Мінімально інвазивні техніки в пародонтології

You are here:

_mg_680705 квітня в рамках виставки «Медвін СТОМАТСАЛОН» відбувся симпозіум з Практичної пародонтології та пародонтальної хірургії. Одним з ключових доповідачів симпозіуму виступив лікар щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, лікар-імплантолог, член Асоціації імплантологів України, Асоціації Краніо-Максіло-фаціальних хірургів України та Української Академії Пародонтології Дубнов А.В. Свою доповідь в рамках симпозіуму Артем Васильович присвятив мінімально інвазивним технікам в пародонтології.

Лікар Дубнов А.В. добре відомий не тільки на Україні, але й за її межами не в останнє завдяки своїм малоінвазивним технікам в пародонтології та імплантології, а також унікальним ортогнатичним операціям, завдяки яким його пацієнти радикально виправляють прикус, а також роблять риси обличчя більш гармонійними (за що йому дуже вдячні багато представниць слабкої статі).

Незадоволені бо ніяк не може виправити свій прикус, незадоволені вилицею, хочете виправити форму підборіддя, вуха, носу? Запишіться на консультацію до Артема Васильовича, телефон для запису (044) 333-49-37.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати