Дем’янюк Микола

Лікар — анестезіолог

demjanjuk nikolai vasilevich 738x1024 - Дем’янюк Микола

Лікар — анестезіолог, спеціалізація «анестезіологія — реаніматологія», «дитяча анестезіологія», член асоціації анестезіологів м. Києва та України, у 2019 році отримав статус активного члена Європейської асоціації анестезіологів ESA.

Закінчив з відзнакою Івано-Франківський національний медичний університет за спеціальністю «Педіатрія». 2010 – Срібний призер міжнародної наукової конференції «Перший крок в науку 2010».

2014 – Тренінг у США «Anti-Choking procedures for food establishments».

2016 – 2017 рр. – Інтернатура за спеціальністю «Дитяча анестезіологія» у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

2017 – воркшоп по регіонарній анестезії від професора Міліки Марковіч (Нью-Йоркська школа), британсько-український симпозіум з анестезіології та інтенсивної терапії, воркшопи: Cadaver регіонарна анестезія, УЗД у ВАІТ, політравма; «Складні дихальні шляхи, складна інтубація трахеї» під керівництвом Джона Елвуда, Лондон, Велика Британія. м. Київ

2017 – 2018 – дитячий реаніматолог-анестезіолог у відділенні інтенсивної терапії Київської міської дитячої інфекційної лікарні № 12 та дитячий реаніматолог-анестезіолог у відділенні інтенсивної терапії кардіохірургічного профілю для дітей з вродженими вадами серця, «Інститут Серця», м. Київ.

2018 – сертифікований у «Trauma life support», тренінг “Advanced trauma Life support” in Chichester, United Kingdom, стажування у відділенні анестезіології у West Middlesex University hospital, London, United Kingdom.

2018 – 2019 – дитячий анестезіолог у відділенні анестезіології, НДСЛ “ОХМАТДИТ”, м. Київ. На початку 2019 року приєднався до професійної команди «Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ», де виконує анестезіологічне забезпечення дітей та дорослих, допомагаючи хірургам, дитячим стоматологам, стоматологам-ортопедам (протезистам) та стоматологам-терапевтам надавати високоякісні послуги з максимальним комфортом для пацієнтів.

Лікар постійно підвищує свій професійний рівень, відвідуючи чисельні професійні тренінги, воркшопи, семінари, конгреси і т.п. в Україні за її межами, зокрема у США та у Великобританії, адже сучасна медицина розвивається дуже швидко, що вимагає від лікаря безперервного навчання. Лікар вільно розмовляє англійською мовою.

На перше місце Микола Васильович ставить безпеку при лікуванні маленьких пацієнтів і в роботі докладає для цього максимум зусиль.

Вільний час присвячує сім’ї, заняттями дзюдо та грі в шахи.    

Сертифікати

Відгуки про лікаря

Семья Ларионовых из Латвии

Огромная искренняя и сердечная БЛАГОДАРНОСТЬ докторам Елене Валентиновне и Николаю Васильевичу за высочайший профессионализм, внимательность и сердечную доброту! Побольше бы таких докторов! Будем рекомендовать вас знакомым. Спасибо сердечное!
IMG-3957

Ірина Монастерецька

Висловлюємо вдячність усій команді, яка уві сні лікувала зубчики нашій донечці. Лютіков Олександр Ігорович та Дем’янюк Микола Васильович ви чудові професіонали своєї справи! До клініки Дубнової ми завітали з м. Івано-Франківськ. Довго зважувалися зробити рішучий крок і ретельно підбирали клініку. Для дитини – це найоптимальніше лікування без жодного стресу. Заснула донечка в татка на ручках, так і проснулася в гарному настрої з подарунками від лікарів))) Лікували зубки уві сні під наркозом 3,5 год. Під час проведення медикаментозного сну ми мали постійну підтримку зі сторони персоналу клініки, це було дуже приємно. Кожні 30 хв нам повідомляли про самопочуття донечки та “хід роботи”. Рекомендую на 100% клініку Дубнової для маленьких пацієнтів) В клініці сучасне обладнання, досвідчені лікарі – справжні професіонали. Обслуговування і лікування на високому рівні. Дякуємо за щасливу посмішку донечки!