Присяжнюк Дмитро Олександрович

Лікар-анестезіолог

prisjazhnjuk dmitrii aleksandrovich 738x1024 - Присяжнюк Дмитро Олександрович

Лікар-анестезіолог, спеціалізація «анестезіологія-реаніматологія», «дитяча анестезіологія», член асоціації анестезіологів м.Києва та України.

У 2013 році закінчив навчання у Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця, лікувальний факультет №3

2013-2015 – навчання у інтернатурі НДСЛ «Охматдит», відділення анестезіології;

2013-2015 – інтернатура за спеціальністю “Дитяча анестезіологія”; в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

Ще під час навчання в Медичному університеті почав освоювати практичні навички професії в якості медбрата у відділенні інтенсивної терапії та анестезіології КМКЛ №17

З 2015 р. – лікар-анестезіолог НДСЛ «Охматдит» відділення анестезіології;

2019 р. проходження курсів підвищення кваліфікації та присвоєння другої кваліфікаційної категорії.

Дмитро Олександрович володіє різними видами анестезії, проводить надання анестезіологічного забезпечення пацієнтам в плановому і ургентному порядку, при проведенні хірургічної допомоги різних напрямків та діагностичних заходів, володіє навичками роботи при наданні екстреної допомоги в критичних станах, СЛР, катетеризація периферичних та центральних вен УЗД-навігацією і по анатомічним орієнтирам, методиками регіонарної анестезії. Має великий досвід роботи з неонатологічними пацієнтами та новонародженними з критичною масою тіла, з вродженими та набутими вадами розвитку (ЦНС,  ШКТ, сечовидільної системи, дихальної системи, офтальмологічної патології та інші).

Брав участь в клінічному дослідженні APRICOT:Anaesthesia PRactice In Children Observational Trial під патронатом ESA. Відвідував тренінги ”Граничні стани в педіатрії та дитячій оториноларингології”, Ukrainian Trauma Life Support. Вільний час проводить з сім’єю, любить активний відпочинок на природі та подорожі.

Обрати професію дитячий анестезіолог Дмитро Олександрович вирішив ще під час роботи медбратом у КМКЛ №17, бажаючи допомогти дітям уникнути психологічних травм під час хірургічних втручань, надавати кваліфіковану анестезіологічну допомогу, цим самим мінімізувати ускладнення та захистити маленького пацієнта від операційного стресу.

Відгуки про лікаря

Юлия

Вся семья Поповых, в особенности Аринка, хотим поблагодарить всю команду клиники Дубновой за обновленные красивые зубки! Благодаря всей команде специалистов и в частности врачу-стоматологу Абраамян Вардуи Бабкениевне Аринка перестала закусывать щёчки и теперь без боли ест любимые блюда, а с “лёгкой руки” анастезиолога Присажнюка Дмитрия Александровича этот неприятный процес, длиною в 4 часа, прошел незаметно и наши переживания были нивелированы. Спасибо Вам большое за профессионализм, оперативность, слаженность работы (ребенку за 4 часа поставили 6 коронок, 4 зуба покрыли фотополимерной пломбой и 2 пришлось удалить) Спасибо Дмитрию Александровичу за доступность информации, за то, что держал нас в курсе на протяжении 4 часов наркоза (для родителей это очень важно) и за то, что был всегда на связи после. Очень рады, что решились и доверились клинике Дубновой.

Анна Чернюк

Хочу поблагодарить, профессионалов своего дела: анестезиолога 💉 Присяжнюк Дмитрия Александровича🥰 и зубную фею 🦷 Рычик Ольгу Александровну🥰 за пролеченные зубки нашей принцессе👑 в условиях медикаментозного сна😴. Все было на высшем уровне, не зря ехали к Вам из города Черкасс 🚘 ! Девочкам👱‍♀️👱‍♀️👱‍♀️ с рецепшена , отдельная благодарность за внимательность и четкую работу!♥️♥️♥️