Телефони:

(044) 333 49 37Клініка на Антоновича, 28(044) 333 73 21Клініка на Коновальця, 31

Зворотній зв'язок
Київ,вул. Антоновича, 28Пн-Нд 09:00-21:00вул. Коновальця, 31Вт-Пт 9:00-21:00Сб-Нд 10:00-18:00
Карта проїзду
Київ, вул. Антоновича (Горького), 28Пн-Нд 9:00 - 21:00
Київ, вул. Коновальця (Щорса), 31Вт-Пт 9:00 - 21:00Сб-Нд 10:00 - 18:00

Чарівні посмішки - кожен день!

Дякуємо за те, що вам, як сучасній та прогресивній людині небайдуже здоров'я власних зубів, про які вам допоможуть подбати висококласні фахівці в нашій стоматологічній поліклініці. У стоматологічній «Клініці Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» ми використовуємо сучасні методи лікування та профілактики проблем, пов'язаних із зубами і яснами.

Філософія

Допомогти Клієнту та знайти правильне рішення його проблеми. У 1997 році ми приступили до роботи в нашій стоматологічній поліклініці (в Києві), зібравши команду професіоналів, які несуть відповідальність за свої рекомендації та дії, чітко дотримуючись принципу «не нашкодити». Ми робимо тільки те, в чому не сумніваємося.

Команда профі

У Клініці працює команда професіоналів, які не тільки постійно вдосконалюють свої знання та вміння, а й поряд з консультаціями та лікуванням пацієнтів, беруть участь в навчанні інших лікарів України, передаючи свій безцінний досвід. Серед таких фахівців: Вєсова О.П., Дубнов А.В., Обухівський Ю.В., Подільчук Д.В., Лудан Т.А. та інші.

Якість лікування

Дотримуємося світових протоколів лікування та контролю якості послуг. Контроль за якістю роботи фахівців клініки здійснює д.м.н. кафедри щелепно-лицевої хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти Вєсова О.П. Завдяки такому підходу та високому професіоналізму наших фахівців, даємо підвищені гарантії на наші послуги.

Чиста Клініка!

Застосовуємо і пропагуємо найвищі вимоги до стерильності та асептики в стоматології. У нашій клініці ви можете бути абсолютно впевнені в дотриманні усіх вимог та стандартів стерильності. «Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» нагороджена сертифікатом «Чиста клініка».

Наші послуги

Надаємо широкий спектр високопрофесійних стоматологічних послуг серед яких: якісна діагностика та терапія, протезування, імплантація, хірургія, ортодонтія, але особливо пишаємося: ендодонтією, пародонтологією, ортогнатичною, естетичною та дитячою стоматологією. Також займаємося профілактикою стоматологічних проблем та ґрунтовним доглядом за зубами як у дорослих, так й у дітей.

Зручний прийом

Ми приймаємо пацієнтів всіх вікових категорій та намагаємося знайти індивідуальний підхід в лікуванні та спілкуванні до кожного. Особливу увагу приділяємо маленьким пацієнтам. Призначимо Ваш візит на найбільш зручний для Вас час. Якщо Ви відчуваєте біль або у Вас надзвичайна ситуація, ми докладемо усіх зусиль, щоб прийняти Вас негайно.

Відгуки

Відгуки та зауваження нашіх клієнтів

1 (188)IMG_2539
Кві 1, 2020

В “Клініці Дубнової” впроваджені всі необхідні сучасні заходи безпеки

Нагадуємо, що “Клініка Дубнової” працює у режимі карантину, надаючи щодня допомогу пацієнтам з ургентними випадками. Ми впровадили всі необхідні сучасні заходи безпеки...

IMG-2895
Бер 24, 2020

📍Безкоштовна онлайн консультація дитячого стоматолога

🚸Незважаючи на карантин, "Клініка Дубнової для дітей" продовжує піклуватися про здорові зубки малюків та допомагає батькам дізнатися, що треба робити для...

rezhim raboty
Бер 19, 2020

Важлива інформація щодо карантину

Шановні клієнти, Вже 23 роки "Клініка Дубнової "Стоматолог і Я" дбайливо турбується про здоров'я і красу Ваших посмішок. В цей важкий для...

IMG-2732
Бер 13, 2020

Реакція на коронавірус: «Клініка Дубнової» ввела додаткові санітарно-гігієнічні заходи

Важлива інформація щодо карантину: доросла та дитячі клініки працюють у звичайному режимі. Ми піклуємось про ваше здоров’я, тому впровадили додаткові санітарно-гігієнічні...