м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Переваги Клініки

Повний спектр високопрофесійних стоматологічних послуг
advantages-of-clinic_1

В нашій Клініці Ви зможете отримати висококваліфіковану консультацію і допомогу не лише лікарів, але й вузькопрофільних фахівців – справжніх професіоналів своєї справи!

Ми пишаємось нашими фахівцями – високопрофесійним, згуртованим і стабільним лікарським і адміністративним складом (абсолютна більшість наших фахівців працюють в нашій Клініці з дня її заснування!).

При залученні суміжних фахівців, у Вас завжди буде лікар, що курує, який зможе відповісти на усі Ваші запитання.

Власна технічна лабораторія

advantages-of-clinic_2

У Клініці функціонує унікальна зубопротезна технічна лабораторія, яка забезпечує повну підтримку лікаря-ортопеда. На відміну від інших клінік, які у своїй переважній більшості не мають власної зубопротезної технічної бази, здійснюючи протезування в нашій Клініці, Ви знаходитеся під постійним і невсипущим контролем відразу ДВОХ фахівців : лікаря-ортопеда і зубного техніка.

Обидва фахівці працюють з Вами одночасно і вирішують ЄДИНУ задачу – забезпечити Вам максимально комфортне протезування в найкоротші терміни і на найвищому професійному рівні!

Безпека і гарантії лікування

У нашій Клініці впроваджений строгий інфекційний контроль і багаторівневе очищення інструментарію, що дозволяє нашим Клієнтам бути повністю впевненими у безпеці лікування. Клініка надає гарантії на усі проведені роботи на термін не менше трьох років (при виконанні рекомендацій лікаря).

Сучасні методики і технології

Крокуючи в ногу з часом, персонал Клініки постійно навчається сучасним методикам, бере участь в стоматологічних конгресах, з’їздах і тренінгах. У Клініці також постійно оновлюються устаткування і матеріали.

Чесні та відкриті взаємовідносини

advantages-of-clinic_3

Ми будуємо взаємовідносини з нашими Клієнтами, ґрунтуючись на принципі максимальної чесності і відкритості, що означає: наші фахівці НЕ призначать Вам лікування, якщо в ньому немає потреби.

Наш персонал докладе усі зусилля для того, щоб Ви залишилися задоволені своїм вибором!