Тарасенко Надія Вікторівна

Лікар - дитячий стоматолог

tarasenko nadezhda viktorovna 738x1024 - Тарасенко Надія Вікторівна

Лікар- дитячий стоматолог, член Української Асоціації профілактичної та дитячої стоматології

У 1999 році закінчила стоматологічний факультет Московського Медичного Стоматологічного Інституту.

1999 – 2000 рр. – інтернатура за фахом «Стоматологія» на базі Одинцовської обласної лікарні, паралельно до 2002 року працювала в дитячому садочку №40 м. Руза (Московська обл.).

З 2012 року веде виключно дитячий стоматологічний прийом.

2015 році – спеціалізація з дитячої стоматології на базі Національної медичної академії післядипломного навчання імені Шупика П.Л.

2016 року – лікар-дитячий стоматолог приватної стоматології «Стоматологічна ДИНАСТІЯ».

З жовтня 2018 року Надія Вікторівна приєдналась до колективу дитячого відділеня «Клініки Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ».

Лікар майстерно вміє зацікавити або відволікти (залежно від віку) дитину під час лікування. Легко встановлює контакт з дитиною, просто та зрозуміло пояснює стоматологічну ситуацію у дитини її батькам. Щиро вірить, що чисті, відверті та позитивні стосунки із дитиною під час стоматологічного лікування – запорука його успіху та стоматологічно здоров’я дитини.

Стоматолог постійно навчається проходячи різноманітні профільні курси, бере активну участь у конференціях, міжнародних конгресах та професійних майстер-класах.

У вільний час подорожує та проводить час із близькими та друзями.

Відгуки про лікаря

Дар’я

До 3х років не могли затягнути дитину до перукарні, а в 5 дитина сама всім на радощах розповідає, що він йде до стоматолога! Як ми Вам вдячні!!! Це радість він емоцій та професіоналізму лікарів. Всі привітні, в клініці комфортно та чисто, вся клініка працює як єдиний механізм. Особливо дякуємо Тарасенко Надії Вікторівна – Тарасик Вас обожнює! Вчора були у Вас, а увечері питає:”А коли наступний раз підемо?”

Elias

Лучшая стоматология!!! Стоматолог Надежда очень профессиональный и внимательный врач❤️⭐️👍

Антонина Ващенко

Были уже 2 раза в этой клинике у доктора Тарасенко Надежды Викторовны. Сказать, что это врач от Бога – это ничего не сказать. Детский психолог, аниматор и профессиональный стоматолог в одном лице. Это особый талант – заговорить зубы ребенку так, чтобы он сам хотел открывать рот и позволял ковыряться в зубах.  А мультики на плазме…

Вікторія і Марк

Дуже хочемо подякувати за здорові зубки , свіжий подих , бажання відвідувати «Надю» (Тарасенко Надію Вікторівну) просто щоб показати зубки .
І за якісний сон Вариводі Михайлу Петровичу ! За те що політ був вдалим та якісним !
І всім працівникам клініки ! За здоровими зубками тільки до Вас ! До зустрічі на огляді

Ігор

Доброго дня.
На даний момент лікуємо проблемні зуби в Надії Вікторівни. Потрапили до вказаного лікаря випадково. Знайомству з Надією Вікторівною передувало відвідування 4 дитячих стоматологічних клінік/кабінетів. На жаль, в попередніх місцях лікарям не вдавалося ввійти в довіру до дитини, щоб розпочати та успішно проводити лікування. Надії Вікторівні це вдалося, і можливо дитина (7 років), вважає її своїм другом, що допомагає врятувати та вилікувати хворі зуби.
Лікування, що проводиться, на мій погляд, складне (суб’єктивна оцінка, так як я не стоматолог) і як видно по реакції дитини неприємне. Але, при всій складності ситуації, лікарю вдалося доступно на прикладах пояснити важливість та необхідність проведення стоматологічних робіт по порятунку зубів.
Пишучи цей відгук звернув увагу на сторінку Надії Вікторівни, де описано її погляд на лікування:
«Щиро вірить, що чисті, відверті та позитивні стосунки із дитиною під час стоматологічного лікування – запорука його успіху та стоматологічного здоров’я дитини.»
Це бачення, на мій погляд, співпадає з баченням дітей. В зв’язку з чим впевнений, що вона потоваришує та врятує багато діток з їх стоматологічними проблемами.
Так тримати – продовжуйте допомагати діткам.
Дякую за роботу. Не хворійте )