Як навчаються лікарі-стоматологи?

You are here:

Багато хто цікавиться тим як навчаються лікарі-стоматологи. Відкриємо завісу таємничості і не просто розповімо, а й покажемо вам, як проходить процес навчання стоматологів.

Так, лікарі нашої клініки Волінська Т.Б., Тюрін І.С. та Костура К.І. 20-24.02.2017 року вирушили в Ліхтенштейн, де знаходиться International Center of Dental Education Ivoclar Vivadent (Міжнародний центр стоматологічного навчання Ivoclar Vivadent) для участі у спеціалізованому курсі, присвяченому прямим та непрямим естетичним реставраціям зубів.

Міжнародний центр стоматологічного навчання Ivoclar Vivadent має унікальне навчальне обладнання та оснащений за останнім словом стоматологічної техніки, що дає можливість його студентам не просто дізнаватися, але й випробувати на практиці стоматологічні новинки. Таким чином, перш, ніж здійснити ту чи іншу маніпуляцію на пацієнті, лікарі багаторазово відпрацьовують її на муляжах та спеціальних моделях.

Наші лікарі регулярно проходять різнопланове профільне навчання, що дає нам можливість бути завжди на передовій стоматологічних досягнень і надавати нашим клієнтам високоякісні послуги.

IMG_4267

Костура К.І. – відпрацювання на моделі

IMG_4268

Наші лікарі (зліва направо): Тюрін І.С., Волинська Т.Б. та Костура К.І.

IMG_4269

Тюрін І.С. – Відпрацювання маніпуляцій на моделі

IMG_4270

Тюрін І.С., Волинська Т.Б.,Костура К.І. і їх безмовний, але дуже корисний друг 🙂

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати