Імплантація зубів на відмінно!

You are here:

24 і 25 червня 2017 року в Києві лікар нашої клініки щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, член Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-Максіло-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member, директор ITI Study Club в Україні, А.В. Дубнов провів авторський курс експертного рівня «Мінімально інвазивне імплантологічние лікування».

Курс був адресований хірургам-імплантологам, які прагнуть удосконалити свої теоретичні та практичні знання в сучасних концепціях імплантологічного лікування. Основні акценти Артем Васильович зробив на мікроінвазивних техніках в імплантології, які є його професійною унікальною сильною стороною й завдяки яким лікар користується величезною популярністю у клієнтів, а саме: пластиці м’яких і твердих тканин. Також Дубнов А.В. розглянув виконання маніпуляцій в максимально стислі часові рамки і з меньшою кількістю хірургічних етапів. Традиційно Артем Васильович супроводив свій виступ багатим візуальним фото і відео матеріалом, а також приділив індивідуальну увагу кожному з учасників курсу під час відпрацювання практичних навичок на свинячих щелепах.

Вишенькою на торті курсу стала жива операція по імплантації зубного імплантату, яку майстерно провів Артем Васильович перед учасниками курсу. Під час операції пацієнтові був встановлений дентальний імплантат в естетично важливій ділянці верхньої щелепи з одночасним проведенням пластики м’яких тканин і контурної пластики альвеолярного гребеня.

Записатися на консультацію до Артему Васильовича та отримати детальну консультацію, рекомендації лікаря і детальний план лікування з візуалізацією можна за тел. (044) 333-49-37.

програма курс Дубнова 17.01.17   програма курс Дубнова 17.01.17

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати