м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Відгуки про “Клініку Дубнової “Стоматолог і я” (м. Київ)

adfjgjgk

Чер 14, 2019
Наталия Помин

Добрий день! В даній клініці ми лікували зубки своїй донечці Катрусі, яка має онкохворобу. Клініка Дубновоі єдина не відмовила нам, адже пролікувати потрібно було 12 зубчиків під наркозом та й ще дитині з такою хворобою. Вдячні за професіоналізм та компетентність всіх працівників даної клініки. Особливо вдячні лікарю Ілоні Федорівні та анастазіологу.

Чер 13, 2019
София Лиманская

Я, София Лиманская, хочу поблагодарить Клініку Дубнової. Эта стоматология потрясная! и мне очень понравилась ваша идея положить в WC зубную щетку на которой есть паста. И эта идея мне нравится потому, что один раз, когда мы с мамой и братом были здесь впервые, мой брат забыл почистить зубы и он обнаружил щетку и обрадовался. Спасибо вам

Чер 7, 2019
Юлія

Дуже задоволена стоматологією Дубнової.Особливо хочу подякувати лікарю Ілоні та анестезіологу Михайлу за висококваліфіковану допомогу нашому синочку. Після лікування у дитини не біль та страх,а позитивні емоції. Надалі тільки у вас і з вами) Ви найкращі!

Чер 7, 2019
Анастасия

Были на приеме у детского стоматолога. Очень правильно все сделано для самых маленьких пациентов. Нашему ребенку 1.10 лет, и он даже чистить зубы дома не дает, и я очень переживала, что нас так и не удастся посмотреть. НО! Я была приятно удивлена, насколько все продумано для деток. Начиная со дворика стоматологии (мы там были летом и все в цветах, со скамейками, не знаю, что там зимой). Детское отделение, правда, в подвальном помещении находится и нету окон, приходится кондиционер включать, а он дует прямо на игровой коврик для детей. Но его можно отключать, когда играют детки. Есть игрушки и телевизор с мультиками на любой вкус. В кабинете стены разрисованы зверями, милые светильники облачка, телевизор с любыми мультиками для ребенка над креслом, сидеть ребенок может и на ручках у мамы. Врач Илона у нас была очень нежно общалась с сыном, ребенок дал себя осмотреть, и даже сделать чистку зубов!! Впечатления только положительные! Мы потом еще пол часа просто играли во дворике, уж очень там уютно))

Чер 3, 2019
Наталья

Посетили эту клинику впервые, ранее обслуживались в другой. Имеем положительный опыт похода к стоматологу, но так как наш врач уехал, задумались над советом знакомых о походе сюда. Нисколько не пожалела, все на высшем уровне - начиная от приема (а конспирация - отсутствие шприца при анестезии - удивили), заканчивая прощанием. Молодцы, так держать!

jhfhfsjgda

Тра 31, 2019
Olesia Elvey

Моя дитина має тепер нового друга, а саме лікаря-стоматолога Олега Леонідовича. Їй ще немає 3 років і ми вперше з нею побували у стоматологічному кабінеті. Але я впевнена, вона це сприймала не як огляд і лікування, а як пригоду. Спочатку дружня дитяча адміністраторка й іграшки у кімнаті очікування. А потім приватний лікар і медсестра. Моя дитина навіть не зрозуміла, що сіла у стоматологісне крісло - вона каталися на кольоровій каруселі, мала своє дзеркальце, вдягала рукавички, обрала, якою щіточкою їй почистять зубки, дослідила все довкола - познайомилася із "слоником" і "вітерцем". А добра медсестра показала улюблені мультики, поки лікар працював у ротику. У кінці отримала подарунок. Дитина залишилася задовленою підходом, а батьки - професіоналізмом: лікар обрав найкращу тактику лікування і догляду за зубами, добре все пояснив. Ми чекаємо на наступну зустріч.

IMG-0016

Тра 30, 2019
Злотник Татьяна

Большое спасибо Богдану Станиславовичу и Наталье, в целом клинике и ее персоналу за профессионализм, доброжелательность, внимание и добросовестность! Приятно иметь с вами дело, приятно обращаться всегда! Я вас очень уважаю.

Залишити відгук


Завдяки цій формі можна залишити відгук про врача або про клініку.
Усі відгуки обов'язково будуть розглянуті.