Вчимо та лікуємо виключно те, що потрібно саме Вам!

You are here:

02.02.18 в дитячому відділенні клініки Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» відбувся черговий індивідуальний курс “Дитяча стоматологія від А до Я”, який традиційно готує та веде голова дитячого відділення нашої клініки, дитячий лікар-стоматолог Ковнацький О.Л.

Цього разу курс виявився особливим: завдяки участі лікаря з Туреччини Yuliya Karakoyun він став міжнародним! А прекрасний лікар зі Львова Ліана Шульган  допомогла зробити його ще й цікаво-дискусійним. П’ять теоретичних годин ми присвятили питанням знеболення у дитячій стоматології, ізоляції зубів, роботі в умовах медикаментозного сну, особливостям лікування дитячого карієсу, пульпітів та періодонтитів у дітей, відновленню твердих тканин за допомогою стандартних коронок. Були розглянуті саме ці питання, оскільки після реєстрації на індивідуальний курс лікар заповнює спеціальну електронну анкету, де вказує питання, які його найбільше цікавлять. Відповідно до цього й формується та індивідуалізується програма та матеріали курса.

Ми дуже вдячні лікарям за такий жвавий інтерес до дитячої стоматології, цікаве обговорення та сподіваємось, що отримані знання та вміння допоможуть удосконалити стоматологічну роботу з дітьми та зробити її більш приємною, цікавою та ефективною, як з позиції лікаря, так і маленьких пацієнтів.

До нових зустрічей!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати