м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Пломби та реставрації

Побачити усі ціни >>

Пряма реставрація зубів

Зовнішній вигляд дуже важливий не тільки для жінки, але й для чоловіка і навіть дитини, адже він підвищує самооцінку, говорить про певний статус людини. Але крім якісного одягу, аксесуарів, доглянутої шкіри, однією з важливих складових презентабельної зовнішності є посмішка. Ви соромитеся щербинки, тріщини на зубі і тому не можете собі дозволити часто посміхатися? Ми легко і швидко вирішимо вашу проблему! Відновленням первісної форми, структури, кольору зубів займається естетична стоматологія, яка використовує для цього різні методики – протезування, мікро-протезування, художню реставрацію зубів (арт – реставрація) … Так що повернути собі гарну білосніжну усмішку сьогодні цілком можливо! Природно, після консультації з компетентним лікарем, який допоможе вибрати найбільш оптимальний для цього метод.

Все частіше, останнім часом, таким оптимальним методом стає художня реставрація зубів (у Києві її можна зробити в нашій Клініці), яка ділиться на непряму реставрацію та пряму. При прямій художньої реставрації зубів стоматолог-естет як моделює і відновлює частини зруйнованого зуба, так й проводить вирівнювання зубного ряду, усуває не надто симпатичні щілини між зубами, коригує колір і форму зубів за допомогою спеціального матеріалу прямо в роті у пацієнта. Звичайно, це дуже копітка робота, що вимагає від стоматолога бути ще трошки художником, і трохи скульптором. В “Клініці Дубнової “СТОМАТОЛОГ і Я “працюють професіонали, які володіють неабиякими знаннями і багатою практикою в галузі естетичної стоматології і дуже відповідально ставляться до своєї роботи. Вони можуть скорегувати довжину зуба (наростивши або укоротивши його), вирівняти поверхню зуба, закрити прогалини між зубами … Причому, щоб заощадити ваш час і гроші, вони намагаються це зробити за одне відвідування! Особливо ретельно фахівці “Клініки Дубнової “СТОМАТОЛОГ і Я “підходять до роботи, коли мова йде про художню реставрацію передніх зубів, які з часом стираються і викликають психологічний дискомфорт, адже завжди помітні при усмішці, пережовуванні їжі, спілкуванні. За допомогою сучасного обладнання, використовуючи технологію пошарового нанесення спеціального матеріалу (при цьому наші лікарі завжди намагаються мінімально зачіпати тканини зуба), лікарі працюють над тим, щоб позбавити вас від наслідків травм, вроджених або придбаних вад. І у них це чудово виходить! У нашій Клініці з кабінету лікаря, який займається художньою реставрацією зубів, виходять задоволені пацієнти, які наблизили свою посмішку до ідеалу, а значить, зробили перший крок на шляху до того, щоб у відповідь на їх посмішку їм посміхнулися удача й успіх.

ДО ДО
ПІСЛЯ ПІСЛЯ

Непряма реставрація зубів

Головна відмінність непрямої реставрації зубів полягає в тому, що в процесі її виконання окрім лікаря, в лікування бере участь ще й зубний технік. Природно, перед тим, як він приступить до роботи, стоматолог проведе з вами певні маніпуляції: підготує зуб, зніме відбитки, над якими і буде чаклувати технік в лабораторії, домагаючись ідеального результату. Для цього при непрямій реставрації зубів, вам доведеться відвідати клініку кілька разів: спочатку для консультації та зняття зліпка, а потім для установки готового виробу (вініру). Але візити ці не затягнуться надовго і будуть приємними, ми обіцяємо!

Фахівці “Клініки Дубнової “СТОМАТОЛОГ і Я “дотримуються прогресивних поглядів і сучасних методів, нерідко рекомендуючи своїм пацієнтам вініри на зуби (їх установка безпечна і практично не має протипоказань). Автором-розробником вінірів є американський доктор Чарльз Пінкус, який розробив їх спеціально для голлівудських зірок, які досі активно користуються даною технологією. А хіба ви не гідні того, щоб навіть перебуваючи в Києві уразити всіх голлівудською посмішкою?

У яких випадках показана реставрація зубів вінірами? Таких чимало:

  • коли потрібно відновити дефекти емалі (вроджені або набуті);
  • виправити відколи на зубах;
  • удосконалити неправильну форму зуба;
  • «освіжити» старі пломби, які потемніли;
  • виправити проміжки між зубами (діастема, трьома);
  • відновити передні зуби, якщо вони стерлися.

Залежно від результатів огляду, фахівці запропонують вам один з видів вінірів на зуби. Неповний вінір – особлива пластинка, яка встановлюється на видиму частину зуба і таким чином приховує його недоліки. Повний вінір – особливий ковпачок, який допомагає не тільки приховати дефекти, а й запобігти руйнуванню зуба. Вінір підібраний? Тепер лікар ще раз переконається наскільки добре на пошкодженому зубі «сидить» пломба, якщо така є. Це дуже важливий етап, оскільки під пломбою з дефектом може почати розвиватися карієс, який доведеться лікувати, попередньо знявши вініри. А вони дуже тендітні (облицювальна пластина товщиною приблизно 0,2 мм)! Та й ваші зуби в результаті піддадуться додатковим маніпуляціям. Навіщо вам це потрібно? .. Ми відповідаємо за якість своїх послуг і намагаємося попередити такі проблеми!

Реставрація зубів вінірами (вони можуть бути порцеляновими, керамічними) в нашій Клініці пройде швидко, безпечно і без неприємних наслідків! Вона допоможе надати зубам естетичний вигляд – ви навряд чи відрізните їх від справжніх зубів, а вже тим більше ваші родичі, друзі або знайомі! Крім іншого, після реставрації зубів вінірами (у Києві, в нашій клініці) ми гарантуємо вам їх довгу службу, міцність і зносостійкість.

Естетичні реставрації (пломби)
Реставрація зуба970 - 1 950 грн.
Художня реставрація2 650 грн.

Побачити усі ціни >>