Лікування каналів у нас на висоті

You are here:

podilchuk_portr08.02.2017 в Києві відбувся Ендодонтичний симпозіум УЕА. У секції «Клінічна ендодонтія» з доповіддю виступив лікар-ендодонтист нашої клініки Подильчук Д.В. з доповіддю «Інструментація в ендодонтії».

Не секрет, що якісно пролікованізубні каналів – сильний фундамент та запорука доброго протезування й відмінного самопочуття пацієнта. Розуміючи і повністю підтримуючи даний постулат в нашій клініці ендодонтичне лікування (лікування каналів) на висоті. Так, з 2010 року лікування каналів в нашій клініці ведеться виключно під мікроскопом. Використання мікроскопа дає можливість лікарю-ендодонтисту знайти всі канали і якісно їх пролікувати. А ще, Денис Вікторович Подільчук – справжній майстер своєї справи. Недарма лікарі-стоматологи з усього Києва (і не тільки) направляють до нього своїх пацієнтів для лікування та переліковування каналів.

Якщо вам належить лікування або переліковування каналів, ласкаво просимо в нашу клініку. Записатися на прийом до Д.В. Подильчука або до іншого лікаря-ендодонтиста можна за тел. (044) 333-49-37.

На фото (зліва направо): Подильчук Д.В., Угрин М.М. та Кулигин О.Б. під час симпозіума

Симпозиум УЭА_Полильчук

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати