Все про протезування на імплантатах Straumann

You are here:

8 та 9 квітня у Львові відбувся практичний курс для зубних техніків і лікарів-ортопедів (протезистів). Ключовим доповідачем курсу була зубний технік нашої клініки, зубний технік вищої категорії, лідер професійної думки та тренер для зубних техніків Лудан Т.А.

Присутність в клініці зубного техніка помітиш не відразу, та й мало хто з клієнтів запитують про нього, а даремно! Адже наявність власної зуботехнічної лабораторії – показник рівня технічного оснащення та професіоналізму клініки, особливо тоді, коли з лікарем-ортопедом працює пліч-о-пліч такий зубний технік як Тамара Андріївна! Завдяки її високому професіоналізму, досвіду і неймовірному симбіозу, якого домагається Тамара Андріївна в роботі з лікарем, наші лікарі-протезисти досягають неймовірних результатів в протезуванні, а наші клієнти з задоволенням посміхаються й демонструють усім чудові посмішки.

Тематикакурсу була повністю присвячена протезуванню на системі імплантів Straumann (Штрауманн), яка по праву вважається «золотим стандартом» в імпланталогіі сьогоднішнього дня. Вибір абатменту в складних ситуаціях, практичне використання тимчасових абатментів, абатментів з гвинтовою фіксацією, а ще – використання платформи VARIOBASE в ортопедичній практиці, яка забезпечує гнучкий підхід для створення індивідуальних абатментів за допомогою пресування, лиття та фрезування. Дуже багато практики та системний підхід.

Найкраще про роботу Тамари Андріївни можуть розповісти відгуки клієнтів нашої клініки. Приходьте до нас в клініку й переконайтеся самі. Телефон для запису (044) 333-49-37.

▀СДЮМ_ОПЮЙРХВЕЯЙХИ курс_8-9.04.17 Лудан_практический к урс__1-8-9.04.17

IMG_4465 IMG_4468

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати