Кардинальне виправлення прикусу: нові методи та можливості

You are here:

BSCOSO Summer CourseЦими вихідними лікар нашої клініки щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, член Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-максіло-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member, директор ITI Study Club в Україні, А.В. Дубнов взяв участь у спеціалізованому курсі «Прогресивні технології в ортогнатичній хірургії», який відбувся в м. Паланга (Литва).

Доповідачами курсу виступили найкращі фахівці з Бразилії, Іспанії, Італії та Литви. В рамках курсу його учасники вивчали передові технології ортогнатичної хірургії.

Що ж таке ортогнатична хірургія й хто ті люди, які звертаються до Артема Васильовича найчастіше:

1) ортогнатична хірургія дозволяє кардинально виправити неправильний прикус в ситуаціях, коли цього не може зробити ортодонт. Найчастіше мова йде про так звані вроджені особливості розвитку щелеп, наприклад, коли зуби верхньої щелепи сильно виступають над нижніми зубами або навпаки, або, коли людина не може вкусити яблуко, тому що окремі зуби просто не змикаються.

2) але існує безліч інших ситуацій, в яких ортогнатичний хірург може допомогти, а саме: зробити риси обличчя більш жіночними (зробити менш квадратної нижню щелепу, зробити витончену лінію скул, збільшити губи, відкоригувати форму вух і багато іншого, більше прикладів роботи Артема Васильовича за посиланням: http://orthogo.com.ua/)

Сучасна ортогнатична хірургія переслідує єдину мету: домогтися максимального результату за допомогою мінімально інвазивних методів та технік. Цікаво, що всі маніпуляції хірург здійснює виключно в ротовій порожнині через розтин, який не перевищує 2 см, тому слідів від операції просто немає.

Хочете виправити прикус, отримати консультацію пов’язану з вашими зубами, запишіться на консультацію до Дубнова А.В.
Телефон для запису: (044) 333-49-37.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати