м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

м.Київ, вул.Антоновича (Горького), 28

Години роботи Клініки:
Пн-Пт 9:00 - 21:00 | Сб, Нд 10:00 -18:00

Чарівні посмішки - кожен день!

Дякуємо за те, що вам, як сучасній та прогресивній людині небайдуже здоров'я власних зубів, про які вам допоможуть подбати висококласні фахівці в нашій стоматологічній поліклініці. У стоматологічній «Клініці Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» ми використовуємо сучасні методи лікування та профілактики проблем, пов'язаних із зубами і яснами.

Філософія

Допомогти Клієнту та знайти правильне рішення його проблеми. У 1997 році ми приступили до роботи в нашій стоматологічній поліклініці (в Києві), зібравши команду професіоналів, які несуть відповідальність за свої рекомендації та дії, чітко дотримуючись принципу «не нашкодити». Ми робимо тільки те, в чому не сумніваємося.

Команда профі

У Клініці працює команда професіоналів, які не тільки постійно вдосконалюють свої знання та вміння, а й поряд з консультаціями та лікуванням пацієнтів, беруть участь в навчанні інших лікарів України, передаючи свій безцінний досвід. Серед таких фахівців: Вєсова О.П., Дубнов А.В., Обухівський Ю.В., Подільчук Д.В., Лудан Т.А. та інші.

Якість лікування

Дотримуємося світових протоколів лікування та контролю якості послуг. Контроль за якістю роботи фахівців клініки здійснює д.м.н. кафедри щелепно-лицевої хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти Вєсова О.П. Завдяки такому підходу та високому професіоналізму наших фахівців, даємо підвищені гарантії на наші послуги.

Чиста Клініка!

Застосовуємо і пропагуємо найвищі вимоги до стерильності та асептики в стоматології. У нашій клініці ви можете бути абсолютно впевнені в дотриманні усіх вимог та стандартів стерильності. «Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» нагороджена сертифікатом «Чиста клініка».

Наші послуги

Надаємо широкий спектр високопрофесійних стоматологічних послуг серед яких: якісна діагностика та терапія, протезування, імплантація, хірургія, ортодонтія, але особливо пишаємося: ендодонтією, пародонтологією, ортогнатичною, естетичною та дитячою стоматологією. Також займаємося профілактикою стоматологічних проблем та ґрунтовним доглядом за зубами як у дорослих, так й у дітей.

Зручний прийом

Ми приймаємо пацієнтів всіх вікових категорій та намагаємося знайти індивідуальний підхід в лікуванні та спілкуванні до кожного. Особливу увагу приділяємо маленьким пацієнтам. Призначимо Ваш візит на найбільш зручний для Вас час. Якщо Ви відчуваєте біль або у Вас надзвичайна ситуація, ми докладемо усіх зусиль, щоб прийняти Вас негайно.

Відгуки

Відгуки та зауваження нашіх клієнтів

03
Гру 7, 2018

Більше малюків зможуть посміхатися без жодних проблем

    01 грудня у Львові завідувач дитячого стоматологічного відділення Клініки Дубнової, дитячий лікар-стоматолог Ковнацький О.Л. провів авторський теоретико-практичний курс з відеодемонстрацією «Відновлення...

Резединтура по эндодонтии
Гру 7, 2018

Резидентура з ендодонтії від доктора Подільчука Д.В.

3-7 грудня заступник головного лікаря нашої клініки, лікар-ендодонтист Подільчук Д.В. виступив доповідачем на резидентурі з ендодонтії. В рамках резидентури 8 фахівців готують...

26
Лис 27, 2018

Від добре пролікованих каналів зуба залежить ваше стоматологічне здоров’я!

Лікарі-ендодонтисти нашої клініки Подільчук Д.В. та Тимошок М.С. взяли участь в майстер-класі лікаря-ендодонтиста Antonis Chaniotis (Греція), який відбувся 24 листопада у Вінниці...

Мугогіггівальна хірургія в імплантології
Лис 20, 2018

Постійне професійне навчання – частина системи професійного зростання та розвитку Клініки дубнової

Хірург-імплантолог нашої клініки Труш С.А. і хірург-пардонтолог Волінська Є.В. відвідали 17.11.2018 в Києві авторський курс Ю.В. Обухівського «Мукогінгівальна хірургія в імплантації». Цей курс...