Яке протезування зубів краще?

You are here:

Не існує єдино правильного, найкращого для усіх, варіанту протезування зубів. Після детального вивчення стоматологічної проблеми, проведення функціонального аналізу та додаткових діагностичних заходів (комп’ютерна томографія і т.п.) лікар «Клініки Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» запропонує різні варіанти протезування зубів, які можуть вирішити конкретно Вашу проблему. Безумовно, на сьогоднішній день імплантація дозволяє заповнити втрату зуба найкращим способом.

Зубні протези завжди індивідуальні, «стандартних» не буває. В першу чергу, лікар-протезист оцінює можливості функціональної та естетичної реабілітації конкретного пацієнта й, з урахуванням усіх факторів, підбирає найкращі варіанти вирішення конкретної проблеми у тому числі й «вид зубного протезу».

У «Клініці Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» це завжди відбувається з урахуванням побажань та можливостей клієнта. Далеко не останню роль відіграє також й якість матеріалів, використовуваних для виготовлення зубних протезів, кваліфікація зубного техніка та злагодженість в роботі лікаря-протезиста та зубного техніка. А в нашій клініці лікар-протезист (ортопед) та зубний технік ЗАВЖДИ працюють в парі, щоб забезпечити пацієнтові максимально комфортне протезування зубів у найкоротші терміни та відмінної якості.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати