м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Ортодонтія

Побачити усі ціни >>

Причини патологій прикусу можуть бути родом з дитинства – це звичка подовгу смоктати палець, пустушку. Якщо у вас вкорочена вуздечка, періодично загострюються або загострювалися раніше аденоїди, ви часто хворієте ангінами і не можете повноцінно дихати, ковтати, вимовляти звуки – все це накладає відбиток на розвиток щелепно-лицьового апарату, як втім, і спадкова схильність. Вирішити дану проблему допоможе якісне ортодонтичне лікування з використанням сучасних брекет систем.

Сапфірові брекети

Некрасиві скоби з металу, які раніше застосовували в ортодонтичному лікуванні дітей і дорослих, вже давно відійшли в минуле. Сьогодні, при необхідності, замість них, ваші зуби прикрасять «дорогоцінні» сапфірові брекети, які допоможуть виправити і класичні, і складні викривлення (залежно від патології, з якою ви звернулися до лікаря).

Кому показана установка сапфірових брекетів (у Києві це можна зробити в нашій Клініці)? Оскільки вартість сапфірових брекетів трохи вище, ніж у інших, в першу чергу, сапфірові брекет системи встановлюють люди, у яких вже давно увійшло в звичку стежити за своїм здоров’ям і цінувати свій час.
Якщо поставити сапфірові брекети, кількість ваших відвідувань Клініки скоротиться втричі – про це подбає і наш професійний лікар-ортодонт, і … самолігуюча система сапфірових замків.

А ще, з проханням поставити сапфірові брекети, в нашу Клініку звертаються пацієнти-естети. Їм вкрай важливо те, як вони виглядають, адже сапфірові брекети в роті практично непомітні. Але, коли на них падає світло, зуби починають переливатися, надаючи усмішці своєрідний шарм, який наші пацієнти успішно використовують і в особистому житті, і в діловій сфері.
Крім естетичного зовнішнього вигляду, сапфірові брекети ще й досить міцні, через особливість обробки, тому вони легко витримують навантаження, не ламаються, не тріскаються і не відклеюються!

Однак є нюанс. Якщо колір емалі ваших зубів далекий від ідеалу, перш, ніж встановити сапфірові брекети в Києві, в нашій Клініці потрібно буде відбілити зуби або … віддати перевагу керамічним брекетам, які куди простіше підібрати під колір неідеальної емалі.

Хвилюєтеся, що догляд за сапфіровими брекетами буде не під силу? Нічого подібного! Вони невибагливі, а якщо і «вередують» то не більше, ніж інші брекет системи, чистити які необхідно за допомогою іригатора, спеціальної щітки, йоржиків для міжзубних проміжків.

Підібрати індивідуальний комплект аксесуарів і засобів по догляду за брекетами в домашніх умовах вам допоможе наш лікаря-гігієніст, який при необхідності, за допомогою професійної апаратури, акуратно видалить зубні відкладення, в тому числі і з ваших “дорогоцінних” брекетів.

Керамічні брекети

Ви завзятий курець або кофеман? Природно, всі ці шкідливі звички залишають слід на емалі ваших зубів … і вона темніє. У цьому випадку, швидше за все, фахівець порекомендує вам установку керамічних брекетів (у Києві це можна зробити в “Клініці Дубново «СТОМАТОЛОГиЯ») або комбіновану систему, наприклад, коли керамічні брекети ставлять на передніх, а металеві – на бокових зубах.

У чому плюси використання кераміки? Її можна підібрати під будь-який відтінок зубів і при цьому вона не буде виділятися (навіть не дивлячись на те, що керамічні брекети ставляться до вестибулярного типу і кріпляться із зовнішнього, помітною боку зубного ряду). Та й по міцності керамічна брекет система не гірша за ту, що зроблена з металу.

Крім того, на відміну від сапфірових брекетів, які бувають виключно лігатурними, керамічні брекети представлені двома варіантами: і безлігатурні, і лігатурними, що дозволяє спеціалісту домогтися оптимізації індивідуально призначеного лікування і контролювати його аж до отримання результату.

Тому, цілком можливо, що в нашій прогресивній Клініці, фахівці порекомендують вам встановити самолігуючі керамічні брекети – нову модифікацію брекет систем, яка допомагає вирівняти зуби, виправити прикус, враховуючи при цьому всі пропорції лицевого скелету.

Чим ще вирізняються самолігуючі керамічні брекети?

  • Лікарі помітили, що вони дають більш швидкий ефект, у порівнянні з лігатурними, та й пацієнти до них швидше адаптуються, завдяки зниженою силі тертя між дугою і пазом власне брекета.
  • При лікуванні самолігуючими брекетами не потрібно видаляти постійні зуби, оскільки задні відділи зубної дуги добре адаптуються до таких брекетів.
  • Терапія самолігуючі брекетами також допоможе заощадити вам час і гроші, оскільки вимагає менше активацій, які проводить доктор і … відповідно ви рідше будете відвідувати Клініку.

До речі про “ціну питання”. Вартість керамічних брекетів в Києві кілька перевищує ціну на металеві, але вона нижче вартості сапфірових або лінгвальних брекетів. Хоча … в більшості випадків розцінки залежать від ступеня складності ситуації, з якою ви звернулися в Клініку, від виробника та якості брекетів, професіоналізму доктора, у якого ви будете проходити ортодонтичне лікування (чим він досвідченіший, тим менше часу триватиме терапія) і від багатьох інших факторів. Пропонуємо вам дізнатися про вартість ортодонтичного лікування в нашій клініці і гарантуємо, що приємно здивуємо оптимальним співвідношенням ціни та якості послуг, які вам будуть надані.

Закриття діастеми (отвору між зубами) за допомогою брекетів

Лінгвальні брекети

У нашій Клініці, в Києві, в залежності від способу установки, ми можемо запропонувати вам не тільки вестибулярні апарати, а й лінгвальні брекети.
Лінгвальні брекет системи на сьогоднішній день вважаються найбільш прогресивними, адже дозволяють провести невидиме для стороннього ока лікування прикусу.

Яким чином? Весь секрет у тому, що установка лінгвальних брекетів відбувається на внутрішній поверхні зубного ряду, з боку язика, при цьому вони мають глибоке зубне розташування, що робить їх практично непомітними для оточуючих.

За складом лінгвальні брекети ідеально підібрані таким чином, що вони не призводять до окислювальних реакцій, алергічних процесів в ротовій порожнині, та й звикати до них нескладно (зазвичай це відбувається протягом першого тижня після установки).

Більше того, лінгвальні брекети (у Києві їх можна встановити в нашій Клініці) виготовляються індивідуально, за допомогою сучасних комп’ютерних технологій, які враховують структуру особи та інші фактори. А ще такі брекет системи безпечні для емалі зубів і мають широке коло медичних показань.

Комбінована система: керамічні брекети на передніх і металевих на бічних зубах.

Оптимальний варіант ортодонтичного лікування Вам порекомендує наш професійний лікар-ортодонт, який оцінить ваші індивідуальні особливості та побажання. Адже бувають ситуації, коли заради блага пацієнта і оптимального результату, має сенс вдатися до застосування більш старої методики, наприклад, у таких випадках:

  • в лікуванні дітей, які не зможуть повноцінно доглядати за такими брекет системами,
  • при поєднання брекетів з будь-якими апаратами, які кріпляться на піднебіння;
  • при явно вираженої скупченості зубів, яка не дозволяє встановити брекети з внутрішньої сторони зубів.

Ніяких протипоказань до установки лінгвальних брекетів доктор у вас не виявив? Таким чином, зовсім скоро вас можна буде привітати з тим, що через тиждень-другий (стільки часу може знадобитися для виготовлення лінгвальних брекетів), ви станете їх щасливим володарем і зможете особисто оцінити всі їхні переваги.

У нашій Клініці для ортодонтичного лікування застосовують лінгвальні брекет системи провідних виробників, які мають сертифікати якості. Та й наші фахівці – ортодонти, з багатим досвідом роботи та великими знаннями в цій області, вам його гарантують!
А щоб нашим пацієнтам було зручно, у вартість лінгівальних брекетів в Києві, в “Клініці Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ “включений пакет певних послуг: крім самої ціни на брекети в неї також входить їх фіксація, щомісячні прийоми для активації апарату, зняття брекетів і утримуючи апарати, які використовуються в процесі лікування.

Пацієнтка К., 28 років. ДО і ПІСЛЯ ортодонтичного лікування в нашій Клініці

Пацієнтка П., 19 років. ДО і ПІСЛЯ ортодонтичного лікування в нашій Клініці


Вас так же может заинтересовать:

Ортодонтія
Брекет система (самолігуюча, металева), одна щелепа18 500 грн.
Брекет система (самолігуюча, естетична), одна щелепа22 500 грн.
Контрольний огляд і активація апаратури1 000 грн.

Побачити усі ціни >>