивает нежную полировку зубов, а при попадании под десну легко растворяется и не создает «засоры». Глицин используется сугубо индивидуально, с учетом оценки клинической ситуации, но в 100% при наличие имплантов и для детской гигиенической чистки.

Вся процедура гигиенической чистки в нашей Клинике займет у вас всего 30-40 минут. Сначала стоматолог должен  удалить зубные отложения, затем провести полировку эмали и чистку промежутков между зубами. После этого на зубы  нанесут фторсодержащее покрытие и… процедура будет успешно завершена!

Кстати, звуковая чистка зубов и чистка с помощью инструментов для ручного скейлинга может применяться и отдельно и дополнительно к какой-либо процедуре, которую будет проводить врач-пародонтолог (ссылка на раздел «пародонтология»). Специалисты нашей Клиники в Киеве рекомендуют своим пациентам делать гигиеническую чистку зубов не реже одного раза в 6 месяцев (или как было рекомендовано вашим стоматологом), в зависимости от индивидуальных особенностей, качества ухода за ротовой полостью, а также интенсивности образования на зубах налета (мягкого и твердого).

Статті по темі:

Вартість

  • Гігієна та профілактика 1 480 - 2 360 ₴

    Професійна гігієнічна чистка
    (звуковий скейлер, KAVO PROPHYflex, полірування)

Наші лікарі

Приклади наших робіт

ДоПісля
ДоПісля

Відгуки