Бурдейна Ірина Миколаївна

Лікар - дитячий стоматолог

burdeinoi 738x1024 - Бурдейна Ірина Миколаївна

Лікар дитячий стоматолог, Член Української асоціації профілактичної та дитячої стоматології

В 2012 году окончила стоматологический факультет Национального медицинского университета им. А. A Богомольца.

2012 – 2014 гг. – Интернатура по общей стоматологии на базе Национальной медицинской академии последипломного обучения им. П.Л. Шупика и центральной районной поликлиники. Параллельно работа стоматологом при медицинском центре «Велес». 

2016 г. – специализация по детской стоматологии НМАПО имени П. Л. Шупика.

2014-2016 г. – детский стоматолог Военного лицея-интерната №23 “Кадетский корпус”.

2016-2017 г. – детский стоматолог в клинике для детей и будущих мам «Mom’s».

С марта 2017 года присоединилась к профессиональной команде детских врачей – стоматологов «Клиники Дубновой «СТОМАТОЛОГиЯ».

У 2012 році закінчила стоматологічний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2012 – 2014 рр. – інтернатура з загальної стоматології на базі Національної медичної академії післядипломного навчання ім. П.Л. Шупика та центральної районної поліклініки. Паралельно працювала стоматологом при медичному центрі «Велес».

Із 2014 року – дитячий стоматолог Військового ліцею-інтернату №23 “Кадетський корпус”.

Із 2016 року – дитячий стоматолог у клініці для дітей і майбутніх мам «Mom’s».

Протягом 2016 року проходила індивідуальне стажування на базі дитячого відділення “Клініки Дубнової “Стоматолог і я”, а з березня 2017 року приєдналася до професійної команди наших дитячих лікарів-стоматологів.

Бере активну участь у конференціях, міжнародних конгресах і професійних майстер-класах, удосконалюється в напрямку підліткової стоматології та гігієни.

Серед ключових пріоритетів лікаря: догляд за зубами в домашніх умовах із акцентом на мотивацію дитини; корекція гігієни для попередження підліткових гінгівітів; професійна гігієна порожнини рота дитини (в т.ч. при лікуванні ортодонтичними конструкціями); лікування карієсу в постійних зубах із несформованим коренем; тісна співпраця з дитячим ортодонтом по реалізації намічених завдань; естетичні реставрації та травми постійних зубів; лікування в стані медикаментозного сну.

Знає як і вміє зацікавити та мотивувати дитину під час проведення стоматологічного лікування і профілактики.

Вільний час присвячує активним видам спорту та подорожам. Лікар веде професійну сторінку в інстаграм  @dr.irina.burdeina

Портфолио работ

Батьки звернулася зі скаргами на порожнини у зубчиках та темний наліт.

portfolio 11 1 300x199 - Бурдейна Ірина Миколаївна
Каріозні порожнини значного об’єму на зубах верхньої та нижньої щелепи.

portfolio 11 2 300x200 - Бурдейна Ірина Миколаївна

Пігментований наліт, який не викликає карієсу, але може викликати суттєвий естетичний дискомфорт. 3У юної пацієнтки було діагностовано необоротний пульпіт — запалення судинно-нервового пучка в зубах 54,64,75,85; карієс дентину в зубах 54, 55, 74, 84 та темний пігментований наліт.

portfolio 11 3 300x295 - Бурдейна Ірина Миколаївна

Дівчинка дуже хотіла гарно посміхатись, та мати білосніжні зубки, як у мами. Зважаючи на юний вік, складність процедур та значний об’єм лікування було прийнято рішення проводити лікування в умовах медикаментозного сну. Проведено вітальна пульпотомія (часткове видалення) пульпи у 54,64,75,85 зубах з подальшим відновленням цирконієвими естетичними коронками та металевою коронкою на зубчику 75, оскільки кількість тканин, які залишились, не дозволила зробити це естетичною коронкою. У зубі 85 за рахунок достатньої кількості твердих тканин проведено композитну реставрацію. У зубах 54, 55, 74, 84- лікування карієсу дентину з подальшим відновленням композитним матеріалом Estelite Sigma ОА1, А1. Дівчинка дуже хотіла кольорові пломбочки, як у подружки. Тому у деяких зубчиках проведено перекриття компомерним матеріалом Twinky Star. Фото 4. Зуби нижньої щелепи відновлені компомерним матеріалом Twinky Star, який дозволив виконати побажання дівчинки зробити кольорові реставрації. На зубчику 85 – металева стандартна коронка, яка дозволила зберегти зуб і запобігти ранньому видаленню.

portfolio 11 4 300x218 - Бурдейна Ірина Миколаївна
Зуби верхньої щелепи: 5-ки відновленя композиційним матеріалом, а 4ки – стандартними естетичними цирконієвими коронками. Насамкінець, було проведено очищення зубів від пігментованного нальоту препаратом гліцину. Зуби очищені від пігментованого нальоту. Саме так, як хотіла маленька пацієнтка. 

portfolio 11 6 300x197 - Бурдейна Ірина Миколаївна
Задоволена юна принцеса тепер з радістю посміхається своїм одноліткам, показує кольорові пломбочки, свою корону принцеси та регулярно приходить в гості, щоб перевірити свої зубки.

На жаль у наш час, хоч і рідко, але існує думка, що тимчасові зубки лікувати не потрібно або немає сенсу, бо «все одно випадуть» чи «є ще один шанс- постійні». На даному прикладі хочеться показати, що може статись, якщо не дотримуватись правильних та вчасних рекомендацій. З Зруйновані тимчасові зубки не тільки є джерелом хронічної інфекції в організмі, а і несуть за собою:

  • порушення становлення зубощелепного апарату,
  • погіршення розвитку мовлення, а іноді й порушення можливості правильно вимовляти букви та звуки
  • неможливість повноцінного пережовування їжі, розлади харчування
  • як одне із джерел захворювання ЛОР-органів та ендокринної системи.
  • та як наслідок погіршення соціальної адаптації дитини в товаристві в цілому.

Батьки зіштовхнулись з порушенням розвитку мовлення у дитини. Навіть довготривала допомога логопеда не давала покращення у правильності вимовляти букви. На момент звернення, на жаль, врятувати 8 зубів на верхній щелепі було вже не можливо. Стан інших зубчиків давав надії, але без 100% гарантії на успіх. В процесі лікування будо видалення 8-ми зубів на верхній щелепі, проведено ендодонтичне лікування молярів нижньої та верхньої щелепи з подальшим їх відновленням стандартними металевими коронками та проведено заміщення видалених тимчасових зубчиків частковим протезом із піднебінним гвинтом. Робота була проведена сумісно із ортодонтом. Хлопчик був направлений на продовження реабілітації з логопедом. В завершенні, хотілось би наголосити про важливість ранніх візитів на огляд, які дають можливість попередити ускладнення у майбутньому.

ira burdeyna1 283x300 - Бурдейна Ірина Миколаївна

 

ira burdeyna3 300x195 - Бурдейна Ірина Миколаївна

 

ira burdeyna6 300x206 - Бурдейна Ірина Миколаївна

В умовах медикаментозного сну було проліковано карієс та його ускладнення з подальшим відновленням естетичними дитячими коронками на латеральних (бічни 

х) різцях та проведена реставрація фотополімерним матеріалом фронтальних (передніх) різців.

1608235348827270 300x300 - Бурдейна Ірина Миколаївна

Лікування проводилося в умовах медикаментозного сну. За один візит було проліковано та відновлено 15 зубчиків. Більш зруйновані зубки були покриті дитячими металевими короночкамі. Решта – реставрація фотополімерними матеріалами. Тепер наш герой з красивою і здоровою посмішкою.

kejs 300x300 - Бурдейна Ірина Миколаївна

Сертифікати

Відгуки про лікаря

2203отзыв2

Ирина Рубан

Рекомендую, ну очень хорошая клиника, лечили ребенку под сном и я была спокойная так как это единственная клиника, где есть все необходимое. Дорого, но этого стоит. На прием теперь ходим с удовольствием. Наш лечащий врач Ирина Николаевна, детский стоматолог. Врач просто класс. Спасибо вам большое.

Сім’я Качуріних

Шановним нашим рятівникам, лікарям з щирим, добрим серцем велика вдячність за допомогу, чутність, терпіння від бабусі Остапчика Качуріна – лікарю Ірині Миколаївні та анестезіологу Михайлу Петровичу та всьому колективу! Хай для вас і ваших діточок все буде добре!! Успіхів вам і благополуччя, ви того варті. Хай все, що ви робите доброго, повернеться вам сторицею. Ви дуже потрібні дітям і нам. Шануємо, цінуємо і дякуємо!
otzyvbook121

Світлана

Вдячність. За професіоналізм кожному з лікарів, які 14.11.19 працювали з моєю дитиною. 3-річна дитина, лікували зуби під медикаментозним сном. Це взагалі було перше серйозне медичне втручання у моєїх дитини. Лікар-стоматолог Ірина Миколаївна якісно і акуратно зробила свою роботу, це найголовніше. Також дуууже важливо, наскільки вона терпляче і детально пояснила мені весь лікувальний процес і дала зрозумілі рекомендації на далі. Окрема вдячність анестезіологу Михайлу Петровичу! За професійне і якісне виконання своєї роботи! Як же це важливо, коли люди не помиляються з професією і добросовісні в ній! Як тривожна і емоційна мама я вдячна їм за їх лікарську роботу, за терпляче, чуйне ставлення з розумінням мого хвилювання і за добре ставлення до малюка. За увагу до малюка протягом дня після завершення процедури. Я розумію, що не помилилась з вибором клінікі.

Наташа Ластавчук (відгук залишений на сторінці Клініки у Фейсбук)

Дуже дякуємо Ірині Миколаївні, гарний підхід до дитини! Мій син (4 роки) виходить з кабінету задоволений! Мабудь, батьки більше ніж діти бояться відвідування дитячого стоматолога, але з таким лікарем зовсім не страшно!
P.S. Лікування не дешеве, але психоемоційний стан дитини, як для мене, дуже важливий! Ще раз ДЯКУЮ!
15-11-18

Антон Пилипчук з мамою і татом

Антон (3 р. 7 міс.) дякує лікарю Ірині Миколаївні за поліковані дуже якісно та висококваліфіковано зубки. Ірина Миколаївна! Ми Вам бажаємо здоров’я, натхнення, творчих успіхів, вдячних пацієнтів і красивих дитячих посмішок! Також вдячні усій команді, яка приймала участь у лікуванні нашого сина!!!
Всього Вам найкращого, Божої благодаті і хорошої винагороди за Вашу нелегку працю!
З повагою,
24-09-18

автор не вказав ім’я

це найкраща клініка в якій я колись був тому, що тут є чудова ігрова кімната, гарні лікарі які чудово лікують зуби та дають подарунки.
Я дуже дякую Ірині.
MMIE0286