Телефони:

(044) 333 49 37Клініка на Антоновича, 28(044) 333 73 21Клініка на Коновальця, 31

Зворотній зв'язок
Київ,вул. Антоновича, 28Пн-Нд 09:00-21:00вул. Коновальця, 31Вт-Пт 9:00-21:00Сб-Нд 10:00-18:00
Карта проїзду
Київ, вул. Антоновича (Горького), 28Пн-Нд 9:00 - 21:00
Київ, вул. Коновальця (Щорса), 31Вт-Пт 9:00 - 21:00Сб-Нд 10:00 - 18:00

Чарівні посмішки - кожен день!

Дякуємо за те, що вам, як сучасній та прогресивній людині небайдуже здоров'я власних зубів, про які вам допоможуть подбати висококласні фахівці в нашій стоматологічній поліклініці. У стоматологічній «Клініці Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» ми використовуємо сучасні методи лікування та профілактики проблем, пов'язаних із зубами і яснами.

Філософія

Допомогти Клієнту та знайти правильне рішення його проблеми. У 1997 році ми приступили до роботи в нашій стоматологічній поліклініці (в Києві), зібравши команду професіоналів, які несуть відповідальність за свої рекомендації та дії, чітко дотримуючись принципу «не нашкодити». Ми робимо тільки те, в чому не сумніваємося.

Команда профі

У Клініці працює команда професіоналів, які не тільки постійно вдосконалюють свої знання та вміння, а й поряд з консультаціями та лікуванням пацієнтів, беруть участь в навчанні інших лікарів України, передаючи свій безцінний досвід. Серед таких фахівців: Вєсова О.П., Дубнов А.В., Обухівський Ю.В., Подільчук Д.В., Лудан Т.А. та інші.

Якість лікування

Дотримуємося світових протоколів лікування та контролю якості послуг. Контроль за якістю роботи фахівців клініки здійснює д.м.н. кафедри щелепно-лицевої хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти Вєсова О.П. Завдяки такому підходу та високому професіоналізму наших фахівців, даємо підвищені гарантії на наші послуги.

Чиста Клініка!

Застосовуємо і пропагуємо найвищі вимоги до стерильності та асептики в стоматології. У нашій клініці ви можете бути абсолютно впевнені в дотриманні усіх вимог та стандартів стерильності. «Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» нагороджена сертифікатом «Чиста клініка».

Наші послуги

Надаємо широкий спектр високопрофесійних стоматологічних послуг серед яких: якісна діагностика та терапія, протезування, імплантація, хірургія, ортодонтія, але особливо пишаємося: ендодонтією, пародонтологією, ортогнатичною, естетичною та дитячою стоматологією. Також займаємося профілактикою стоматологічних проблем та ґрунтовним доглядом за зубами як у дорослих, так й у дітей.

Зручний прийом

Ми приймаємо пацієнтів всіх вікових категорій та намагаємося знайти індивідуальний підхід в лікуванні та спілкуванні до кожного. Особливу увагу приділяємо маленьким пацієнтам. Призначимо Ваш візит на найбільш зручний для Вас час. Якщо Ви відчуваєте біль або у Вас надзвичайна ситуація, ми докладемо усіх зусиль, щоб прийняти Вас негайно.

Відгуки

Відгуки та зауваження нашіх клієнтів

Денис-Медвин
Вер 15, 2020

Денис Подільчук – спікер на ендодонтдонтичному симпозіумі

Денис Вікторович Подільчук, стоматолог-ендодонтист "Клініки Дубнової" виступив з лекцією "Зламані інструменти - тактика і методи видалення" на ендодонтичному симпозіумі в рамках...

Вер 14, 2020

Наші лікарі — лектори на симпозіумі з дитячої стоматології -2020

Минулого тижня цілий стоматологічний десант наших лікарів виступал з лекціями та семінарами на щорічному симпозіумі з дитячої стоматології в рамках виставки "Медвін". ...

11
Вер 6, 2020

“Клініка Дубнової для дітей” – на “Мамаслете”

Минулої суботи ми гралися, навчали чистити зубки, малювали кумедний аквагрим, розігрували подарунки, консультували та весело проводили час з малюками та їх...

1 вересня2
Вер 1, 2020

Вітаємо з Днем знань!

Щиро вітаємо із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань! Бажаємо, щоб цей день запам’ятався довгоочікуваними веселими зустрічами, дзвінким сміхом, новими...