Сучасні техніки в імплантації, ортогнатії та ортодонтії у виконанні наших найкращих спеціалістів

You are here:

18-20.05.2017 в Києві відбувся «Міжнародний стоматологічний форум» доповідачами в якому виступили профі нашої клініки. 19 травня 2017 року із доповіддю, присвяченою поняттю естетики обличчя в секції «Естетично-регенеративна стоматологія» виступив лікар щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, член Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-максило-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member Дубнов А.В., а в секції «Ортодонтія» – лікар-ортодонт член асоціації ортодонтів України  (АОУ),  Європейської асоціації ортодонтів (EOS) Теперев О.О.

Артем Васильович Дубнов у своєму виступі детально висвітлив підхід ортогнатичного хірурга до рішення проблем естетики обличчя, гармонізації обличчя та виправлення прикусу супроводивши свій виступ багато чисельним фото та  відео матеріалом з власної практики. Окреме місце у доповіді було відведене співпраці між ортогнатичним хірургом та ортодонтом (а також суміжними спеціалістами) в ході діагностики і реалізації ортогнатичного лікування, досягнення гармонійного та привабливого обличчя, формування правильного прикусу.

Олег Олегович Теперев у своїй доповіді розкрив особливості використання брекет-системи Cannon при лікуванні II класу по Енглю також проілюструвавши свій виступ численними фото. Будучи дуже уважним до деталей продуктивним ортодонтом, Олег Олегович ретельно фотодокументує увесь процес ортодонтичного лікування, тому побувавши у нього на прийомі в нашій клініці, ви зможете в цьому переконатися самі та ознайомитися з фотоальбомом його робіт.

20 травня 2017 року доктор А.В. Дубнов виступив в секції «Стоматологічна імплантація» з доповіддю «Тонкі та ультратонкі імплантати в мініінвазивній техніці», яким зірвав в залі бурхливі оплески. Просто, чітко і зрозуміло Артем Васильович (втім, саме так він розмовляє й з пацієнтами, за що останні особливо цінують лікаря) не тільки розповів про імплантати останнього покоління, які є меньш інвазивними у порівнянні зі стандартними імплантатами, мають менше ускладнень та коротший період приживлення, що робить їх імплантатами першого вибору в багатьох випадках імплантації, але й продемонстрував статистику та фотоматеріали на підтвердження своїх слів.

За надійною імплантацією вам до Артема Васильовича. Дізнайтеся думку пацієнтів, які вже побували у лікаря й запишіться на консультацію: (044) 333-49-37.

Міжнародний стомат форму_19-05-17

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати