м.Київ,
вул.Антоновича, 28
вул. Коновальця, 31

Пн-Нд 09:00 - 21:00

Карта проїзду

Переваги Клініки

Повний спектр високопрофесійних стоматологічних послуг
advantages-of-clinic_1

У нашій Клініці Ви зможете отримати висококваліфіковану консультацію та допомогу не лише лікарів, але й вузькопрофільних фахівців - справжніх професіоналів своєї справи!

Ми пишаємося нашими фахівцями - високопрофесійним, згуртованим і стабільним лікарським і адміністративним складом (більшість наших фахівців працює в нашій Клініці з дня її заснування!).

При залученні суміжних фахівців у Вас завжди буде лікар, що курує, який зможе відповісти на всі Ваші запитання.

Власна технічна лабораторія

advantages-of-clinic_2

У Клініці функціонує унікальна зубопротезна технічна лабораторія, яка забезпечує повну підтримку лікаря-ортопеда. На відміну від інших клінік, більшість яких не має власної зубопротезної технічної бази, здійснюючи протезування в нашій Клініці, Ви знаходитеся під постійним і невсипущим контролем відразу ДВОХ фахівців: лікаря-ортопеда й зубного техніка.

Обидва фахівці працюють із Вами одночасно і вирішують ЄДИНУ задачу - забезпечити Вам максимально комфортне протезування в найкоротші терміни і на найвищому професійному рівні!

Безпека і гарантії лікування

У нашій Клініці впроваджено строгий інфекційний контроль і багаторівневе очищення інструментарію, що дозволяє нашим Клієнтам бути повністю впевненими в безпеці лікування. Клініка дає гарантії на всі проведені роботи на термін не менше трьох років (при виконанні рекомендацій лікаря).

Сучасні методики та технології

Крокуючи в ногу з часом, персонал Клініки постійно навчається сучасним методикам, бере участь у стоматологічних конгресах, з'їздах і тренінгах. У Клініці також постійно оновлюються устаткування та матеріали.

Чесні та відкриті стосунки

advantages-of-clinic_3

Ми будуємо взаємини з нашими Клієнтами, ґрунтуючись на принципі максимальної чесності й відкритості, що означає: наші фахівці НЕ призначать Вам лікування, якщо в ньому немає потреби.

Наш персонал докладе всіх зусиль, щоб Ви залишилися задоволені своїм вибором!