Нові ідеї, сучасні технології та секрети успіху лікаря Дубнова А.В. з вірою в українську медицину

You are here:

Снимок экрана 2017-05-20 в 15.25.2820 травня в Києві відбулася велика професійна подія Ukrainian Medical Festival (Український Медичний Фестиваль), яка викликала небувалий резонанс не тільки в професійному середовищі медиків. Під одним дахом зібралися медики різних спеціальностей, щоб обмінятися ідеями, поділитися сучасними технологіями та посилити точки взаємодії один з одним. Адже всі вони були об’єднані єдиною ідеєю: вірю в українську медицину”.

Безумовно, захід такого роду не міг пройти непоміченим й для фахівців нашої клініки. Одним зі спікерів фестивалю виступив лікар нашої клініки, лікар щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, член Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-Максіло-фаціальних хірургів України, член Міжнародного конгресу імплантологів, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology Дубнов А.В.

Свій виступ на фестивалі Артем Васильович присвятив поняттю естетики обличчя з точки зору ортогнатичного хірурга. Окремий акцент лікар зробив на взаємодії лікарів різних медичних спеціальностей для досягнення найкращих результатів на прикладі виправлення прикусу чим викликав непідробний інтерес колег та бурхливу дискусію після виступу у кулуарах. Не секрет, що сучасна медицина розвивається з акцентом на глибоку спеціалізацію, що створює певні перешкоди на шляху клієнта як в площині діагностування й отримання комплексних рекомендацій щодо необхідного лікування, так й, власне, реалізації цього самого лікування.

Артем Васильович показав як можуть взаємодіяти (і саме так чинить доктор) ортодонт і ортогнатичний хірург працюючи над єдиною задачею виправлення прикусу та формування гармонійного обличчя.

IMG_4715 IMG_4711

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати