Лютіков Олександр Ігорович

Лікар - дитячий стоматолог

ljutikov aleksandr igorevich 738x1024 - Лютіков Олександр Ігорович

Лікар-дитячий стоматолог, кандидат медичних наук, член Української асоціації профілактичної та дитячої стоматології

У 2012 році закінчив з відзнакою стоматологічний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2012 – 2014 рр. – інтернатура за спеціальністю «Стоматологія» у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця. У 2014 році успішно захистив магістерську роботу та здобув диплом магістра медицини.

2014 – 2017 рр. – аспірантура на кафедрі дитячої терапевтичної стоматології та профілактики стоматологічних захворювань Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

З 2017 року працює на посаді асистента кафедри дитячої терапевтичної стоматології та профілактики стоматологічних захворювань Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

У 2018 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук (PhD) за спеціальністю «Стоматологія».

З початку лютого 2019 року веде стоматологічний прийом дітей у “Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ».

Олександр Ігорович є автором 25 наукових публікацій в українських та закордонних виданнях. Вільно володіє англійською мовою.

Професійні інтереси дитячого стоматолога спрямовані на поглиблення спеціалізованих знань з дитячої стоматології шляхом вивчення сучасної англомовної літератури та наукових публікацій, що ґрунтуються на доказовій медицині. В роботі найважливішим вбачає вміння одночасно застосовувати набуті знання в щоденній практиці та створювати для дитини приємну атмосферу при відвідуванні стоматолога. Вважає що профілактика є запорукою стоматологічного здоров’я дитини.

Вільний час лікар любить проводити час з друзями, подорожувати та читати книги. 

Відгуки про лікаря

Natalia Koval

Я очень рада, что мы пришли именно к вам. Современная стоматология – это космос. Пришли мы с дочкой с проблемой: молочные зубы начали меняться на верхней челюсти, а места для них достаточного нет. Спасибо ортодонту вашей клиники, Салтыкову Илье Олеговичу. Улыбка моей дочери – это ваша заслуга! Носили аппарат 1,5 года. Приложили максимум усилий в детском возрасте, чтобы потом улыбаться всю жизнь! Также спасибо за рекомендации и подход детскому стоматологу – Лютикову Александру Игоревичу. У дочки даже появилось желание стать стоматологом!

Nataliya Budnik

Щиро дякуємо Вашій клініці за теплий прийом та затишну атмосферу!!! Особлива подяка анестезіологам – Миколиі Дем’янюку,(людина ,яка навіть вночі хвилювалась як ми добрались додому🙏), Юрію Довбні та Віталію Павленко та стоматологу Олександру Лютікову. Це професіонали своєі справи, люди які вміють заспокоіти та підтримати. Дякуємо за впевнену, а головне здорову усмішку нашої дитини

Оксана Каменецька

Я сама медик, тому вибирала стомат клініку досить прискіпливо, наводила справки про окремих стоматологів та анестезіологів (на випадок медикаментозного сну), і врешті зупинилась на клініці Дубнової. Дочка спостерігається тут близько року. Важко описати словами, що відчуває мама, коли з кабінету стоматолога вибігає її 4-річне чудо з іграшкою в руках, усмішкою на обличчі і полікованими зубчиками,…

Анастасия Скапа

Лучшей клиники, лучшего подхода вы не найдёте, чем здесь. Идеальный подход к лечению ( все по делу, нет лишнего) , особенно подход к детям. Лучшей клиники для ребёнка и не посоветуешь. Спасибо вам огромное, отдельное спасибо нашему лечащему врачу – Лютикову А.И.

ljutikov otzyv 300x26 - Лютіков Олександр Ігорович

Нехлюдова Л.А.

Лютіков Олександр Ігорович, дякую за професіоналізм, за чутніть до мого онука Олега! бажаю йому успіхів у його праці, дуже міцного здоров’я!
comment_image_reloaded_217727

Ірина Монастерецька

Висловлюємо вдячність усій команді, яка уві сні лікувала зубчики нашій донечці. Лютіков Олександр Ігорович та Дем’янюк Микола Васильович ви чудові професіонали своєї справи! До клініки Дубнової ми завітали з м. Івано-Франківськ. Довго зважувалися зробити рішучий крок і ретельно підбирали клініку. Для дитини – це найоптимальніше лікування без жодного стресу. Заснула донечка в татка на ручках, так і проснулася в гарному настрої з подарунками від лікарів))) Лікували зубки уві сні під наркозом 3,5 год. Під час проведення медикаментозного сну ми мали постійну підтримку зі сторони персоналу клініки, це було дуже приємно. Кожні 30 хв нам повідомляли про самопочуття донечки та “хід роботи”. Рекомендую на 100% клініку Дубнової для маленьких пацієнтів) В клініці сучасне обладнання, досвідчені лікарі – справжні професіонали. Обслуговування і лікування на високому рівні. Дякуємо за щасливу посмішку донечки!