Дем’янюк Микола Васильович

Лікар-анестезіолог, головний анестезіолог клініки

demjanjuk nikolai vasilevich 738x1024 - Дем’янюк Микола Васильович

Лікар — анестезіолог, спеціалізація «анестезіологія — реаніматологія», «дитяча анестезіологія», член асоціації анестезіологів м. Києва та України, у 2019 році отримав статус активного члена Європейської асоціації анестезіологів ESA, у 2020 році – статус активного члена Асоціації амбулаторних анестезіологів Північної Америки.

Закінчив з відзнакою Івано-Франківський національний медичний університет за спеціальністю «Педіатрія». 2010 – Срібний призер міжнародної наукової конференції «Перший крок в науку 2010».

2014 – Тренінг у США «Anti-Choking procedures for food establishments».

2016 – 2017 рр. – Інтернатура за спеціальністю «Дитяча анестезіологія» у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

2017 – воркшоп по регіонарній анестезії від професора Міліки Марковіч (Нью-Йоркська школа), британсько-український симпозіум з анестезіології та інтенсивної терапії, воркшопи: Cadaver регіонарна анестезія, УЗД у ВАІТ, політравма; «Складні дихальні шляхи, складна інтубація трахеї» під керівництвом Джона Елвуда, Лондон, Велика Британія. м. Київ

2017 – 2018 – дитячий реаніматолог-анестезіолог у відділенні інтенсивної терапії Київської міської дитячої інфекційної лікарні № 12 та дитячий реаніматолог-анестезіолог у відділенні інтенсивної терапії кардіохірургічного профілю для дітей з вродженими вадами серця, «Інститут Серця», м. Київ.

2018 – сертифікований у «Trauma life support», тренінг “Advanced trauma Life support” in Chichester, United Kingdom, стажування у відділенні анестезіології у West Middlesex University hospital, London, United Kingdom.

2018 – 2019 – дитячий анестезіолог у відділенні анестезіології, НДСЛ “ОХМАТДИТ”, м. Київ. На початку 2019 року приєднався до професійної команди «Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ», де виконує анестезіологічне забезпечення дітей та дорослих, допомагаючи хірургам, дитячим стоматологам, стоматологам-ортопедам (протезистам) та стоматологам-терапевтам надавати високоякісні послуги з максимальним комфортом для пацієнтів.

Лікар постійно підвищує свій професійний рівень, відвідуючи чисельні професійні тренінги, воркшопи, семінари, конгреси і т.п. в Україні за її межами, зокрема у США та у Великобританії, адже сучасна медицина розвивається дуже швидко, що вимагає від лікаря безперервного навчання. У 2020 році  отримав статус активного члена Асоціації амбулаторних анестезіологів Північної Америки, яка дозволяє імплементовувати найсучасніші технології, підвищувати професійні стандарти, запроваджувати рекомендації провідних клінік США, бути в курсі освітніх та дослідницьких платформ SAMBA. Лікар вільно розмовляє англійською мовою.

На перше місце Микола Васильович ставить безпеку при лікуванні маленьких пацієнтів і в роботі докладає для цього максимум зусиль.

Вільний час присвячує сім’ї, заняттями дзюдо та грі в шахи. Лікар веде професійну сторінку в інстаграм @demianiuk_anest

Сертифікати

Previous Next

Відгуки про лікаря

Ольга макара

Хочу подякувати за прекрасну професійну роботу Олександру Ігоровичу і Миколі Васильовичу. Лікували зубки нашому “особливому” синочку. Для нас-батьків ця процедура була дуже серйозною і хвилюючою. Завдяки Олександру Ігоровичу всі зубки у сина тепер здорові і красиві, а Микола Васильович – дуже хороший і людяний , не відходив від сина до повного пробудження від медикаментозного сну. Було дуже приємно, коли незважаючи на те, що робочий день давно закінчився , обидва лікаря були з нами, не відпускали, поки не впевнилися, що син себе добре почуває. Дякуємо Вам щоразу, коли син посміхається)))
1308-3

Ирина и Павел

Приехали с мужем после того как в прошлой клинике нас отправили восвояси.
Каким-то чудом попала именно на эту клинику и выбор пал на них, потому что в ней оказались самые чуткие люди, которые смогли принять сегодня. На следующий день сделали операцию, которая спасла моему мужу жизнь без каких-либо преувеличений.
Мы безумно благодарны за профессиональных хирурга Сергея Анатолиевича и анестезиолога Николая Васильевича – благодаря этим замечательным людям все прошло успешно и без осложнений,

Спасибо клинике за такой чутких и профессиональных людей. Желаем всем безграничного здоровья, процветания и всего самого наилучшего!
И еще раз спасибо!

Семья Ларионовых из Латвии

Огромная искренняя и сердечная БЛАГОДАРНОСТЬ докторам Елене Валентиновне и Николаю Васильевичу за высочайший профессионализм, внимательность и сердечную доброту! Побольше бы таких докторов! Будем рекомендовать вас знакомым. Спасибо сердечное!
IMG-3957

Александра

Спасибо огромное всей команде клиники Дубновой для детей за теплое душевное отношение, профессиональный подход и создание атмосферы доброты и спокойствия!
Елена Валентиновна, Николай Васильевич – просто КОСМОС! От всей души благодарю, буду всем рекомендовать, желаю максимальных успехов и полноты счастья во всех сферах жизни!
То, что вы совершили, это сдвиг огромной горы и настоящее чудо!Низкий поклон и уважение!
106738004_3522045701161368_7817020087419985773_n

Дрегер О.В.

Терапевт Полушкина Н.А. и анестезиолог Демьянюк Н.В.- самые лучшие! Лечение во сне дочери 4,6 года, все прошло идеально! Теперь только к вам 🙂
otzyv_konovaltsa

Таня Барабанова

Если Вы до ужаса боитесь, а Вам нужно удалить зубы мудрости, то смело записывайтесь к хирургу Труш Сергею. Очень внимательный, приветливый, и все четко разъясняет по процедуре, что не остается никаких сомнений. Удаляла под медикаментозным сном (чудесный анестезиолог Демьянюк Николай). Проснулась, а все уже сделано, и период заживления прошел гладко. На счет цен: качество и профессионализ стоят денег. Спасибо врачам, ассистентам и персоналу клиники за вежливый прием. Хирурга рекомендую!)))

Ганна

Рекомендую Ткачук Ірину Олександрівну, за професійний підхід. Було зроблено шість зубчиків в деяких було видалено нерви. Нам все сподобалось, після зробленого дитинку нічого не турбувало, всі зубчики рівненькі і гарненькі. Також рекомендую анастезіолога Дем’янюк Миколу Васильовича, все пройшло дуже спокійно для нас батьків та дитинки. Дякую за гарну роботу!)

Людмила

Хочется выразить благодарность доктору-стоматологу Лютикову Александру Игоревичу и анестезиологу Демьянюку Николаю Васильевичу: в апреле этого года лечили в медикаментозном сне зубы у нашей 1,5 годовалой дочери и в прошлую субботу нашему старшему сыну. Всё прошло прекрасно, на высоком профессиональном уровне, собственно поэтому мы доверились уже дважды. Так же, спасибо администраторам за комфортное ожидание.

Елизавета

Огромная благодарность Александру Игоревичу и Николаю Васильевичу, а также всему персоналу. Лечили зубки ребенку (4 года) под медикаментозным сном. За 4 часа наш стоматолог восстановили 12 зубов, 5 из которых теперь с коронками. Хотелось бы отметить высокий профессионализм специалистов, современное оборудование и действительно внимательный подход к ребенку и родителям. Мы очень долго искали своего стоматолога, и даже несмотря на то, что нашли его в другом городе, мы теперь спокойны, что зубки в надежных руках!

Марина

Сьогодні був найбільш хвилюючий день мого життя, аж до сіпання ока))) Дякую, Боже, що є такі лікарі як Ірина Миколаївна та Микола Васильович, які можуть заспокоїти, запевнити і просто підтримати батьків, чиїй дитині ургентно потрібно видалити і полікувати зубчики уві сні. Від мого дзвінка з проханням проконсультувати щодо гострого зубного болю 3-річної дитини і до самого завершення процедури, відчуваєш впевненість у тому, що твоїй дитині все роблять якнайкраще, адже вся команда персоналу просто крута!!!
Попереду ще лікування і я знаю, що моя дитина в надійних і турботливих руках)
Дай Боже вам всім добра, процвітання і наснаги, а посмішки наших вдячних малят вам гарантовані)!

Лилия Григорьева

Клініка дуже класна, професійна, лікували зуби дитині 9 років, просто в захваті, особлива подяка лікарю анастезіологу дитячої стоматології-Миколі Васильовичу, та лікуючому стоматологу Олександру ІгоревичуВсе сподобалось, із задоволенням прийдемо ще❤Рекомендую всім…

Марина

Очень сильно понравилась клиника. Отдельное огромное спасибо врачу анестезиологу Демьянюк Николаю Васильевичу и детскому стоматологу Лютикову Александру Игоревичу. Мы остались в восторге после (казалось бы неприятной процедуры) удаление проблемных зубов под общим наркозом)

Ірина Монастерецька

Висловлюємо вдячність усій команді, яка уві сні лікувала зубчики нашій донечці. Лютіков Олександр Ігорович та Дем’янюк Микола Васильович ви чудові професіонали своєї справи! До клініки Дубнової ми завітали з м. Івано-Франківськ. Довго зважувалися зробити рішучий крок і ретельно підбирали клініку. Для дитини – це найоптимальніше лікування без жодного стресу. Заснула донечка в татка на ручках, так і проснулася в гарному настрої з подарунками від лікарів))) Лікували зубки уві сні під наркозом 3,5 год. Під час проведення медикаментозного сну ми мали постійну підтримку зі сторони персоналу клініки, це було дуже приємно. Кожні 30 хв нам повідомляли про самопочуття донечки та “хід роботи”. Рекомендую на 100% клініку Дубнової для маленьких пацієнтів) В клініці сучасне обладнання, досвідчені лікарі – справжні професіонали. Обслуговування і лікування на високому рівні. Дякуємо за щасливу посмішку донечки!

Альона Вареник

Решились на лечение зубов сыну под медикаментозным сном. Доверились Александру Игоревичу и Николаю Васильевичу. Врачи внимательны, доступно объясняли нам все медицинские нюансы, нашли подход к ребенку, предоставили рекомендации после лечения.

Ирина

Хочу поблагодарить хирурга Труш Сергея и анестезиолога Николая Васильевича Демьянюка! Операция была не из простых- удаляли надкомплект, который хорошо сидел в десне и не планировал прорезаться. Все мы переживали и волновались…. но операция прошла отлично! Надкомплект удалили, аккуратно зашили десну. После манипуляции не было болевого синдрома, на следующие сутки был незначительный оттёк, но быстро сошёл. Спасибо вам!

Ольга

Щиро вдячні Лютікову Олександру Ігоревичу та Дем’янюку Миколі Васильовичу за здорову посмішку нашого малюка! Приємно вражені ретельним професійним підходом та чуйним ставленням до маленьких пацієнтів! Наважитися на лікування сина у медикаментозному сні нашій родині було непросто, однак це був насправді найоптимальніший вихід у нашій ситуації. Ми, батьки, відчули неймовірну підтримку як під час процедури, так і опісля. Цінуємо Вашу увагу до здоров’я нашої дитини! Надалі тільки з Вами!!!

@i_am_louna

Не сочту слов благодарности Илоне Федоровне Ишутко и анестезиологу Демьянюк Николаю Васильевичу, которые за несколько часов проделали невероятно сложную, ювелирную работу по лечению зубов в медикаментозном сне для нашей принцессы!А их, на секундочку, у нас было точно не меньше 6-8 штук!Ребята, вы – не меньше, чем волшебники!
Спасибо всему персоналу @dubnovakidsdent за внимание, дружелюбие и помощь. P.S. и за угощения)
Честно, это лучшая команда стоматологов и анестезиологов в Киеве!От всей души рекомендую!Подробно в Директ, кому нужно, тк знаю, что вопрос детского кариеса актуален для многих.
А вообще, берегите зубы с молоду
Тот неловкий момент, когда все зубы здоровы и пора уходить, а так не хочется Спасибо миллион миллионов раз)

Ірина

Хочемо подякувати лікарю-стоматологу Надії Вікторівній і лікарю-анестезіологу Миколі Васильовичу ! Лікували зубки синочку , якому 1,7 років і дуже задоволені ! Можемо сміливо сказати , тут працюють одні з найкращих спеціалістів , дуже приємні люди , як лікарі , так і адміністрація ! Взагалі в клініці Дубнової дуже затишно , в дитячому відділені , в кімнаті очікування є ігровий коврик , телевізор з мультфільмами , що дуже до вподоби діткам . Не має відчуття , що ти в клініці , таке відчуття , ніби ти прийшов до давно знайомих друзів ! Справді ☺️ Але ми тут вперше і надалі будемо відвідувати Вас ! Вдячні !

Наталия Помин

Добрий день! В даній клініці ми лікували зубки своїй донечці Катрусі, яка має онкохворобу. Клініка Дубновоі єдина не відмовила нам, адже пролікувати потрібно було 12 зубчиків під наркозом та й ще дитині з такою хворобою. Вдячні за професіоналізм та компетентність всіх працівників даної клініки. Особливо вдячні лікарю Ілоні Федорівні та анастазіологу.
adfjgjgk

Ольга

В жодній клініці я не бачила такого високого рівня професіоналізму у поєднанні з увагою до дітей! Моїй доньці (1,3 роки) потрібно було термінове лікування зуба під наркозом. Уся підготовка до процедури – як дитини, так і батьків – була скоординована Олегом Леонідовичем і Миколою Васильовичем на найвищому рівні. Одразу після маніпуляції було постійне спостереження за дитиною. Лікарі поводять себе як друзі дітей, дуже уважні і дбайливі. Дякуємо за вашу висококваліфіковану допомогу у терміновій ситуації! З повагою, Ольга.

Надежда

Лечили зубы дочери ( 1 год 1м.) !
Ситуация у нас была не простая Лечить нужно было под наркозом!!! Мне, как маме было очень страшно……только одно слово НАРКОЗ…. уже ввело в стопор ( она ведь совсем маленькая…) Лютиков Александр Игоревич и анастезиолог Демянюк Николай Васильевич профессионалы своего дела!!! Сердечно Благодарим!
Дай Бог Вам здоровья.

Оксана

Огромное спасибо Ковнацкому Олегу Леонидовичу за то, слышите детей и родителей и всегда предлагаете пути решения проблемы. Я рада, что однажды мы попали к Вам. Второй раз лечим зубки ребенку в медикаментозном сне. В этот раз нашим анестезиологом был Николай Васильевич, который расположил к себе ребенка, тщательно его осмотрел и все время находился рядом. Еще раз огромное спасибо за ваш труд!!!!!

Ольга

Почула від знайомих, що в даній клініці віртуозно лікують зуби маленьким дітлахам. Записалась на консультацію. Від першої зустрічі була приємно вражена клінікою. Дуже уважні адміністратори, та турботливий доктор Надія залишили перше враження у мене та моє дитини найкращим. Що і потрібно було для першого візиту до стоматолога. Вже під час консультації ми отрималиновину, що треба встановлювати коронки на передні зуби дитині під седацією так як дитина за мала. Були дуже зтурбовані. Дуже переживали. Весь час очікування процедури анестізіолог Микола Васильович був з нам на зв’язку. Завжди дуже швидко відповідав на наші самі неочікувані питання. Велике дякую за роботу лікарю Тарасенко Надії , анестезіологу Миколі Васильовичу та усьому персоналу клініки.

Марія Баранецька

Очень замечательная клиника! Любимый врач – Надежда Викторовна. Не менее (теперь) любимый – Вадим Вадимович. Анестезиолог Николай Васильевич – доктор выше всяких похвал!!! Спасибо огромное!
IMG-9328

Загрузить ещё