Телефони:

(044) 333 49 37Клініка на Антоновича, 28(044) 333 73 21Клініка на Коновальця, 31

Зворотній зв'язок
Київ,вул. Антоновича, 28Пн-Нд 09:00-21:00вул. Коновальця, 31Вт-Пт 9:00-21:00Сб-Нд 10:00-18:00
Карта проїзду

Ковнацький Олег Леонідович

Bysergey
Лікар дитячий стоматолог. Член Асоціації стоматологів України та Асоціації профілактичної і дитячої стоматології України. Голова дитячого стоматологічного відділення клініки

У 2008 році закінчив із відзнакою стоматологічний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Занесений до «Книги Пошани» університету.

2008-2010 рр. - інтернатура на базі відділення дитячої стоматології Стоматологічного медичного центру Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Співробітник кафедри дитячої стоматології і профілактики стоматологічних захворювань Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2010 р. - спеціалізація з дитячої стоматології.

2010-2012 рр. -  лікар-дитячий стоматолог відділення дитячої стоматології Стоматологічного медичного центру Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Співробітник кафедри дитячої стоматології і профілактики стоматологічних захворювань Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2012-2015 рр. - лікар - дитячий стоматолог у клініці "Центр сучасної дитячої стоматології "Кідс Дентал". Лікар-стоматолог клініки "АБС-Медікал".

Із початку 2015 року веде стоматологічний прийом діточок у "Клініці Дубнової "Стоматолог і я". З серпня 2016 р. - голова дитячого відділення "Клініки Дубнової "Стоматолог  і я".

Коло професійних інтересів охоплює дитячу та естетичну стоматологію, стоматологічні втручання з використанням медикаментозного сну.

Ґрунтовну базову підготовку з дитячої стоматології, отриману під безпосереднім керівництвом талановитого лікаря і науковця д.м.н. Наталії Василівни Біденко, активно поглиблює та розвиває участю в спеціалізованих заходах.

Автор популярних статей на стоматологічну тематику, понад 15 публікацій у спеціалізованих виданнях, двох патентів на винахід, учасник українських і міжнародних симпозіумів та конференцій. Вільно володіє англійською.

Бере участь у телевізійних і радіопередачах, присвячених питанням дитячої стоматології та профілактики стоматологічних захворювань у дітей.

Вільний час присвячує коханій дружині та вихованню трьох маленьких принцес і одного принця.

Портфоліо робіт (фотозвіт) дитячого стоматолога Ковнацького О.Л.

Карієс молочного зуба. Ваня, 7 років, м. Київ

Початкова ситуація: на прийомі у дитячого стоматолога виявлені каріозні порожнини двох нижніх кутніх зубів ліворуч, фото 1. Оцінка ситуації: для визначення глибини каріозних порожнин було зроблено прицільний радіовізіографічний знімок, який показав, що порожнина глибока: фото 2.

ФОТО-1ФОТО-2

Проведене лікування:

1) враховуючи глибину каріозного ураження, була зроблена місцева анестезія (аби зробити лікування безболісним та максимально комфортним для малюка).

2) вдягнений кофердам (який робить роботу безпечнішою для дитини, а результат лікування більш прогнозованим і довговічним).

3) каріозні порожнини були відпрепаровані (повністю видалені каріозні ураження), фото 3.

4) зубчик повністю відновлений (реставрований) довговічним і міцним фотополімерним матеріалом, фото 4.

ФОТО-4

Результат: загальна тривалість лікування склала 45 хвилин, у якості помічника - улюблений мультфільм "Пожежник Сем", обраний подарунок - маленький гелікоптер, фото 5.

ФОТО-5 Посилання на цю історію http://stomatologia.com.ua/uk/kovnackij-oleg-leonidovich-2.html#data-history=1

СЕРТИФІКАТИ

15 вересня, 2017 р., м. Київ.