Наші фахівці на виставці «МЕДВІН: Експостомат»

You are here:

Снимок экрана 2018-02-08 в 12.26.408-10 лютого в Києві проходить одна з найбільших професійних виставок року в області стоматології «Медвін: Експостомат», яка вирізняється серйозною платформою в галузі навчання та обміну професіональним досвідом. Одна з ключових ініціатив виставки -Школа практичного лікаря ім проф. Данілевського.

В рамках лекторію Школи проходить лекційний курс «Філософія успішної імплантації», модератором та одним з доповідачів якого виступає лікар нашої клініки щелепно-лицьовий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, елект-президент Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-Макс-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member, директор ITI Study Club в Україні, запрошений професор UIC (Іспанія) Дубнов А.В. Тема виступу Артема Васильовича одна з найактуальніших: «Мінімально інвазивне імплантологічне лікування».

Також в рамках виставки пройдуть:
09.02.2018 конференція для волонтерів лікарів-стоматологів на якій виступить лікар щелепно-лицьовий та ортогнатичний хірург Дубнов А.В. з доповіддю «Поняття естетики обличчя. Думка ортогнатичного хірурга».

09.02.2018 симпозіум «Травматичні ураження в щелепно-лицьовому відділі у дітей» на якій з доповіддю виступить лікар дитячого відділення нашої клініки дитячий стоматолог Слабковський В.В.. Вадим Вадимович виступить з практично орієнтованою доповіддю «Лікування травм постійних зубів: тактика і результати». В доповіді будуть продемонстровані складні клінічні випадки, які ведуться згідно сучасних міжнародних протоколів, з динамікою спостережень до 7-ми років, в доповіді також будуть окреслені проблеми надання швидкої допомоги при травмах зубів у дітей в Українї.

10.02.2018 Анестезіолог Левченко М.А. виступить з доповіддю про правильний та безпечний анестезіологічний супровід стоматологічного лікування (стоматологічне лікування уві сні / під наркозом). Будуть розглянуті питання медикаментозної підтримки, апаратури та обладнання, які необхідні для безпеки та комфорту пацієнта, а також протоколи анестезіологічного забезпечення.

Лікарі “Клініки Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» не тільки надають висококваліфіковану допомогу та постійно удосконалюють свої знання та практичні навички, а й як лектори постійно діляться знаннями та досвідом з колегами на спеціалізованих конференціях і симпозіумах.

Image-2

А.В.Дубнов модерує лекційний курс

received_10214885379798846

Доповідає анестезіолог Левченко М.А.

27999492_2048108775474218_1569401559_o

Слабковський В.В. під час доповіді

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати