Наші лікарі – спікери на симпозіумі з дитячої стоматології

You are here:

5 300x300 - Наші лікарі - спікери на симпозіумі з дитячої стоматологіїНаші лікарі – спікери на симпозіумі з дитячої стоматології в рамках виставки “Експодентал”.

На протязі цілого дня ми ділилися досвідом та обговорювали з учасниками всі аспекти стоматологічного лікування дітей в умовах анестезіологічного забезпечення.

Олег Ковнацький виступив модератором симпозіуму та розказав про особливості, етапи лікування, необхідне обладнання та матеріали для лікування зубів у дітей в умовах анестезіологічного забезпечення.

Принципи безпечного підходу до пацієнта, показання та протипоказання, тривалість лікування висвітлив наш анестезіолог Михайло Варивода.

Дмитро Присяжнюк детально розповів про анестезіологічне обладнання, специфіку огляду пацієнта, вибір медикаментів та інші важливі моменти в роботи анестезіолога у дитячій стоматології.

А Микола Дем’янюк у своєму виступі особливу увагу звернув на тактику вибору девайсів для протекції дихальних шляхів, інфузійну терапію та “Pain Management”.

4 300x300 - Наші лікарі - спікери на симпозіумі з дитячої стоматології2 300x300 - Наші лікарі - спікери на симпозіумі з дитячої стоматології6 300x300 - Наші лікарі - спікери на симпозіумі з дитячої стоматології

Лікування зубів у дітей в умовах медикаментозного сну – це дуже важливий напрямок нашої роботи. Ми постійно вдосконалюємо та ділимося своїм досвідом й знаннями з колегами

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати