м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Слабковський Вадим Вадимович

ByNatalka

slabkovskiy2Лікар дитячий стоматолог. Член Української асоціації профілактичної та дитячої стоматології

У 2010 році з відзнакою закінчив Національний медичний університет імені О.О. Богомольця; занесений у Книгу пошани НМУ імені О.О. Богомольця. Того ж року - переможець Всеукраїнської олімпіади зі стоматології.

2010 – 2012 рр. -  інтернатура по загальній стоматології та магістратура в НМУ імені О.О. Богомольця. В 2012 році захистив магістерську роботу на тему «Застосування матеріалів на основі МТА при одномоментній апексифікації постійних зубів із несформованими коренями».

Із 2010 року почав працювати в якості лаборанта кафедри дитячої терапевтичної стоматології та профілактики стоматологічних захворювань  НМУ імені О.О. Богомольця.

2012 – 2015 рр. - лікар-стоматолог дитячого відділення Стоматологічного медичного центру НМУ імені О.О. Богомольця.

2015 р. - спеціалізація з дитячої стоматології НМАПО імені П.Л. Шупика.

2015 – 2016 рр. -  асистент кафедри дитячої терапевтичної стоматології та профілактики стоматологічних захворювань  НМУ імені О.О. Богомольця.

У вересні 2016 року приєднався до дружної команди дитячого відділення «Клініки Дубнової «Стоматолог і я».

Автор і співавтор 19 публікацій у стоматологічних наукових журналах. Переможець Всеукраїнського етапу Міжнародного конкурсу з художньої реставрації зубів «Ceram·X® Global Case Contest 2014».

Сильні сторони лікаря та коло професійних інтересів: дитяча стоматологія, ендодонтія (лікування каналів), травматичні ураження у дітей.

Має великий досвід успішного лікування травматичних уражень і лікування каналів постійних зубів у дітей із незавершеним формуванням коренів. А ще Вадим Вадимович є одним із тих лікарів, які не цураються найскладніших і так званих безнадійних клінічних випадків та намагається розв’язати їх. Володіє англійською на високому рівні.

Вільний час присвячує дружині, друзям і спільним хобі: сноубординг, вітрильний спорт та гра на музичних інструментах.

Портфоліо робіт (фото звіт) дитячого стоматолога Слабковського В.В.

Руслана, 14 років, м. Київ

Початкова ситуація: в дитяче відділення клініки із гострим зубним болем звернулась дівчинка Руслана.

Оцінка ситуації: Під час обстеження в нижньому правому премолярі було виявлено глибоку каріозну порожнину (карієс), що була дуже близько до пульпової камери зуба, також зуб гостро реагував на термічні подразники. Було встановлено діагноз: гострий пульпіт зуба 45.

Проведене лікування:

1) Під час надання швидкої допомоги, та із урахуванням гострого зубного болю в анамнезі, було проведено знеболення зуба із застосуванням ком’ютерної анестезії, розкрито запалений нерв, накладено пов’язку із протизапальним препаратом, та заплановане планове лікування кореневих каналів зуба (фото 1). Після цього зуб більше не турбував дівчину. Тривалість першого візиту склала 30 хвилин.

Slabkovskiy-1 Slabkovskiy-2

2) В наступний візит після знеболення та ізоляції зуба було проведено повноцінну обробку кореневого каналу зуба сучасними ротаційними інструментами та іригацію антисептичними розчинами з ультразвуковою активацією. Перед пломбуванням зуба було припасовано головний гутаперчевий штифт (фото 2).

3) Кореневий канал зуба було запломбовано за сучасною методикою з використанням розігрітої гутаперчі, що дозволила якісно обробити (обтуравати) головний канал зуба та всі його бічні відгалуження (фото 3, фото 4).

Slabkovskiy-3 Slabkovskiy-4

4) Порожнину зуба було заповнено спеціальним фотополімерним матеріалом, що відповідає фізико-механічним властивостям дентину зуба - «SDR» (фото 5), а емаль зуба відновлена високоестетичним та міцним композитним матеріалом (фото 6).

Slabkovskiy-5 Slabkovskiy-6

5) Після зняття ізоляції було проведено остаточне полірування пломби зуба (реставрації) (фото 7).

Slabkovskiy-7

Результат: загальна тривалість лікування (за 2 візити) склала близько 2-х годин. Далі, Руслана записалась на планове лікування інших наявних каріозних порожнин (карієсу), які були виявлені в неї під час обстеження, й не збирається більше чекати, доки вони почнуть її турбувати.

 

Посилання на цю історію: http://stomatologia.com.ua/uk/slabkovskij-vadim-vadimovich.html#data-history=1

СЕРТИФІКАТИ

5 березня 2017 р., м. Киев