Назарина Лілія Олегівна

Стоматолог-ортодонт

Лікар-стоматолог-ортодонт

Закінчила у 2017 році томатологічний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Проходила інтернатуру на базі Стоматологічного Центру при НМУ ім.Богомольця
Закінчила спеціалізацію в НУОЗУ ім. Шупика

Під час навчання в університеті у 2016 році проходила стажування у Словаччині на конкурсній основі на базі клініки Petramed.

Наукова робота на першому  році інтернатури « Інтеграція цифрових технологій в ортодонтії».

Доповідач на конференції молодих ортодонтів з темою «Порівняння біомеханіки хірургічно асоційованого розширення піднебіння при використанні дистракційних апаратів із назубним та накісним типами фіксації».

З 2021 року – дитячий ортодонт “Клініки Дубнової для дітей”

Лікар постійно вдосконалюється та навчається, відвідує курси та майстер-класи. 

“Ще з раннього дитинства я була вже занурена у світ ортодонтії, проте як пацієнт : я проходила ортодонтичне лікування різними апаратами, і це було так тяжко, що я вирішила: маю неодмінно в цьому розібратись, можливо існує таке лікування, яке було б для пацієнтів не таке морально важке. Я на власному досвіді відчула, що таке носити знімні апарати, брекет-систему мікроімпланти- тому знаю, що саме відчувають мої пацієнти.
Вважаю, що необхідним для кожного лікаря є професійний розвиток та небажання зупинятись у своєму прогресі. Тому я регулярно відвідую курси підвищення кваліфікації, практичні майстер-класи та міждисциплінарні конференції. Вільно володію англійською мовою. Граю на музичних інструментах. Отримую шалене натхнення для роботи від подорожей. Тому намагаюсь якомога частіше подорожувати та особливо захоплююсь природою України.”

Сертифікати

Відгуки про лікаря