м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Протезування (ортопедія)

Побачити усі ціни >>

У нашій клініці при протезуванні зубів фахівці використовують два види конструкцій: зйомні та незйомні (постійні), які ми підбираємо для своїх пацієнтів виходячи з широкого спектру сучасних стоматологічних технологій (наприклад, СAD / CAM та інші). Однак, провідним критерієм вибору протезної конструкції у нас в клініці є не тільки застосування новітніх технологій в лікуванні, але й індивідуальний підхід, естетичність та зручність використання протеза

Протезування з використанням імплантатів

Сьогодні в усьому світі, протезування на імплантатах визнано найперспективнішим методом, який дозволяє повернути втрачені з різних причин зуби. Причому і в молодому віці, і в літньому. Зубне протезування на імплантатах дозволяє використовувати весь спектр ортопедичних конструкцій, як условнозйомних, так і незйомних. Причому, останні можуть застосовуватися як при частковій втраті зубів, так й коли вони взагалі відсутні.

Протезування на імплантатах – прогресивна область стоматології, яка дозволяє ввести в кісткову тканину щелепи особливі коріння – імпланти та на них встановити зубні протези, у яких термін служби нерідко доходить до 15 років!

До того ж, здорові зуби при даній маніпуляції ніяк не страждають, та й сама процедура проходить практично безболісно (приблизно, як при видаленні зуба під наркозом). Окрім цього, якісно виконані протези на імплантатах ніхто не відрізнить від справжніх зубів! У нашій клініці в Києві, де ви можете поставити зубні імплантати ми гарантуємо їх якість! Для цього в роботі ми використовуємо інноваційне обладнання та матеріали, а також залучаємо лікарів та зубних техніків, які спільно визначають колір зуба, оцінюють ситуацію в порожнині рота пацієнта, враховують форму обличчя, колір губ, очей. Все це дозволяє не тільки якісно виконати роботу, а й скоротити кількість візитів в Клініку, заощадивши ваш час і гроші. Такий підхід забезпечує оптимальний результат, який виражається в тому, що після того, як вам поставлять зубні імплантати (в Києві, в «Клініці Дубнової” Стоматологія “), новий зуб не завдасть Вам ніяких проблем зі звиканням. Так само новий зуб буде надійно фіксуватися в ротовій порожнині, що дозволить вам широко посміхатися, та й атрофія щелепи з таким имплантом не загрожує, оскільки під час жування відбуватиметься природний розподіл навантаження на всі зуби. Ну а в подальшому ваш новий корінь-імплант стане надійною опорою для коронки або «моста». Однак, щоб це сталося потрібно правильно вибрати вид стоматологічного імплантанта. Після аналізу комп’ютерної томографії лікар підбере імплант, який максимально підійде саме Вашій кістці. Довіртеся професіоналу!

протезирование на имплантах протезирование на имплантах

Покриття зуба коронкою

Для незйомного протезування зубів нерідко використовують покриття зуба коронкою. Питання про встановлення коронки, стає актуальним, якщо, наприклад, коронкова частина зуба зруйнована на 70-80%. У вас дуже схожа проблема? Не хвилюйтесь! Такий метод вже давно успішно застосовується в медицині і має ряд переваг: правильно поставлена ​​коронка дає “друге” життя зруйнованому зубу, а окрім цього, повертає йому “молодість” – колишню форму та повноцінні функції. Так що сміливо «Коронуйте» свої зуби!

В ідеалі після встановлення коронки, і вона, і імплантат, і ясна створюють гармонійну структуру, і ви не відчуваєте ніякого дискомфорту, ні при накусуванні, ні при жуванні. Коронка надійно фіксується, займаючи своє місце в ротовій порожнині.

Вибір коронок на зуби сьогодні досить великий: пластмасові, композитні, металеві, металокерамічні, безметалеві на основі діоксиду цирконію або керамічні. До речі, про останні. Керамічні коронки на зуби (метало-керамічні або безметалеві) встановлені на імплантати, практично не відрізнятимуться від інших ваших зубів, що дуже важливо для естетичного сприйняття. Вибрали інші? Вони теж мають ряд переваг. Одне, з яких в тому, що, коли виникне необхідність в заміні коронок, змінюватися будуть тільки вони, а імплантати залишаться тіж самі, що дозволить провести процедуру заміни в найкоротші терміни. Проте краще не вибирати коронку на свій розсуд, адже у кожного виду є свої показання та протипоказання. Так що визначати яка коронка на зуби підійде саме вам, бажано разом з фахівцем. Після професійної консультації і огляду ротової порожнини у лікаря ви твердо вирішили прямо завтра поставити коронки на зуби в Києві? Не варто квапити події! Після установки імплантату має пройти час – не менше 3 місяців до установки зубних коронок, тому у вас буде можливість підготуватися до того, що скоро ваше обличчя знову прикрасить посмішка на всі зуби. Тим більше, що вартість коронок на зуби в Києві, в «Клініці Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» відносно невисока. А індивідуальний підхід до кожного пацієнта дозволяє вибрати найбільш оптимальний метод протезування з точки зору, як технічних, так й естетичних потреб, а також виходячи з ваших фінансових можливостей.

коронок на зубы   коронок на зубы

Мостовидні зубні протези (незнімні)

Знижений імунітет, погана гігієна порожнини рота, постійні стреси, та й багато інших чинників призводять до появи карієсу на зубах. Якщо з ним не боротися, зуб почне руйнуватися і виникне шанс його втратити. Не хвилюйтеся, це не трагедія, адже в арсеналі сучасної стоматології сьогодні є достатньо способів для того, щоб такі зуби відновлювати. Наприклад, незйомними конструкціями. Такими є коронки, вініри, вкладки та мостовидні протези, які використовуються для заміщення втрачених зубів. До речі, історія використання мостовидних протезів йде корінням в історію стародавнього Риму. Мостовидні протези повністю відновлюють жувальну функцію, при цьому, майже не порушують ні смакової, ні температурної, ні відчуття дотику, що дуже важливо для якості життя пацієнтів. Крім того, за розмірами і зовнішнім виглядом мостовидні протези повністю відповідають зубам, дарованим природою. Звідси випливає, що звикання до них відбувається практично відразу, як тільки мостовидний протез встановлюють (у Києві це можна зробити в нашій клініці). Однак і тут є нюанси, адже мостовидні протези, в залежності від матеріалу, способу виготовлення і установки діляться на кілька типів і підбирати їх потрібно тільки з фахівцем. Мостовидні конструкції з металу найдорожчі, але не естетичні. Вони важкуваті і можуть стати причиною алергії і неприємного присмаку в роті. Тому їх застосовують рідко. Мостовидні протези з металокераміки досить міцні. Керамічна частина повторює природний відтінок емалі зубів, але такі зуби мають сірий відтінок, так як всередині такого зуба металевий каркас. Щоб уникнути такої проблеми, можна виготовити протези зі сплаву білого кольору – діоксиду цирконію. Мостовидні протези з цільної кераміки не передбачають каркас з металу. Вони володіють тим же відтінком, що і зуби. Залежно від способу виготовлення мостовидні протези теж бувають різними: суцільнолиті – найсучасніші і штамповані – менш прогресивні (відходять у минуле, так як по міцності поступаються суцільнолитим). Установкою мостовидних протезів в Києві займаються багато фахівців. Але в «Клініці Дубнової” Стоматологія “працюють кращі! Приходьте і переконайтеся самі!

Зйомні зубні протези

Немає можливості встановити імплантанти? З метою економії коштів або з інших міркувань віддаєте перевагу зйомним зубним протезам? Поряд з іншими послугами, ми встановлюємо й зйомні протези (в Києві, в нашій клініці). Даний вид протезування частіше застосовується, коли протипоказано відновлення втрачених зубів за допомогою сучасних незйомних протезів. Наприклад, якщо повністю відсутні зуби або, коли потрібно відновити велику ділянку зубного ряду. Однак тут все вирішується в індивідуальному порядку. Зйомні зубні протези ставлять пацієнтам, навіть якщо у нього зберігся один або кілька зубів (частковий зйомний протез) і на всю щелепу (повний зйомний протез). Більш сучасний спосіб виготовлення зйомного зубного протезу – бюгельний протез. Приймати рішення про конструкцію, яка потрібна саме вам (зйомного зубного протеза) необхідно в тандемі з компетентним лікарем. Як, втім, і питання про те, яким саме зйомним протезам віддати перевагу.

Частково-зйомний зубний протез використовують, якщо на щелепі є хоча б два своїх зуба. Але навіть в цьому випадку фахівець повинен вибрати відповідний для вас вид частково-зйомний протез. Не переживайте, наш лікар вам все пояснить і розповість докладно про всі плюси і мінуси обраної конструкції. Наприклад, про те, що частково-зйомний протез цілком виготовляється з пластмаси, окрім особливих гачків (ними він кріпиться до здорових зубів). Завдяки цьому, частково-зйомний зубний протез порівняно легкий, і, що дуже актуально в світлі кризи, доступний за ціною. На верхній щелепі у вас не залишилося жодного зуба? Не хвилюйтесь! Тут тверде нерухоме ньобо, хороша клапанна зона, досить велика площа опори, а значить зйомний зубний протез на верхню щелепу (верхній зйомний зубний протез) «сяде» як треба! А ось якщо подібна проблема сталася з нижньою щелепою – тут ситуація гірша. Площа опори тут зовсім невелика через складки слизової, рухомого язику. Все це ускладнює установку зйомного протезу на нижню щелепу. Однак і з таким завданням наші фахівці справляються. Який би зйомний зубний протез ви не встановили, за ним потрібно доглядати, оскільки прилягаючи до щелепи, він створює зони, які погано омиваються і очищаються. Так що стежте за цим! А наші фахівці підкажуть, допоможуть і навчать, як правильно це робити.

Частично-съемный зубной протез   Частично-съемный зубной протез

Протезування (ортопедія)
Бюгельний протез 6 500 грн.
Металокерамічна коронка5 370 грн.
Цирконієва коронка8 100 грн.
Вінір, вкладка7 570 грн.
Тимчасова коронка420 грн.

Побачити усі ціни >>