Відмінний результат імплантації зубів = правильне лікування + система імплантації + навички лікаря

You are here:

Отличный результат имплантации_формула3Відмінний результат імплантація зубів залежить від правильного плану лікування, самої системи імплантації, але, перш за все, від навичок лікаря в роботі з нею. Мануальні навички лікаря при імплантації зубів – ключовий фактор. Постановці рук при імплантації лікар – імплантолог, щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург нашої клініки Дубнов А.В. приділяє першочергову увагу під час базового курсу по імплантації Straumann «Хірургічні особливості роботи з дентальної системою імплантів Straumann BTL / TL / BL». Саме цей курс відбувся у Дніпрі 3-4.08.2018.

В рамках курсу Артем Васильович познайомив лікарів з протоколом установки зубних імплантів за допомогою системи Straumann. Традиційно виступи імплантолога Дубнова А.В. супроводжуються демонстрацією фото та відео матеріалів з власної практики та практики колег з детальним аналізом випадків та відпрацюванням мануальних навичок лікарями – учасниками курсу.

А пацієнти Артема Васильовича незмінно дякують йому за легку руку, неймовірно позитивний настрій і контакт під час лікування і за чудовий результат.

Отличный результат имплантации_формула Отличный результат имплантации_формула1

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати