м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Iмплантологія

Побачити усі ціни >>

Стоїте перед вибором проводити імплантацію зубів чи ні? Тут справді є над чим поміркувати. Але остаточне рішення радимо вам усе ж приймати разом із компетентним лікарем (у клініці по імплантації зубів), якому ви довіряєте. Під час візиту обговоріть із фахівцем і те, яким чином проходитиме імплантація зубів (у Києві ви можете провести її в нашій Клініці): традиційним хірургічним або сучасним лазерним. У нашій Клініці ми намагаємося підібрати такі методи лікування, які будуть прийнятні й оптимальні для вас, враховуючи при цьому не тільки вашу “зубну проблему”, але і фінансові можливості.

У “Клініці Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» (у Києві) лазерною імплантацією зубів уже не перший рік займаються професіонали. Результат легко побачити на усміхнених обличчях наших пацієнтів. Під час лазерної імплантації зубів (ми можемо провести її в стані медикаментозного сну) ви не відчуєте дискомфорту: під час процедури немає ризику травматизму, сильної крововтрати, як при проведенні її скальпелем. Операція лазером досить точна, триває близько 30 хвилин і дає тривалий стійкий результат. Точкове втручання лазером відразу дезінфікує поверхню, адже має бактерицидні властивості, що надалі сприяє швидкому загоєнню без ускладнень і запалень.

У нашій Клініці ми використовуємо тільки якісне сучасне обладнання та матеріали, зокрема імпланти компанії «Straumann» (Швейцарія), які мають низку незаперечних переваг:

 • компанія-виробник дає довічну гарантію на імпланти;
 • мінімальний ризик відторгнення імпланту;
 • гарантія якості, оскільки для створення імплантів використовується високоякісний чистий титан;
 • тривалий термін придатності, тому що в імплантатах використано спеціальне покриття поверхні SLActive, яке дозволяє добре зафіксувати конструкцію в ложі кісткової тканини;
 • швидке приживлення імпланту (приблизно 24 дні);
 • можливість контролю кісткової тканини завдяки використанню технології Bone Control Design (вона дозволяє створити рівномірне навантаження і знизити найменшу рухливість імпланта в кістці).

Зубний технік нашої Клініки Лудан Т.А.  є лідером професійної думки і тренером для зубних техніків в Україні від Швейцарської Академії Straumann.

Також у нашій Клініці ми можемо запропонувати не тільки «золотий стандарт” імплантології, але і дешевший (у порівнянні з імплантами Штрауманн) «економ»-варіант – систему Mis, яку виробляють в Ізраїлі та використовують у всьому світі вже близько 25 років. Система Mis має гарне співвідношення ціна-якість! Адже тепер для багатьох пацієнтів протезування на імплантатах стане не просто мрією, а реальністю!

Довідка про компанію та продукцію Straumann:

Зубні імпланти Straumann виробляються однойменною швейцарською компанією, яка розпочала свою діяльність більше 50 років тому. Професор Р. Штрауман, засновник фірми, завжди був інноватором – його не цікавили звичні методи імплантації зубів, він намагався створити дещо більше – не просто імплантати, а максимально точні та комфортні конструкції, які підійдуть кожному пацієнту.

Сьогодні продукцію компанії Straumann можна оцінити трьома словами: надійність, простота, універсальність. Імплантати швидко приживаються, легко встановлюються та служать кілька десятків років, не завдаючи турбот їх власнику.

Straumann, як зазначено на офіціальному сайті компанії, – це “розробка високоякісних продуктів, конструкція яких враховує біологічні принципи, а отже, дозволяє проводити успішне протезування”. Потрібно відзначити, що компанії вдається реалізувати свою мету, оскільки відсоток відторгнення імплантів мінімальний відносно інших систем, а високу якість продукції підтверджує довічна гарантія на імпланти, яку дають самі спеціалісти компанії Straumann.

Переваги імплантатів Straumann:


 • мінімальний відсоток відторгнення імплантів;
 • довічна гарантія на імпланти, які надає виробу компанія-виробник;
 • імпланти створюються тільки з чистого титану;
 • особливе покриття імпланту SLActive, яке дозволяє надійно зафіксувати конструкцію в ложі кісткової тканини;
 • короткі строки приживлення імпланта – всього 4 тижні;
 • можливе встановлення імпланта пацієнтам із захворюваннями, які зазвичай є протипоказанням до імплантації – цукровий діабет, гепатит, атрофія кісткової тканини;
 • технологія контролю кісткової тканини – Bone Control Design, яка дозволяє максимально зберегти кісткову тканину, рівномірно розподілити навантаження та зменшити мікрорухливість імплантат в кістці.

Компанія Straumann співпрацює з провідними медичними центрами, дослідницькими інститутами та університетами, вдосконалюючи свою продукцію відповідно до найновітніших відкриттів у науці та медичних досліджень.

У “Клініці Дубнової Стоматолог і Я” імплантація, як і будь-яке інше лікування, може проводитися в стані седації – медикаментозного сну, який робить хірургічну маніпуляцію непомітною.

 Імплантація зубів
Імплантація двоетапна Mis або Megagen20 540 грн.
Імплантація двоетапна Straumann25 600 грн.
Імплантація двоетапна Straumann - актив Rocksolid29 780 грн.

Побачити усі ціни >>