InSpe OpenAir – подія, що об’єднує стоматологів

You are here:

InSpe_Open Air_2018-3Другий рік поспіль компанія InSpe зібрала стоматологів в рамках події InSpe Open Air. Цього року у програмі професійного навчання та обміну досвідом прийняли участи одразу два спеціалісти нашої клініки: щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург Дубнов А.В. та зубний технік та лідер професійної думки Straumann Лудан Т.А.

Артем Васильович виступав тричі. Його перший виступ був присвячений тонким імплантатам, віддаленим результатам та аналізу довготермінових кейсів, у другому виступі він адресував мінінвазивні техніки, розтини та шви, а третій виступ присвятив естетичним процедурам на обличчі у якості доповнення стоматологічного лікування.

Тамара Андріївна провела два майстер-класи по способах  з’єднання платформи Variobase з ортопедичними конструкціями.

Однією із гарячих тем були зубні (або дентальні) імпланти й недарма, адже все більше людей обираюсь саме їх для відновлення посмішки та повноцінних функцій жування. Цікаво, що, якщо хірург-імплантолог Дубнов А.В. майстерно підбирає та встановлює зубні (дентальні) імпланти (розпочинає роботу), то Лудан Т.А. цю роботу завершую виготовляючи коронки та різноманітні конструкції, які будуть одягнути або закріплені на імпланти. Від злагодженої роботи хірурга-імплантолога, стоматолога-протезиста (ортопеда) та зубного техніка залежить результат, функціональність та строк служби усієї конструкції. У нашій клініці усі лікарі працюють злагоджено у команді, а переваги від такої роботи отримують наші клієнти у вигляді зубів, які неможливо відрізнити від власних та вдоволених посмішок.

Для запису на прийом до наших стоматологів телефонуйте (044) 333-49-37.

InSpe_Open Air_2018-2

Дубнов А.В. аід час виступу

InSpe_Open Air_2018-1

Лудан Т.А. – робочий момент (обмірковування результатів з постачальником)

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати