м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Стоматологічне лікування під наркозом

Побачити усі ціни >>

Стоматологічне лікування уві сні

В даний час у зв’язку із розвитком технології та фармакологічних препаратів, будь-яка медична й, зокрема, стоматологічна маніпуляція може проводитися в стані медикаментозного сну (або під наркозом) і в «Клініці Дубнової “СТОМАТОЛОГіЯ” в Києві ми знаємо та проводимо її професійно і безпечно.

Стоматологічне медикаментозне потенційоване знеболювання відрізняється від класичного поняття «наркозу». Під час медикаментозного сну анестезіологічна бригада використовуючи сучасні інструменти контролю всіх показників життєдіяльності вводить пацієнта в стан сну. Однак, на відміну від класичного наркозу, пацієнтові не «відключають» базові функції – дихання та безумовні рефлекси, що позитивно позначається на загальному стані пацієнта, як під час, так й безпосередньо в період після проведення маніпуляцій.

Що ж це за процедура? Кому показано проведення стоматологічного лікування уві сні (під наркозом) і як проходить таке лікування? Як до нього готуватися? На ці та інші питання, що цікавлять пацієнтів у зв’язку з медикаментозним сном (наркозом), детально відповідає лікар щелепно-лицьовий та ортогнатичний хірург Дубнов А.В.

Лікування зубів у дітей уві сні

У більшості випадків лікування зубів у дітей в Києві, в «Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» проходить швидко, ефективно й практично безболісно, ​​адже анатомічні особливості молочних зубів, у яких пульпа не настільки чутлива, як у постійних, цьому дуже сприяє. Як, втім, й професіоналізм, доброзичливість, знання дитячої психології наших фахівців, які вже не перший рік працюють з дітьми різних вікових груп. Однак в деяких випадках стоматолог може порекомендувати провести лікування зубів у дітей під наркозом (уві сні). Для лікування зубів у дітей під наркозом в нашій Клініці є технічна можливість.

У своєму інтерв’ю дитячий стоматолог «Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» Олег Леонідович Ковнацький дає відповіді на запитання батьків про лікування зубів у дітей під наркозом (в медикаментозному сні), а саме:

  • Що таке наркоз (медикаментозний сон)?
  • Коли наркоз (медикаментозний сон) може бути рекомендований дітям?
  • Чи може зашкодити дитині наркоз (медикаментозний сон)?
  • Наскільки безпечним є для дитини наркоз (медикаментозний сон)?
  • Які медичні обстеження необхідно зробити перед проведенням стоматологічного лікування дитини в умовах наркозу (медикаментозного сну)?
  • Чи потрібно готувати дитину до лікування в стані наркозу (медикаментозного сну)?
  • Як відбувається стоматологічне лікування в умовах наркозу (медикаментозного сну)?
  • Скільки часу після такого лікування можна не звертатися до стоматолога?

Медикаментозний сон
Стоматологічне лікування під наркозом (в медикаментозному сні)від 2 100 грн./годину

Побачити усі ціни >>