Ковнацький Олег Леонідович

Головний лікар Клініки Дубнової для дітей, дитячий стоматолог

dok 2 - Ковнацький Олег Леонідович

Лікар дитячий стоматолог. Член Асоціації стоматологів України та Асоціації профілактичної і дитячої стоматології України. Голова дитячого стоматологічного відділення клініки

У 2008 році закінчив із відзнакою стоматологічний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Занесений до «Книги Пошани» університету.

2008-2010 рр. – інтернатура на базі відділення дитячої стоматології Стоматологічного медичного центру Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Співробітник кафедри дитячої стоматології і профілактики стоматологічних захворювань Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2010 р. – спеціалізація з дитячої стоматології.

2010-2012 рр. –  лікар-дитячий стоматолог відділення дитячої стоматології Стоматологічного медичного центру Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Співробітник кафедри дитячої стоматології і профілактики стоматологічних захворювань Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2012-2015 рр. – лікар – дитячий стоматолог у клініці “Центр сучасної дитячої стоматології “Кідс Дентал”. Лікар-стоматолог клініки “АБС-Медікал”.

Із початку 2015 року веде стоматологічний прийом діточок у “Клініці Дубнової “Стоматолог і я”.

З серпня 2016 р. – голова дитячого відділення “Клініки Дубнової “Стоматологія”.

Коло професійних інтересів охоплює дитячу та естетичну стоматологію, стоматологічні втручання з використанням медикаментозного сну.

Ґрунтовну базову підготовку з дитячої стоматології, отриману під безпосереднім керівництвом талановитого лікаря і науковця д.м.н. Наталії Василівни Біденко, активно поглиблює та розвиває участю в спеціалізованих заходах.

Автор популярних статей на стоматологічну тематику, понад 15 публікацій у спеціалізованих виданнях, двох патентів на винахід, учасник українських і міжнародних симпозіумів та конференцій. Вільно володіє англійською.

Бере участь у телевізійних і радіопередачах, присвячених питанням дитячої стоматології та профілактики стоматологічних захворювань у дітей.

Вільний час присвячує коханій дружині та вихованню трьох маленьких принцес і двох синів. Доктор веде професійну сторінку в інстаграм https://www.instagram.com/kovnatskyioleg/

Портфоліо робіт

Карієс молочного зуба. Ваня, 5 років, м Київ

Початкова ситуація: на прийомі у дитячого стоматолога виявлені каріозні порожнини двох нижніх кутніх зубів ліворуч. portfolio kovnackii 1 200x300 - Ковнацький Олег Леонідович Оцінка ситуації: для визначення глибини каріозних порожнин було зроблено прицільний радіовізіографічний знімок, який показав, що порожнина глибока. portfolio kovnackii 2 300x218 - Ковнацький Олег Леонідович Проведене лікування: 1) враховуючи глибину каріозного ураження, була зроблена місцева анестезія (аби зробити лікування безболісним та максимально комфортним для малюка). 2) вдягнений кофердам (який робить роботу безпечнішою для дитини, а результат лікування більш прогнозованим і довговічним). 3) каріозні порожнини були відпрепаровані (повністю видалені каріозні ураження). portfolio kovnackii 3 291x300 - Ковнацький Олег Леонідович 4) зубчик повністю відновлений (реставрований) довговічним і міцним фотополімерним матеріалом. portfolio kovnackii 4 - Ковнацький Олег Леонідович Результат: загальна тривалість лікування склала 45 хвилин, у якості помічника – улюблений мультфільм “Пожежник Сем”, обраний подарунок – маленький гелікоптер. portfolio kovnackii 5 244x300 - Ковнацький Олег Леонідович

Сертифікати

sertifikat podilchuk 768x1214 - Ковнацький Олег Леонідович15 вересня, 2017, м Київ

Відгуки про лікаря

na.ta.ri

Хочу написать слова благодарности клинике Дубновой @dubnovakidsdent , в частности доктору Ковнацкому и команде анестезиологов за лечение зубиков нашему малышу Сережке 🙂
IMG-5392

Вікторія Калинська

Сьогодні мали можливість потрапити на прийом до лікаря Гладченко А.А.
Велике спасибі за змістовну консультацію, теплий прийом і хороше відношення, як до маленьких пацієнтів, так і до батьків
Також, хочеться окремо подякувати дівчатам на рецепції за доброзичливу атмосферу і, зокрема, Ковнацькому О.Л.
otzyv-fb3

Мама Євангеліни

Дуже вдячні за гарне сімнейне обслуговування та чудовий професійний колектив. Ковнадський та команда дякуємо за турботу та увагу до дитини.
Дякую. До зустрічі.
28-09-18

Маріанна

В захопленні від дитячого лікаря Олега Леонідовича! Надзвичайно уважний до потреб пацієнтів і їх батьків. Дуже детально все пояснює, навіть по кілька разів, якщо потрібно. Син 3 роки навіть не помітив, коли йому знімали наліт. Дуже дякую лікарю за професіоналізм та надзвичайні особистісні якості! Дуже приємно віддавати дитину в такі руки.
Окреме дякуємо за чудову дитячу кімнату.
Було б взагалі мега чудово, якби був вибір мови мультиків. Наразі лише російською.

родина Іващенко Аліси

Шановні працівники клініки Дубнової “СТОМАТОЛОГіЯ”, вітаємо вас із професійним святом – Міжнародним днем стоматолога.
Особливі слова подяки та вітання передаємо лікарю Ковнацькому Олегу Леонідовичу.
Бажаємо миру, радості, здоров”я, задоволення від роботи, родинного затишку.
З повагою
родина Іващенко Аліси

Софія Я.

Величезна подяка лікарю Ковнацькому О.Л.!
Неймовірний підхід до діток, професійність та чуйність. Мабуть, це один лікар, до якого дитина йде на прийом з задоволенням!
10_29

Шемюг Андрій

Надзвичайно радий, що в мене вже нема цього зуба. Дякую, Олегу Леонидовичу.
10_22

Н.Г. Вілько

Надзвичайно вдячні Ковнацкому Олегу Леонідовичу, що зумів перетворити похід до стоматолога для дитини на справжнє свято!!!
Вона щораз з нетерпінням чекає зустрічи з Олегом Леонідовичем))
Дуже вдячні !!! І рекомендуємо всім діткам!!!
10_8

Андрій

Дякую від Андрій
Щіро дякуємо Олегу Леонідовічу за професіоналізм як лікаря стоматолога, так і психолога!!!
10_4

Загрузить ещё