Лікар-дитячий стоматолог, кандидат медичних наук, член Української асоціації профілактичної та дитячої стоматології

У 2012 році закінчив з відзнакою стоматологічний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2012 – 2014 рр. – інтернатура за спеціальністю «Стоматологія» у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця. У 2014 році успішно захистив магістерську роботу та здобув диплом магістра медицини.

2014 – 2017 рр. – аспірантура на кафедрі дитячої терапевтичної стоматології та профілактики стоматологічних захворювань Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

З 2017 року працює на посаді асистента кафедри дитячої терапевтичної стоматології та профілактики стоматологічних захворювань Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

У 2018 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук (PhD) за спеціальністю «Стоматологія».

З початку лютого 2019 року веде стоматологічний прийом дітей у “Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ».

Олександр Ігорович є автором 25 наукових публікацій в українських та закордонних виданнях. Вільно володіє англійською мовою.

Професійні інтереси дитячого стоматолога спрямовані на поглиблення спеціалізованих знань з дитячої стоматології шляхом вивчення сучасної англомовної літератури та наукових публікацій, що ґрунтуються на доказовій медицині. В роботі найважливішим вбачає вміння одночасно застосовувати набуті знання в щоденній практиці та створювати для дитини приємну атмосферу при відвідуванні стоматолога. Вважає що профілактика є запорукою стоматологічного здоров’я дитини.

Вільний час лікар любить проводити час з друзями, подорожувати та читати книги. 

Відгуки про лікаря

Нехлюдова Л.А.

Лютіков Олександр Ігорович, дякую за професіоналізм, за чутніть до мого онука Олега! бажаю йому успіхів у його праці, дуже міцного здоров’я!
comment_image_reloaded_217727

Ірина Монастерецька

Висловлюємо вдячність усій команді, яка уві сні лікувала зубчики нашій донечці. Лютіков Олександр Ігорович та Дем’янюк Микола Васильович ви чудові професіонали своєї справи! До клініки Дубнової ми завітали з м. Івано-Франківськ. Довго зважувалися зробити рішучий крок і ретельно підбирали клініку. Для дитини – це найоптимальніше лікування без жодного стресу. Заснула донечка в татка на ручках, так і проснулася в гарному настрої з подарунками від лікарів))) Лікували зубки уві сні під наркозом 3,5 год. Під час проведення медикаментозного сну ми мали постійну підтримку зі сторони персоналу клініки, це було дуже приємно. Кожні 30 хв нам повідомляли про самопочуття донечки та “хід роботи”. Рекомендую на 100% клініку Дубнової для маленьких пацієнтів) В клініці сучасне обладнання, досвідчені лікарі – справжні професіонали. Обслуговування і лікування на високому рівні. Дякуємо за щасливу посмішку донечки!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати