м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

м.Київ, вул.Антоновича (Горького), 28

Години роботи Клініки:
Пн-Пт 9:00 - 21:00 | Сб, Нд 10:00 -18:00

Чарівні посмішки - кожен день!

Дякуємо за те, що вам, як сучасній та прогресивній людині небайдуже здоров'я власних зубів, про які вам допоможуть подбати висококласні фахівці в нашій стоматологічній поліклініці. У стоматологічній «Клініці Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» ми використовуємо сучасні методи лікування та профілактики проблем, пов'язаних із зубами і яснами.

Філософія

Допомогти Клієнту та знайти правильне рішення його проблеми. У 1997 році ми приступили до роботи в нашій стоматологічній поліклініці (в Києві), зібравши команду професіоналів, які несуть відповідальність за свої рекомендації та дії, чітко дотримуючись принципу «не нашкодити». Ми робимо тільки те, в чому не сумніваємося.

Команда профі

У Клініці працює команда професіоналів, які не тільки постійно вдосконалюють свої знання та вміння, а й поряд з консультаціями та лікуванням пацієнтів, беруть участь в навчанні інших лікарів України, передаючи свій безцінний досвід. Серед таких фахівців: Вєсова О.П., Дубнов А.В., Обухівський Ю.В., Подільчук Д.В., Лудан Т.А. та інші.

Якість лікування

Дотримуємося світових протоколів лікування та контролю якості послуг. Контроль за якістю роботи фахівців клініки здійснює д.м.н. кафедри щелепно-лицевої хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти Вєсова О.П. Завдяки такому підходу та високому професіоналізму наших фахівців, даємо підвищені гарантії на наші послуги.

Чиста Клініка!

Застосовуємо і пропагуємо найвищі вимоги до стерильності та асептики в стоматології. У нашій клініці ви можете бути абсолютно впевнені в дотриманні усіх вимог та стандартів стерильності. «Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» нагороджена сертифікатом «Чиста клініка».

Наші послуги

Надаємо широкий спектр високопрофесійних стоматологічних послуг серед яких: якісна діагностика та терапія, протезування, імплантація, хірургія, ортодонтія, але особливо пишаємося: ендодонтією, пародонтологією, ортогнатичною, естетичною та дитячою стоматологією. Також займаємося профілактикою стоматологічних проблем та ґрунтовним доглядом за зубами як у дорослих, так й у дітей.

Зручний прийом

Ми приймаємо пацієнтів всіх вікових категорій та намагаємося знайти індивідуальний підхід в лікуванні та спілкуванні до кожного. Особливу увагу приділяємо маленьким пацієнтам. Призначимо Ваш візит на найбільш зручний для Вас час. Якщо Ви відчуваєте біль або у Вас надзвичайна ситуація, ми докладемо усіх зусиль, щоб прийняти Вас негайно.

Відгуки

Відгуки та зауваження нашіх клієнтів

panorama1
Сер 15, 2019

Інтерв’ю Олега Ковнацького в журналі “Панорама” авіакомпанії МАУ

У бортовому журналі "Панорама" авіакомпанії МАУ вийшло інтерв'ю Олега Ковнацького про безпеку лікування дитячих зубів в медикаментозному сні. Олег Леонідович детально...

67648403_2396239343769201_1635473887904923648_n
Сер 12, 2019

Наші ендодонтисти відвідали майстер-клас гуру світової ендодонтії

Наші ендодонтисти Денис Подільчук таі Микита Тимошок відвідали дводенну авторську лекцію і майстер-клас доктора Йоші Тераючі (Японія) "Передбачувана техніка видалення уламків...

67187600_1309623599188582_4498757077514059776_n
Лип 30, 2019

Дитячий лікар-стоматолог Вадим Слабковський провів авторський семінар по дитячій ендодонтії

Наш дитячий стоматолог Вадим Слабковський провів семінар для колег "Ендодонтичне лікування тимчасових та постійних зубів з несформованим коренем". Теоретичного матеріалу було...

narkoznaya_stantsia
Лип 24, 2019

Нова надсучасна наркозна станція – тепер у нас в клініці

У нашій клініці з'явилася чудо-новинка - наркозна станція "Mindray WATO EX-35", яка використовується при лікуванні у медикаментозному сні. Клініка Дубнової -...