Синергія бізнесу і мистецтва в стоматології

You are here:

Лікарі-протезисти (ортопеди) нашої клініки взяли участь в семінарі, організованому компанією 3М Україна “Синергія бізнесу і мистецтва в стоматології» за участю Оскара Гонсалеса Мартіна і Альберта Ванінга, який відбувся 03 лютого 2017 року Києві.

Одним з важливих питань, яке порушувалося на семінарі, було питання про стереотипі комплексного відновлення зубів і альтернативних підходах. Адже в останні роки була здійснена революція у реставраційних матеріалах і протоколах лікування, яка відбилася, перш за все, на комплекснім способі реабілітації пацієнтів. Що ж це за стереотип і чому так важливо подолати його?

Отзыв ТюринуМатеріали, методи і техніки реставрації та відновлення зубного ряду зробили гігантського стрибок у розвитку і цей факт неможливо ігнорувати, пропонуючи пацієнтам варіанти протезування та реставрації їх зубів. Клієнти хочуть розуміти весь спектр можливих альтернатив відновлення їх зубного ряду (протезування). І це зрозуміло, адже будь-яка людина хоче отримати найкращий результат, але при цьому, мінімізувати свої фінансові, тимчасові і емоційні витрати.

Наші підходи в протезуванні повністю слідують світовим тенденціям реставраційної терапії, прагнучи в першу чергу забезпечити малу інвазивність всіх маніпуляцій і використовувати новітні матеріали, які доступні для реставраційного лікування. Ми пишаємося нашими фахівцями лікарями-протезистами і щиро радіємо вашим відгукам про нашу роботу.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати