Стандартні коронки у дитячій стоматології – авторський семінар Ковнацького О.Л.

You are here:

▒РЮМДЮПМШЕ ЙНПНМ ки_Ковнацкий

16 липня 2018 року дитячий стоматог, голова дитячого відділення нашої клініки Ковнацький О.Л. провів у Києві унікальний семінар на тему «ЕСТЕТИЧНІ ТА МЕТАЛЕВІ СТАНДАРТНІ КОРОНКИ В ДИТЯЧІЙ СТОМАТОЛОГІЇ».

Програма включала теоретичну частину з живою відеодемострацією під час якої Олег Леонідович розповів про типи коронок (металеві та естетичні), показання та протипоказання до їх встановлення, переваги коронок перед пломбами та реставраціями, використання металевих та естетичних стандартних коронок
та показав на педодонтичному фантомі правила їх встановлення. Під час практичної частини учасники під керівництвом дитячого стоматолога Ковнацького О.Л. відпрацьовували техніки встановлення коронок. При цьому, метою Олега Леонідовича було впевнитися у тому, щоб кожен учасник семінару міг встановити естетичну коронку так само швидко, як зробити фотополімерну реставрацію тимчасового зуба, а металеву коронку – вдвічі швидше!

▒РЮМДЮПМШЕ ЙНПНМЙ и_Ковнацкий_2«Колеги, Ви готові до нового, цікавого та корисного?! Довго ішов до цього: шукав обладнання, необхідні матеріали та і, власне, КОРОНКИ для тимчасових зубів. Тільки Богові, моїй сім’ї та близьким колегам відомо скільки часу, зусиль та нервів моїх та їхніх знадобилось для того, аби це стало можливим! І я вдячний їм, що все те витримали! Але то емоції, а, якщо предметно, то запрошую бажаючих приєднатися до великого майстер-класу по використанню стандартних коронок в дитячій стоматології. Чим він великий і що ж там буде відбуватися? Перш за все, Великий для мене за кількістю вкладених зусиль, а по-друге, тим, що планую поділитись всім, що маю по темі та готую насичену практичну частину», – поділився у мережі Фейсбук Олег Леонідович. 

Зовсім незабаром (20 та 21 липня) дитячі лікарі зі Львова, а 13 серпня – з Одеси зможуть відвідати цей семінар у своєму місті.

А записатися на прийом до одного із найкращих дитячих стоматологів Києва Олега Леонідовича Ковнацького можна за тел. (044) 333-49-37.

▒РЮМДЮПМШЕ ЙНПНМЙ и_Ковнацкий_7 ▒РЮМДЮПМШЕ ЙНПНМЙ и_Ковнацкий_6 ▒РЮМДЮПМШЕ ЙНПНМЙ и_Ковнацкий_5 ▒РЮМДЮПМШЕ ЙНПНМЙ и_Ковнацкий_4 ▒РЮМДЮПМШЕ ЙНПНМЙ и_Ковнацкий_3▒РЮМДЮПМШЕ ЙНПНМЙ и_Ковнацкий_1

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати