Присяжнюк Дмитро Олександрович

Лікар-анестезіолог

Лікар-анестезіолог, спеціалізація «анестезіологія-реаніматологія», «дитяча анестезіологія», член асоціації анестезіологів м.Києва та України.

У 2013 році закінчив навчання у Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця, лікувальний факультет №3

2013-2015 – навчання у інтернатурі НДСЛ «Охматдит», відділення анестезіології;

2013-2015 – інтернатура за спеціальністю “Дитяча анестезіологія”; в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

Ще під час навчання в Медичному університеті почав освоювати практичні навички професії в якості медбрата у відділенні інтенсивної терапії та анестезіології КМКЛ №17

З 2015 р. – лікар-анестезіолог НДСЛ «Охматдит» відділення анестезіології;

2019 р. проходження курсів підвищення кваліфікації та присвоєння другої кваліфікаційної категорії.

Дмитро Олександрович володіє різними видами анестезії, проводить надання анестезіологічного забезпечення пацієнтам в плановому і ургентному порядку, при проведенні хірургічної допомоги різних напрямків та діагностичних заходів, володіє навичками роботи при наданні екстреної допомоги в критичних станах, СЛР, катетеризація периферичних та центральних вен УЗД-навігацією і по анатомічним орієнтирам, методиками регіонарної анестезії. Має великий досвід роботи з неонатологічними пацієнтами та новонародженними з критичною масою тіла, з вродженими та набутими вадами розвитку (ЦНС,  ШКТ, сечовидільної системи, дихальної системи, офтальмологічної патології та інші).

Брав участь в клінічному дослідженні APRICOT:Anaesthesia PRactice In Children Observational Trial під патронатом ESA. Відвідував тренінги ”Граничні стани в педіатрії та дитячій оториноларингології”, Ukrainian Trauma Life Support. Вільний час проводить з сім’єю, любить активний відпочинок на природі та подорожі.

Обрати професію дитячий анестезіолог Дмитро Олександрович вирішив ще під час роботи медбратом у КМКЛ №17, бажаючи допомогти дітям уникнути психологічних травм під час хірургічних втручань, надавати кваліфіковану анестезіологічну допомогу, цим самим мінімізувати ускладнення та захистити маленького пацієнта від операційного стресу.

Відгуки про лікаря

Елена Стрепетова

Огромная благодарность команде клиники! Это невероятная удача, когда попадаешь, вернее, приводишь самого дорогого и абсолютно беззащитного своего ребёночка, к профессионалам! Работа была долгой… Они справились прекрасно! Наилучшие пожелания и благодарность доктору Вячеславу Дмитриевичу Веденееву, без которого мы бы не узнали об этой чудесной клинике! Прекрасному детскому стоматологу Ольге Александровне (нашей тете Оле! Строгой, но очень…

Анна Бохонько

Дуже задоволена лікарями і якістю послуг даної стоматології. Лікуємося тут всією сім’єю. Весь персонал завжди привітний та уважний до клієнтів. Окремо хочу подякувати хірургу Трушу С.А. за видалення «вісімок». Після процедури ні болів, ні температури, ні припухлостей не було. А також, дякую анастезіологу Присяжнюку Д.А., завдяки вашій роботі, можу сказати, що лікування зубів (в моєму випадку – видалення) може бути максимально комфортним для пацієнта. Тепер всім друзям рекомендую, якщо є можливість лікувати зуби в умовах медикаментозного сну, користуватися даною послугою.

Володимир Сидоров

Хочемо поділитись нашими враженнями від лікування зубів нашій дочці. Вперше звернулись в клініку на Коновальця, дитині було цікаво, лікар зумів знайти підхід і вдалося пролікувати два зуба. В наступні візити дитина відмовлялася лікувати зубки, боялася і не відкривала рот. Лікар з асистенткою дуже терпляче вдаються до умовлянь, намагаються переключити увагу, але дитина все одно не давалась. Вирішили змінити лікаря, Лютіков Олександр зумів знайти підхід, провів лікування ще двох зубів. Залишалось пролікувати ще два зубчика, але дочка знову не погоджувалась. Три візити були марними. Нерви батьків здавали. Не допомагали а ні умовляння, обіцянки, мультики та подарунки. Лікар запропонував спробувати лікування під седацією закисем азоту. Дитину оглянув анестезіолог, розказав про варіанти седації, подарував маску, і дав завдання дома тренуватись дихати носом. В призначений день, без всіляких умовлянь, дочка самостійно сіла в крісло, їй одягли назальну маску, і сталось диво – дитина далась абсолютно спокійно пролікувати зубки. Зубна фея Ірина Бурдейна, і анестезіолог Дмитро Присяжнюк, ми вам дуже вдячні. Дитина не спала протягом всього лікування, але була дуже спокійною, зникли страх і тривога, старанно відкривала ротик, і виконувала все що просив лікар. Весь час за станом дитини стежив анестезіолог. Все пройшло гладко, і дитині навіть сподобалось. Протягом всього лікування лікарі намагаються знайти підхід до дитини. Лікарі відповідальні, професійні і дуже терплячі. Ви всі професіонали своєї справи. Дякуємо. Всім рекомендуємо, в цій клініці знайдуть підхід до вашої дитини, навіть в самих складних випадках!

Igor Lipin

Очень и очень рекомендую детскую стоматологию! Мы в восторге! Доктора профессионалы своего дела и отличные люди. Особая благодарность анестезиологу Дмитрию. Перед операцией пластики уздечки внимательно изучил историю ребенка и нашел подход к нему. Весь процесс прошел просто замечательно. Ещё раз огромное спасибо!!!

M Primesteel

Щиро дякую лікарям, які лікували та допомагали сину. Швидко та професійно. Докладні консультації та підготовка, повна інформація батькам, комфорт та ввічливе ставлення. Дякуємо за об’ємну та кропітку роботу Осипа Ганні Артемівні, піклування та міцний сон Присяжнюк Дмитру Олександровичу та всій команді помічників. Загалом проведено 22 пункти роботи, дитині 7 років, час анестезіологічного забезпечення 2 години. Наші найкраші побажання та рекомендації!

Матвій Малішевський

Дякуємо Шафеті Олегу Борисовичу та анестезіологу Присяжнику Дмитру Олександровичу за чудово виконану роботу. Турботу та чуйність до дитини. Дуже дякуємо! Велике дякую за те, що лікарі зробили все можливе, щоб я легко пережив втрату певних зубів!!!

Юлия

Вся семья Поповых, в особенности Аринка, хотим поблагодарить всю команду клиники Дубновой за обновленные красивые зубки! Благодаря всей команде специалистов и в частности врачу-стоматологу Абраамян Вардуи Бабкениевне Аринка перестала закусывать щёчки и теперь без боли ест любимые блюда, а с “лёгкой руки” анастезиолога Присажнюка Дмитрия Александровича этот неприятный процес, длиною в 4 часа, прошел незаметно и наши переживания были нивелированы. Спасибо Вам большое за профессионализм, оперативность, слаженность работы (ребенку за 4 часа поставили 6 коронок, 4 зуба покрыли фотополимерной пломбой и 2 пришлось удалить) Спасибо Дмитрию Александровичу за доступность информации, за то, что держал нас в курсе на протяжении 4 часов наркоза (для родителей это очень важно) и за то, что был всегда на связи после. Очень рады, что решились и доверились клинике Дубновой.

Анна Чернюк

Хочу поблагодарить, профессионалов своего дела: анестезиолога 💉 Присяжнюк Дмитрия Александровича🥰 и зубную фею 🦷 Рычик Ольгу Александровну🥰 за пролеченные зубки нашей принцессе👑 в условиях медикаментозного сна😴. Все было на высшем уровне, не зря ехали к Вам из города Черкасс 🚘 ! Девочкам👱‍♀️👱‍♀️👱‍♀️ с рецепшена , отдельная благодарность за внимательность и четкую работу!♥️♥️♥️