Ювелірне протезування і реставрація зубів від доктора Тюріна І.С.

You are here:

З 8 по 11 серпня лікар-ортопед (протезист) нашої клініки Тюрін І.С. відвідав курс з художньої реставрації зубів, який відбувся в Полтаві. В рамках курсу учасники спостерігали за роботою лікаря-викладача в клінічному залі з докладними коментарями лікаря про вибір конструкції і технології виконання реставрації, прослухали лекції з авторськими методиками виконання реставрацією із застосуванням біоміметичного принципу, розробленого Сергієм Радлінським, проводили клінічний аналіз актуальних клінічних випадків, дискутували про оптимальні способи вирішення того чи іншого актуального випадку.

Як не існує двох однакових відбитків пальців, так не існує двох абсолютно ідентичних ситуацій в реставрації зубів і протезуванні зубів, тому лікар-протезист повинен не тільки грамотно оцінити кожну конкретну ситуацію, але й визначитися з лікуванням (протезуванням), яке ідеально підійде конкретному пацієнту для вирішення проблеми відсутності або дефектів зубного ряду, виправлення естетичної ситуації, а також відповідатиме його фінансовим можливостям. Й Іван Сергійович вміє це робити блискуче. З відгуками пацієнтів, які лікувалися у Івана Сергійовича можна ознайомитися за посиланням.

«Іван Сергійович – один з небагатьох лікарів, який прийшов в клініку готовим фахівцем, помінявши місце проживання. Лікарволодіє сучасними методиками лікування та протезування, при цьому, не зупиняється на досягнутому і продовжує вчитися, не пропускаючи нових курсів. Досконало володіє англійською та німецькою мовами, що розширює його можливості з навчання та спілкування. Легко знаходить спільну мову та інтереси з пацієнтами та колегами. Я рекомендую Івана Сергійовича тим, хто цінує свій час та прагне досягти результату легко і весело», – Дубнова Л.Ю., Головний лікар«Клініка Дубнової “СТОМАТОЛОГіЯ” .

Записатися на прийом до Івана Сергійовичу можна по телефону (044) 333-49-37.

IMG_5009 IMG_5008

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати