м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Костура Костянтин Ігорович

ByNatalka

kosturaЛікар-стоматолог

У 2014 році закінчив стоматологічний факультет Київського медичного університету УАНМ.

2014 - 2016 рр. - інтернатура по загальній стоматології на базі університету.

У 2015 році приєднався до колективу «Клініка Дубнової «Стоматолог і Я» спочатку як інтерн, а з 2016 року веде самостійний прийом.

Є членом та лектором освітнього клубу "FSC", бере активну участь у дискусійних клубах, професійних конгресах і конференціях, практичних майстер-класах, постійно підвищуючи свій професійний рівень й удосконалюючи майстерність.

Сфера професійних інтересів - адгезивна стоматологія, естетичне протезування, протезування на імплантатах, функціональна реабілітація зубо-щелепної системи. Вільно розмовляє англійською.

Вільний час полюбляє проводити з друзями і близькими.

Портфолио робіт (фото звіт) стоматолога Костури К.І.

Імплантація центрального різця

Чоловік звернувся у Стоматологічну клініку Дубнової із травмою зуба, а саме з травматичним переламом кореня центрального різця (11-го зуба). Перелам виявився фатальним, тому корінь зуба довелося видалити. Хірургом-імплантологом була проведена рання ендоосальна імплантація зубним імплантом Megagen (через шість тижнів після видалення) разом із м’якотканинною пластикою. Наступні три місяці пацієнт ходив з адгезивною лігатурною реставрацією (це суперсучасна пломба з фотополімеру, що тримається завдяки скловолоконній стрічці на піднебінній поверхні зубів), прикріпленою до сусідніх двох зубів без їх обробки. За три місяці була проведена повна санація ротової порожнини пацієнта (лікування гінгівіту, пародонтиту, лікування карієсу та його ускладнень, повне усунення хронічної інфекції в ротовій порожнині). Через три місяці була виготовлена ​​і встановлена ​​тимчасова коронка на зубному імпланті. Водночас пацієнта клініки навчили доглядати за коронкою на імпланті, що дуже важливо для її довгострокового використання.

У подальшому лікар реставрував (запломбував) передні п’ять зубів за допомогою естетичного фотополімерного композиту. Була також виготовлена ​​цирконієва коронка на імпланті для заміщення тимчасової коронки.

На фото «Після» ви можете оцінити зовнішній вигляд цирконієвої коронки безпосередньо в момент її встановлення.

 

Посилання на цю історію: www.stomatologia.com.ua/uk/kostura-kostyantin-igorovich.html#data-history=1

Реставрація переднього зуба

Чоловік звернувся у Стоматологічну клініку Дубнової по швидку допомогу з травмою зуба. У пацієнта діагностували перелам коронки центрального різця (11-го зуба). Через оголення нерва внаслідок травми лікар екстрено провів ендодонтичне лікування (лікування зубного каналу) і реставрацію (відновлення коронкової частини) зуба естетичним фотополімерним композитом для довгострокової естетичної та функціональної реабілітації пацієнта з перспективою подальшого виготовлення суцільнокерамічної коронки. Через два тижні здійснили корекцію реставрації, щоб досягти більшої відповідності формі й розміру сусіднього зуба.

 

Слайд3

На фотографії «Після» ви можете оцінити зовнішній вигляд пролікованого й відреставрованого зуба через тиждень після корекції, коли зуб наситився вологою.

 

Посилання на цю історію: www.stomatologia.com.ua/uk/kostura-kostyantin-igorovich.html#data-history=2

Реставрація коронки зуба

Жінка звернулася в стоматологічну  Клініку Дубнової по швидку допомогу із травматичним переламом коронки зуба верхньої щелепи зліва (21-го зуба). Була проведена реставрація (відновлення коронкової частини) зуба естетичним фотополімерним композитом для довгострокової естетичної та функціональної реабілітації пацієнтки з перспективою подальшого ортодонтичного лікування. Від подальшої корекції пацієнтка відмовилася, оскільки була задоволена отриманим результатом.

 

Слайд4

На фото «Після» представлено результат реставрації ушкодженого зуба через тиждень після його відновлення.

 

Посилання на цю історію: www.stomatologia.com.ua/uk/kostura-kostyantin-igorovich.html#data-history=3

Лікування контактного карієса (пломби)

Чоловік звернувся у Стоматологічну клініку Дубнової з метою санації (усунення вогнищ інфекції та відновлення нормального функціонування зубощелепної системи). Клінічний огляд виявив карієс на дальній контактній (дистальній) стінці першого моляра (16-го зуба), корені якого було проліковано кілька років тому в іншій клініці. Проаналізувавши результати комп'ютерної томографії, що засвідчила відсутність ендодонтичної патології, лікар вирішив відновити зуб фотополімерним матеріалом без переліковування зубного каналу.

Слайд5 Слайд6

Зуб відновлений за одне відвідування. Знімок «Після» зроблено одразу по закінченні лікування в клініці.

 

Посилання на цю історію: www.stomatologia.com.ua/uk/kostura-kostyantin-igorovich.html#data-history=4

Лікування контактного карієса (пломби)

Жінка звернулась у Стоматологічну клініку Дубнової з метою санації (усунення вогнищ інфекції та відновлення нормального функціонування зубощелепної системи). Клінічний огляд і серія рентгенівських знімків виявили карієс зубів нижньої щелепи справа (46-го й 47-го зубів) на контактних поверхнях. Під місцевою анестезією та з використанням системи ізоляції робочого поля кофердам зуби відновили (запломбували) естетичним фотополімерним матеріалом.

Слайд7

На фото «Після» ви можете оцінити результат через шість тижнів після реставрації. 

 

Посилання на цю історію: www.stomatologia.com.ua/uk/kostura-kostyantin-igorovich.html#data-history=5

Лікування стертості зубів (реставрація)

Жінка звернулась у Стоматологічну клініку Дубнової зі скаргою на стертість передніх зубів. У ході клінічного огляду була виявлена генералізована стертість зубів (прогресуючий процес убутку твердих тканин зубів із переходом емалево-дентинного кордону, що супроводжується комплексом змін естетичного, функціонального й морфологічного характеру в зубних і навколозубних тканинах, жувальних м'язах і скронево-нижньощелепних суглобах). Лікар клініки запропонував план повної функціональної й естетичної реабілітації прикусу. Через низку обставин повну реабілітацію відклали. Щоб вирішити естетичне питання, лікар реставрував чотири передні зуби верхньої щелепи й відновив кликову напрямну за допомогою естетичного фотополімерного матеріалу.

Слайд8

На фото «Після» ви можете оцінити результат через два тижні. Реставрація проведена без обробки зубів.

 

Посилання на цю історію: www.stomatologia.com.ua/uk/kostura-kostyantin-igorovich.html#data-history=6

Двухетапна імплантація Straumann

Жінка звернулась у Стоматологічну клініку Дубнової на етапі ортодонтичного лікування в іншому закладі. У нашій клініці була виявлена ​​первинна адентія (відсутність зачатків) бічних різців верхньої щелепи (12-го та 22-го зуба) і збереження молочного бічного різця (62-го зуба). Хірургом-імплантологом Стоматологічної клініки Дубнової була проведена двоетапна відстрочена ендоосальна імплантація зубним імплантом Straumann у ділянці 12-го зуба. Ортодонтичне лікування завершили також у нашій клініці. Після періоду ретенції (три місяці з часу ортодонтичного лікування) здійснили естетичне відновлення шести передніх зубів верхньої щелепи: виготовили п’ять керамічних вінірів й одну суцільнокерамічну коронку на імпланті.

Слайд9

На фото «Після» ви можете оцінити результат лікування через шість місяців після встановлення керамічних вінірів.

 

Посилання на цю історію: www.stomatologia.com.ua/uk/kostura-kostyantin-igorovich.html#data-history=7

Лікування потемнілого зуба

Чоловік звернувся у Стоматологічну клініку Дубнової з метою естетичної реабілітації. Аналіз результатів комп'ютерної томографії допоміг з’ясувати причину зміни кольору (дисколориту) зуба верхньої щелепи зліва (21-го зуба). Причиною виявилося запалення верхівки сусіднього, 22-го зуба, причому обсяг запалення був такий великий, що нерв у 21-му зубі перестав функціонувати. Стоматолог зняв коронку й перелікував кореневий канал 22-го зуба, здійснив первинне лікування каналу (ендодонтичне лікування) 21-го зуба, а шість верхніх передніх зубів відновив за допомогою керамічної реставрації (вінірів і повних коронок) із відновленням функціональності зубного ряду.

Слайд10

На фото «Після» представлено результат після зняття надлишків матеріалу для фіксації вінірів.

 

Посилання на цю історію: www.stomatologia.com.ua/uk/kostura-kostyantin-igorovich.html#data-history=8

Лікування пульпіту

Жінка звернулась у Стоматологічну клініку Дубнової зі скаргою на нічні болі в молярі нижньої щелепи (46-му зубі). Був поставлений діагноз «пульпіт» (запалення внутрішніх тканин зуба – пульпи). Після лікування кореневих каналів і з метою довгострокового відновлення зуба лікар вирішив виготовити керамічну накладку.

Слайд11

Фото «Після» зроблене одразу після фіксації накладки.

 

Посилання на цю історію: www.stomatologia.com.ua/uk/kostura-kostyantin-igorovich.html#data-history=9

Протезування на імплантах Straumann

Чоловік звернувся у Стоматологічну клініку Дубнової з метою повної реабілітації жувального органу. Через значний обсяг карієсу всіх зубів і пародонтит середнього ступеня тяжкості хірург-імплантолог вирішив видалити корені зубів, що лишилися, встановити чотири імпланти у верхню та шість імплантів у нижню щелепу. Безпосередньо після встановлення зубних імплантів Straumann виготовили та встановили тимчасові конструкції, які через три та шість місяців замінили постійними металокомпозитними незнімними реставраціями на кшталт torronto-bridge.

Слайд12

 

Посилання на цю історію: www.stomatologia.com.ua/uk/kostura-kostyantin-igorovich.html#data-history=10

Лікування карієсу 

Чоловік звернувся у Стоматологічну клініку Дубнової з метою санації (усунення вогнищ інфекції та відновлення нормального функціонування зубощелепної системи). У ході клінічного огляду й завдяки серії прицільних знімків лікар виявив карієс на контактній поверхні моляра нижньої щелепи (47-го зуба). Під місцевою анестезією із застосуванням системи ізоляції кофердам 46-й зуб був запломбований композитним фотополімерним матеріалом. А оскільки лікар діагностував також запалення верхівки зуба, пацієнта направили до лікаря-ендодонта для переліковування зубних каналів перед подальшим відновленням зуба.

Слайд13

 

Посилання на цю історію: www.stomatologia.com.ua/uk/kostura-kostyantin-igorovich.html#data-history=11

Вініри

Жінка звернулась у Стоматологічну клініку Дубнової з метою реабілітації посмішки. У ході клінічного огляду під старими фотополімерними пломбами (реставраціями) лікар-стоматолог виявив карієс і значну кількість зубного нальоту. Для довгострокового відновлення вирішили після видалення старої реставрації встановити керамічні вініри на десять верхніх і нижніх передніх зубів (саме стільки зубів потрапляли в зону посмішки).

Слайд14

Фото «Після» зроблене на контрольному огляді в лікаря-стоматолога за тиждень після фіксації вінірів.

 

Посилання на цю історію: www.stomatologia.com.ua/uk/kostura-kostyantin-igorovich.html#data-history=12