«Пекельна кухня» наших стоматологів

You are here:

Снимок экрана 2017-07-09 в 00.43.427 та 8 липня 2017 року у Львові відбувся один із знакових заходів року “InSpe Open Air”, який зібрав величезну кількість учасників з усієї України. В рамках заходу виступили відразу 2 лікарі нашої клініки:

1) Тамара Борисівна Волінська – лікар-стоматолог вищої категорії, пародонтолог, кандидат медичних наук, Член Асоціації лікарів-пародонтологів України, викладач «Школи практичної пародонтології», виступила з двома лекціями: «Скейлінг та рутплейнінг. Формула успіху» та «Застосування електромеханічних та повітряноабразівних систем у парадонтології». Тамара Борисівна відкрила професійні секрети та поділилася досвідом з учасниками заходу, зупинившись докладно на деяких нюансах рутпленінг (root planning) та скейлінгу, як найбільш ефективних методах лікування захворювань пародонту. Метою даних процедур є очищення поверхні кореня зуба і, як наслідок, поліпшення стану тканин пародонту.

2) Артем Васильович Дубнов – щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, елект-президент Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-Максіло-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member, директор ITI Study Club в Україні, запрошений професор UIC (Іспанія) – провів майстер-клас «Апельсин, Грейпфрут та Баклажан –  «Пекельна кухня» від Артема Дубнова (техніки розтинів та накладення швів)». Креативні роздаткові матеріали для практики (апельсин, грейпфрут та баклажан), неймовірно простий, чіткий та зрозумілий стиль викладу, повна ясність, багато практики та відмінний результат, – основи підходу лікаря не тільки до викладання теоретичного матеріалу та організації практичних занять, а й до своєї щоденній роботі з пацієнтами в стоматологічній клініці (не вірите? можете подивитися на сторінку відгуків лікаря).

У заходу також прийняла участь головний лікар нашої Клініки Дубнова Л.Ю.

Записатися на консультацію до наших фахівців можна зручним вам способом: передзвонивши телефоном (044) 333-49-37, через форму зворотного дзвінку або запису на прийом з нашого сайту, натиснувши на кнопку “Подзвонити» на нашій сторінці в ФБ.

IMG_4898

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати